Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • žádné peníze , nakonec EU zjistí že za prachy se nakupují zbraně které nakonec chybí Ukrajincům a někdo ve Švýcarsku má hodně peněz . Pošlete jim chleba , balenou vodu a dětské plenky - na obalu bude charita EU a jakmile se to objeví někde jinde okamžitě stopnout .

    Stále si pokládám otázku kde se vzalo tolik zbraní , za čí peníze a jak je možné že si toho tajné služby nevšimly - prostě to mi nejde do hlavy .

    • Gorobilypes

      Dostávali zbraně po Američanech z Afghánistánu,peníze z EU a nedávné video ukazuje i morální podporu Hamasu ze strany UA armády.Kdy Ua vojáci běhají po bojišti s nášivkami Hamasu....

    • Horší varianta by byla, kdyby se zjistilo, že teroristi v Palestině používají zbraně, které byly původně poslány na Ukrajinu.

    • podle mne správná úvaha, jen se bojím , že to vůbec neskončí tak rychle. Myšlenka , že je to lest aby Izrael poslal větší část vojka do Gazy a pak je napadnou z druhé strany. Zachytil  jsem info , že na Balkánu se chystá něco podobného. Prostě nenažraní zbrojaři mají žně.  Je mi líto obyčejných lidí co nemůžou s tím nic dělat. 

      • Tu myšlenku vám asi vyvrátím. Nevím, jakou větší část vojska poslanou do Gazy myslíte, ale toto pásmo jzhruba 41 kilometrů dlouhé, jeho šířka se pohybuje od 6 do 12 kilometrů a celkově se rozkládá na 360 km2.

        A s napadnutím z druhé strany jistě Izrael počítá neb s tím má bohaté historické zkušenosti

        • Nebyla by to první léčka ve vojenství. Nic se neděje náhodně. Pokud někde nasadíte určitý druh vojka , tak vám musí evidentně někde chybět .

  • EU je banda dementů co ovládají lidi s rozumem. 

  • Že to ti babráci takhle neaplikovali na Rusa? Tam jsou viníky prostě všichni! Trestáme Rusko!! A basta.

    Palestina je svatá, tam je jenom pár teroristů, jinak jsou to moc hodní islámisti.

    Jděte k šípku s celou EU. A Pavel jim ještě leze do konečníku. To jsme si tedy pomohli.

    • Rusák nemá na Ukrajině co dělat .

      Rusko evidentně v některých věcech a výrobě je prostě a jednoduše samostatné , a že chybí spotřeba , běžný člověk stejně drží huubu a boháči o to víc co musí zaplatit podojí stát a chudší obyvatele .😎

      • Rusák nemá na Ukrajině co dělat. To je správná úvaha. Stejně tak správná úvaha je, že USA neměly co dělat na Kubě,ve Vietnamu, Korei, Sýrii, Libyi, Iráku, Afghánistánu, Srbsku apod. Souhlasíte?

        Mimochodem u nás stát "nedojí" ty chudší obyvatele?

      • Tak jako nemá co na Ukrajině dělat NATO!!!   Jedna SMS fon derce a hned se penízky kutálejí dále, šejkové by jí hned zatli tipec.

        • já tady použiju kacířskou myšlenku pokud se najde gorbačov 2.0 tak tam má být i Rusko , Ukrajina je samostatná země a má právo o sobě rozhodovat .Nic víc nic mín.😎

          • mun.go

            Ano, Ukrajina je samostatná země - ale skládá se z jednotlivých obyvatel (administrativně z "oblastí"). 

            A ti obyvatelé mají právo o sobě rozhodovat, nikoliv nějaká vláda v Kyjevě.

            P.S.

            Krym byla autonomní oblast s právem referenda, což Kyjev nehodlal uznat.


            • sakra ještě že Vary starého Karla nejsou autonomní město , to by losovačka byla v azbuce . Kolik národů by chtělo nezávislost na Rusku? , třeba to Kadyrovo uzemí a jak dopadly , ? Místo mozku z propagandy kostku to vám jde všem dobře , bez ohledu na stranu a to i světovou . A už nereaguj ,  😎

              • mun.go

                Reakce na příspěvek:

                "Kolik národů by chtělo nezávislost na Rusku?"

                Jmenujte nějaké takové národy ...

              • Reakce na příspěvek:

                Za tu poslední větu , pochvala.

  • EU začne podporovat občany Ruska, ale Putinovi nic nedá.

    Asi tak, něco podobného.

  • Lejno, lejno, ty hlavo dubová 

  • Palestinský stát bude jistě za penízem EU obnovovat především zničenou inftastrukturu. Podle mě Katar a S. Arábie podpoří spíše Hamás (a možná i Libanon).

  • Zelenskyj dnes "nečekaně" v Bruselu.

    To je nám náhodička.To je ale štěstíčko!Ale ono je to přeci jen jinak.Kyjevský zavětřil že spadávají z lopatky.Potřebuje se vnutit, připomenout zas cosi přiškemrat.Ale hochu zlaté časy skončily.Buď válčíte pečlivě a za svoje a nebo si bojujte sami.Jako každý jiný na světě.



    • Někdo musí z kola ven, to je jasné!!

    • Gorobilypes

      Včera proběhlo video jak ukrajinský vojáci mají na nárameníku znaky Hamasu

  • Gorobilypes

    Aha a jak to chtějí oddělit?

    • Mačetou nejlépe. A všechny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit