Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se vám to hroutí co hoši??? Počkejete na Béma, jestli se sním nebudete chtít domluvit, tak je ODS odepsaná, až na vás všechno vybalí
    • Opravdu, ale opravdu Debilní Strana je u soudných občanů nevolitelná i bez toho co Bém vybalí.
      • Oni udělaj novou předvolební akci"přemluv bábu, dědka, mámu, tátu, ségru a bráchu a zase vyhrajou *1*
  • Podle mého by měli podat demisi všichni.
  • No konečně! ale co škody ten šmaťhavý zakomplexovaný bachař nadělal! Prý "nejlepší ministr školství" *1* Teď by ještě měl podat demisi ten mezinárodní zloděj co dočasně straší na hradě a odtáhnout do Haliče.
    • Vy jste asi komunista, protože je z vás cítit komunistický charakter. Dobeš jednoznačně a logicky směroval školství správným směrem. Ne to vaše pseudorovnostářství, které vždy přivede lidi do chudoby.
      • Akoráte, nikdy jsem nebyl v žádné partaji, natož v té rudé a rudofašistickou ideologii jsem nikdy neschvaloval, i když jsem s tím měl problémy. University a ostatní vysoké školy mohou prosperovat, tj. podporovat vědu a vzdělanost a vést své absolventy ke vzdělanosti, moudrosti a samostatnému kritickému myšlení jen pokud budou SVOBODNÉ. Nevím co je na tom "pseudorovnostářského".
  • díky řediteli školy ve Vamberku a ministrovi, nemohl jít můj kluk do školy do 1třídy!!! protože se narodil 5.9.2005 a ne do 31.8.2005
  • On toho moc dobrého neudělal, ale nechme mu zásluhy o státní maturity!!! Hlavně aby se v té "euforii" zase nezrušily!!!
    • Státní maturíty jsou jen další tunel Václava Staršího k Václavu Mladšímu...
  • To to trvalo. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit