Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Správná slova pane premiére, ale opravdu si myslíte, že to havloidi pochopí?

    Pochybuju!

    • No - já jsem spíš zvědavá, jestli ty někdy pochopíš, že nemáš krást mou přezdívkou...

    • cau china kopie , okoune ,rodrigo či nepovedená koloběžko bez koleček (v hlavě ,jestli nějakou máš , chtělo by to občas jí vyndat z toho zadního konce tlustého čreva AB

      • KIMCID

        No diky dnešním číslům to bude. A dobře nám tak, že pane Fiala. Teď raději moc v tv ani nemluvíte(a raději zvedáte pro vše ruku v parlamentu),ale jak to začne slábnout začnete pindat podobné blbosti jako nedávno.:https://www.ods.cz/clanek/19700-to-co-predvadi-vlada-je-mateni-lidi-opatreni-jsou-nesmyslna-a-zbytecna?fbclid=IwAR2X-TIiJokWn_rdQI5wBF5dB_3GDqgiM1fN3km4aoMD03TcjjUa7xgAoGw

        • co s tim fiala ?jinak nějakej kryt si dej na obličej zejména v mlze a klidně přes nos , usta,oči pokud je okolo někdo - to jeden z těch tipů , ale mít na hubě náhubek v horách když svítí sluníčko a je mráz a nejbližší lidi jsou 10 km tak to je opravdu obludnost non plus ultra😇jinak ono to vypadá že jeden virusek  kovidníček nikoho nezabije ale pořádná dávka at v čase či množství ,či opakovaná tak to  je jiná.

          • KIMCID

            Hele dělej si co chceš klidně na covid pojdi. Ukaž jaký jsi hrdina a porušuj nařízení.

            • na covid na světě ještě umře hodně lidí ale nerad bych dal svuj život za blbost čínskejch komunistů , či aktuálně neschopnost andreje přechytralého , nejen jeho , oni třeba ti mladí a chytří fotbalisté od jednoho brčka můžou zjistit že jejich synové nemůžou mít děti ,ale to bych se opakoval , některé věci jsem uved  už v březnu , dubnu a docela sedí , tak zase někdy.

              • Reakce na příspěvek:

                Platí co jsem psal klidně buď frajer a nerespektuj

  • Rádobyfýrer Bureš taky jednou skončí před Nejvyšším Soudem jako všichni ostatní.

    • A o co, že neskončí pan premier kdesi u Nejvyšáku? O co, že je aktuálně v klídku a pohodě? A tak už mu to zůstane. To jen smečka věčných prudičů bude pořád vyhryzovat a spílat nepříteli. A ono nic.A národ se řeže smíchy jak pomatenec Fiala z ODS vykřikuje, že do roka a týdne bude skládat vládu on. Ano jistě.Bude to v takové převeliké budově. V místní části Bohnice. Navečer jím paní vychovatelka zatáhne klecové postýlky a odloží další rokování na příští den ráno.A když budou zlobit tak jim pokrátí ten řetázek, co jsou přikantováni k ústřednímu topení.

      • aha estébáci jdou do "nebe"i s uplatkama , je tam poženou až bude chtít dotace

  • Co Babiš nařídí, to se bude dodržovat. A vy bando havloidní budete poslouchat, protože jste nicky, které o ničem nemůžou rozhodovat...ha...ha....

  • CHACHACHA to se nám tady zas vyblil Martiňák.To zas tady naprskal hnoje.To je tady najednou ohně a síry.Marné to se už tak holým zadkům stává.Celý život to vybírá poelnice, hoduje to u kontejnerů a najednou uvidí někoho úspěšného.Tak do něj! A to je na tom ta krása! Ta tvoje absolutní zlost.A zároveň naprostá bezmoc s tím vším něco udělat.Jen tak povykovat a štěkat z poza buka.Venku by tě za takové soubory pitomostí lidi hnali.Vyjma těch na Letné.Ti by tě nosili na ramenou.Všem ostatním pro srandu.

    • jé čau rybko voni tě pustili ve vrátnici agrovyžerto k kompu?už si vymyslel osobně alespoň odstavec nebo ti to zase psal někdo od Prchala?Tak snad tě napadne si zapět oslavný song s ostatními zaměstnanci trollí farmy , kdyby jste radši pěstovali brambory vy "farmáři", to vodkoukal někdo v Kremlu nebo v jinym totáči , přece ten zbojník i s tim jeho nadřízeným z Hradu má ty totáče tak rád.A nemusíš mi děkovat já v půl třetí spim než bych se klaněl komunistickej prolhanej kašparům na Ruzyni.

      • Tak jo.Odhalil jsi mne.Právě jsme nad ránem dopili, tak jsem ti věnoval pár slov.Jasně že lůza v tomto ranním čase spí.Musí.Protože jí co nevidět zazvoní budík a musí zas navléknout umaštěné monterky, zabalit kus špeku do novin  a mazat do háčku.A tak to mají po celý svůj zpackaný život. Moc se neunavuj.Jak ti ráno u pásu přidají rychlost, nebudeš akademiku stíhat.

        • tak kurna u popelnic nebo pásu🙂

  • AB - arogantní b.b ,sebestředný ,bezohledný všehoschopný eštěbák , nechápu že po všech jeho vystoupení a že jich bylo , nejen lži bocianského hnízda , ho ještě někdo volí .Nu což Češi , když Vám vyhovuje že vám nadává slovenský komunistický udavač , privatizační milionář a dotační podvodník není o čem.

    Místo normálního jednání a vysvětlení přísného dodržování některých opatření zase psychopatický projev Bureše.

    Tak R<1 ale už to půjde hodně těžko.Pro všechny nejsme na jaře kdy nám pomohlo to sluníčko ale je tu podzim a pomůže jen lepší dodržování již známých doporučení.V Číně za rozšíření pandemie mohlo hloupé utajování komunistickými papaláši ,tady v Evropě za to bude moct hloupost obyčejného lidu.Pro kapacitu Pirka i Pekovou svoje předpovědi udělejte za dva roky a i tak to bude na 50% .  S pozdravem wuchanský syntetický netopýr.

    • josef.chmela

      Bla, bla, bla.....něco nového pro zasmání by nebylo?

    • KIMCID

      POBAVILS ALE DOUFÁM ŽE MÁŠ PŘI TOM NA DŘŽ.E ROUŠKU

      • já mam doma čisto ale když holt pujdu do nemocnice tak mam šátek , nosilo se to v zimě na moto a docela to funguje a v autě hadry na hubu fakt nemusím.Podívej se na příspěvky tak za 6 měsíců zpátky - posousení nechám na tobě.Tak nekřič , nezpívej at si tady můžem dopisovat až toho Bureše konečně někdo odveze do cvokárny než uslyšíme jsem váš doživotný bačovský fírer 🙂jo a nedávej si hned +1 ,je to neetické😛

        • josef.chmela

          Tebe do té cvokárny odvezou určitě dřív.

          • o a nedávej si hned +1 ,je to neetické😛 viz obdobní postkomunisti

  • Možná, že by stálo za úvahu zamyslet se nad tím, že přesně do 1. září zde nebyl žádný nárůst údajně nakažených koronavirem a přesně po tomto datu je najednou velký nárůst údajně nakažených. Takže buď vláda lidem sprostě lže nebo se záměrně špatně testuje, aby bylo možno lidi strašit množstvím nakažených. V každém případě je to pro viníky na kriminál.

    • KIMCID

      Vláda nikoho netestuje ta čeká co jí řeknou lékaři. Tak že asi tak. Od toho ti lékaři jsou

    • Hmm - vláda hlavně dělá neuvěřitelné zmatky... situace se mění každou chvíli...

      Koblihář - odvolávám co jsem slíbil...

      A že stoupl počet nakažených - no, hlavně od té doby, co vláda rozeslala důchodcům "velmi kvalitní a zdravotně nezávadné"  roušky a respirátory z Číny...

      •  to je káámpáááň proti Babišovi ten koronávírus🙂

        • Správně - je to politická kampaň proti němu...

          Co si to ten vir vůbec dovoluje...😀

          • ty už toho svetého Andreje nerozčiluj , snad povedal dost nahlas že tomu vubec nerozumje a od toho je tu ten Prymula lebo kdo , snad nezpívá někde ten jak se jmenoval Vojtěch , prej kdyby chtěl zpievat tak hlavně ne v nahrávacim studiu hospodárské kriminálky.🙂

      • josef.chmela

        Závidíš důchodcům, že? To je snad jedinný podnět co ten tvům mozek je schopen zvládnout.

        • Můžu tě na  100% ubezpečit, že důchodcům nezávidím...🙂

          • já jo ted bych byl na Kypru nebo v Karibiku , měl podmíněný příjem a vrátil se až v květnu - nebo bych tam zůstal.

      • KIMCID

        A co má jako dělat, když každý den je situace jiná a dle všeho horší. Co bys nám poradil ty odborník od klávesnice?

        • Právě proto, že je každý  den situace jiná= horší , nemá slibovat něco, o čem ví, že je neproveditelné, neuskutečnitelné ´= úplná blbost...

          Ať raději drží ústa...

          • KIMCID

            tak že zakázat vše

    • josef.chmela

      Zajímalo by mě, čím se zamýšlíš ty.

  • KIMCID

    Vzpomínáte ještě:https://www.ods.cz/clanek/19700-to-co-predvadi-vlada-je-mateni-lidi-opatreni-jsou-nesmyslna-a-zbytecna?fbclid=IwAR2ViWi4mBkUC8GEoy3PERRDW56JEq9vQfcv46j7gOtxQ5pBF9CflwbAWKA

  • neříkal: A najprv zavrem lidi Agrofert?? :)

  • josef.chmela

    Můj odhad: 10 % hlupáků nikdy nepochopí, že tu nějaký virus je

                       10 % anarchistů si nikdy nenechá nic nakazovat a proto budou proti všemu

                       40 % jsou alergici na jméno Babiš a proto vše od vlády sabotují

                       pouze 40 % jsou zodpovědní občani.

    Proto bude nutné vyhlásit vládou "LOCKDOWN" ke zvládnutí pandemie.

  • Vzorem by nám měl být Stát Israel!

    Zde přijatá - velmi tvrdá - opatření nesou výsledky!

    A to mají proti sobě muslimské gaunery Palestince 

    (arabskou obdobu tmavší složky obyvatel zde)

    • Vykašli se na Asrael, jsi v České republice!

    • Makak

      A já říkám promořit, a kur@a důkladně až do morku kostí a všechny, kdo se bojí vakcínku a dvakrát po sobě a povinně, aspoň  budou mít Gatesovi radost😀😂😂

      • josef.chmela


        Tvůj život ti dává nespočet příležitostí nechat svá ústa zavřená.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit