Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pozor na feministickou propagandu. Je silně tendenční, angažovaná a ideologická. V současné době je agresivně prosazována podobně jako například komunismus. Dnes můžete být i pronásledováni, když odmítáte přijmout feministickou zrůdnost.

  V podstatě jde o napodobování mužů, obvykle ne zrovna moc zdařilé: my taky, my taky, podívej jak, podívej jak, kokodák!

  Dejte si pozor na umělé vychvalování, dosazování a vynucování feminismu. Je to velmi slabomyslné. Kulatá zeměkoule jim připadá stereotypní, modrá obloha je také darebný předsudek a je třeba ji natřít na fialovo. Každý správný muž si to musí uvědomit a vyvíjet úsilí, aby si opatřil dostatek fialové barvy.

  To byste nevěřili, co všechno si feministický hlupáček se svými parazitickými sklony objednává... Mužům brát a feministickému paku dávat!

  Všechno je to podlé a umělé.

 • Na rozdíl od nicku "Občan" soudím, že matka pana V. Náprstka byla velmi pracovitá a akceschopná žena. 

  Svou akceschopnost prokázala např. odsunem pana V Náprstka do USA po nepovedeném protirakouském puči v roce 1948, kterého se tento zúčastnil - a financovala i cestu jeho partnerky, přestože s "volným" vztahem svého syna zásadně nesouhlasila a odmítala jej!

  Řeklo by se, že byla typickou "selfmadewoman", jak se tyto ženy označovaly na americkém kontinentu. U nás až po roku 1918, spíše ve dvacátých letech minulého století 

  Zasloužila by si podrobnější a hlubší studii svého života i svého konání.  

  Ale stejně nezbývá, než vyslovit chválu a obdiv paní/slečně Šárce Novotné...

 • Zajímavá osobnost ten "Fingerhut". Jeho matka byla zjevně... no, svérázná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit