Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Takze Tu je řeč o někom kdo byl schopen vydolovat přes miliardu... No jak svého času jeden ministr školství na téma problémů s eurodotacema reagoval "když se kácí les padaj třísky. A když to neutratime bude se to muset vracet". Sice je to kruté, ale výstižné...


  Tu miliardu hádám z něho zpět srážkami ze mzdy nedostaneme. A ruku na srdce, tohle není pochybení jednotlivce ale chyba systému.

  Ze studii si pamatuji jak jsem viděl jediný výstup z vědeckého grantu za desítky milionů... 3 A4 popsány něčím za co by i studenta 3. Ročníku kdyby to odevzdal jako semestralku profesor vyhodil... Bylo to něco ve stylu:

  "podobným vědeckým zkoumáním se nám podařilo zjistit že při dodání zboží zákazníkovi se někde objeví faktura a částka na této faktuře má silný stupeň korelace s následnou platbou ze zákazníkova účtu. Což odpovídá části úbytku peněz z účtu zákazníka. Tento výzkum přinesl více dalších otázek vyžadující podrobnější zkoumání, například kde se faktura vlastně objevuje, co znamenají další informace na ní a kam jdou peníze ze zákazníkovi účtu je několik směru kterými se další výzkumy v následujících letech mohou ubírat . "
  Akorát to bylo na tři strany... Ještě tam byla totiž popsána terminologie, co je to účet, co je to zákazník co znamená Dodávka a podobně.
  A teď dilema: vy nejste vědec, takže o vědecké hodnotě provedeneho výzkumu nemůžete vést debatu, ti co hodnotí úspěšnost grantu jsou vědci a tudíž jejich granty hodnotí zase jiní vědci a záleží tedy na tom jestli se najde mezi hodnotitely vědec který obětuje celou svou vědeckou kariéru jen kvůli tomu že někdo jiný si namastil kapsu.
 • Kdo chce
  více byrokracie a
  méně svobody,
  ten volí BASMEA - Babišovu smečku ÁNO
  • Kdo chce být otrok volí ods a top08
   • A kdo chce byt otrokar volí ČSSD nebo lidovce?
 • Kydač Marek Přibil vytahuje před volbami na světlo to nejkvalitnější co našel u babiše na hnoji ... tomu člověku ještě někdo věří?
 • Pink
  Už sedí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit