Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda, že pan premiér babiš nedal rady zemanovi dřív, mohl vyhrát. Obklopuje se nedůvěryhodnými lidmi *14*
  • Už aby to bylo! *1* *16*
  • Celkem dnes vyvážený komentář, i když každému z kandidátů autor přisoudil některé necnosti, které k funkci hlavy státu nepatří. Ale budiž, jeden je omylný. Domnívám se však, že současná Evropa, dokonce celý svět, je dnes v takovém pohybu, a to různými směry, že hlava státu by měla být rozhodně osobnost, která přesně ví, co je pro zemi dobré, prospěšné, dokonce nezbytné. A Zeman to ví, a je ochoten se do problému vložit, zná je, rozumí jim a má názory podobné většině národa. Drahoš toho o pohybu politiky Evropy i světa tolik neví. A zdá se, že problém nelegální migrace, která tak výrazně pohnula občany státu k nevůli vůči Merkelové, Německu i EU, je pro Zemana problém i osobní, kdežto u Drahoše nikoli. Proto se domnívám, že naše země teď v těchto pohnutých dobách potřebuje někoho, kdo je rázným, má vyhraněny názory a postoje shodnými s občany, a který se nebojí dát hlavu na špalek za dobrou věc. Drahošovi v těchto činnostech moc nevěřím. Vím, že změna je život a ten nelze zastavit, ale teď potřebujeme na čele země mít Zemana, rázného, znalého a zodpovědného politika vůči občanům i zemi, i když s některými jeho chybami. Kladů je však mnohem více. Drahoš může počkat, než bude někým, který nebude jenom někým, kdo "nikomu celkem nevadí.".
    • zeman a "vložit se do problému" - nenechte se vysmát - ten si tak může nechat vložit od ovčince "pemprsky" aby nechodil na veřejnosti s pochcanými kalhoty a pokusil se udržet mimo moče i myšlenku jak rychle zabalí a zmizne lidem z očí než jim definitivně dojde s tím zombíí trpělivost.
  • Navzdory všetkým svopjim chybám je Zeman lepší kandidát, ktorý bude lepšie hájiť záujmy Česka. Pokiaľ češi nechců, aby praha vyzerala za 20 rokov ako paríž - jedna veľká no go zóna, mali by voliť Zemana. Dublin IV + Sociálny kompakt sa na nás rútia.

    http://www.epshark.cz/clanek/320/francie-no-go-zony-nyni-i-v-centru-velkych-mest
    • Zeman není lepší kandidát a pověz mi ty píšeš ze své rodné země kde pracuješ a volíš?Pak tvůj názor beru, ale i u nás už jsou restaurační zařízení,prostory u ubytoven kam už místní nemůže neboť je to plné dělníků ze Slovenska,Ukrajiny,Litvy,Bulharska,Rumunska a o obtěžování by mohli místní ženy povídat .Tak musí platit :jseš cizinec a z nějakého důvodu jseš v cizí zemi tak se chovej tak aby si ji neměnil k horšímu před čímž si vlastně utek,neb tato zem má na řešení svoje problematický občany a ne že budeš přidělávat problémy sám a to platí všude na světě a máš pravdu že dneska by tohle mělo platit v těch nejvyspělejších a nejbohatších městech západního světa , pokud nechceš na tento princip přistoupit tak se vrať domů.Taky nechci aby to tu vypadalo jak na Slovensku ,odkud všichni mladí utíkají a jeden slovenský soudruh z estébé se snaží z nás udělat obdobnou zemi,bohužel za přispění 30%původních obyvatel. *1*
  • Zeman na Vysočinu a Babiš do kriminálu a bude líp, teda nejenom Babiš, i soudruzi z ostatních stran by zasloužili pozornost policie a to napříč politickým spektrem.Jo sory jako a Okamuru zpátky do Japonska.
    • sleduju japonce vogo, poslední dobou hodně přitvrdil ve strašení podělanej lidí, vystrašil i faraře,kerý teda neketerý ,kerý doporučujou svejm postrašenejm vovečkam volit japonce tedy no comentar
  • skvadrou a jejich pubertálními výkřiky do tmy *1* *1*
  • Já budu volyt pána Zemana
  • Pokud se dostane na pozici presidenta Drahoš, je velké nebezpečí ,že se na pozici předsedy
    vlády dostane Fiala a na pozici ministra financí zase Kalousek. Potom by se zase vesele kradlo, podvádělo a státní dluh by rostl do astronomických výšin. Měli by si to populističtí
    zakomplexovaní voliči uvědomit. Hlavně ti mladí: Vhozením toho kterého lístku do urny
    rozhodují o bytí, či bytí svých ještě nenarozených dětí. Pokud budou bez emocí a realisticky
    uvažovat, tak mi dají za pravdu."NEVOLIT DRAHOŠE"!!! *16* *16*
    • "Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," - to řekl sám váš velký GURU. Zřejmě má svůj elektorát dobře zmapovaný. Vy taky patříte mezi ty sedmé, co?
  • Vysledek po druhem kole - Zeman na velmi peknem druhem miste a Drahos si zaslouzi byt predposledni !!!!!
    • To stejně volič Zemana nepochopí *1*
  • Jsou to jednoduché počty, kdo nevolil Zemana nebude ho volit ani podruhé. Já jsem u voleb nebyl protože bylo jasné, že do druhého kola půjde Zeman a Drahoš. Já teď půjdu k volbám a dám hlas tomu kdo má pevnější zdraví. Každý kandidát si musí uvědomit zda má na to i zdravotně a pro Zemana by bylo lepší odejít se ctí a ne jako prohrávající, který dostane nakopáno od voličů. Můj odhad je 52 % pro Drahoše a 48 pro Zemana.
    • Teda pokud je u Tebe prezidentem lepší ten, kdo má pouze lepší zdraví, tak to jsi teda béčkový občan a běž se někam schovat do sklepa *1*
      • Může se tát, že za půl roku půjdeme volit znovu.
    • Již to,že jsi u voleb nebyl vypovídá o tvé inteligenci.Chápu,že jsi volil Havla chrchlu,ale ta doba zmaru je již dávno pryč.I tvůj odhad je přesně obrácený.
      • Moji inteligenci raději nech na pokoji, pokud nemáš nad 150, tak se nemam o čem bavit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit