Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Udivuje mě, jak nás fiala odstřihl od ruského plynu. Komu to sloužilo? Ptají se lidi?

    • Komu to sloužilo? Stěžovali jste si na můj Internet Exploreer, nechtěli jste se nechat sledovat....Kritizovali jste naše vakcíny, nechtěli jste se nechat otrávit..... Tak aspoň vymrznete jak psi.... a budete holt kupovat náš plyn, jakože se Gates jmenuju. Kamarád Soros to zařídí.....😉 

  • Tak já tomu nerozumím.....😯 nejdřív řvou, že chtějí zrušit ruský plyn, a když se to konečně povede, tak zase řvou, že neteče....FAKT SE NEZAVDĚČÍŠ....

  • A takto si z nás dělají v novinách srandu. UKáčka odmítla přepravovat cizí plyn jinudy. Jen tak ze vzdoru. Aby vypadala důležitě.Dobře tam vědí jak je aktuálně plyn důležitý. Přes to prudí i ke svým spojencům! Nyní je na nás abychom i my omezili přítok běženců přes naše území."Zkoušejte to jinde". Tady je plno. Takový krok by byl logický a přirozený. Ovšem v Praze se bude dál přivandrovalcům podkuřovat. Rozdávat bydlení zdarma s plnou penzí a královské kapesné.

  • Dobře 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit