Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lepší zábavný a vtipný Trump, než sucharka Krvavá Hillary Sorosová!!!!! *7* *1*
  • D. Trump se vyprofiloval jako excelentní kandidát na funkci prezidenta USA.
  • "Cením si svou pověst. Když mě někdo pomlouvá, tak neváhám a dostanu ho k soudu." (The Village Voice, 15. ledna 1979)

    "Nedělám si těžkou hlavu z toho, že mě někdo kritizuje. Nikdy si nestěžuji." (CNN, 24. září 2015)
    .
    Jo ono je nepochopitelné, že někdo zěmní za 36 let názor, jo? *1*
    Máte z něj strach vy dobroseři, že? To je dobře, jen se bojte. Doufám, že se podobní objeví i v Evropě a dají vám za uši *1* *1*
    • přesně všechno se mění proč se divit že někdo mění své postoje a názory podle sytuace/době kde se nachází je to NAPROSTO NORMÁLNÍ a PŘIROZENÉ!
      • Jasně, já už taky myslím na důchod a další jistoty
    • Sluníčkáři všech zemí bojte se. *1* *1* *1*
  • Trump bude americký trumf... *15*
    • a nakonec zlej trolle začneš milovat amrdólii
  • Já tam nic špatného nevidím. Spíš se budu dívat, jak se budou měnit jiní a hlavně média, pokud se mu opravdu podaří vyhrát. A pak bych si velmi moc přál, kdyby dostál svých výhrůžek a nechal všechno zkontrolovat. To by mohl být o usa na chvíli klid
  • Ať žije Donald! Jedině Trump je s to vrátit Americe segregaci a otrokářství, hispánce zahnat až do Venezuely - a také vypudit imigranty z Evropy zpátky do Afriky a na Střední východ! Pokud se dokáže shodnout s Putinem - a já mysím, že ti dva jsou s to najít společný jazyk - tak možná dokážeme třetí světovou válku (jinak řečeno - válku proti třetímu světu) vyhrát a euroatlantická civilizace nebude zničena...

    *1* *1* *1* *1*
  • Napište taky nějaké perly od Hillary. Ale to se asi nesmí *15*
    • Nestačila by ti perla od baby Anděly Mrdkalový??? Je to přece jen blíž!!!

      http://www.czechfreepress.cz/images/stories/com_form2content/p2/f6754/23.jpg
    • má na rukou krev to stačí
  • Díky za shrnutí názorových posunů.. třeba je opravdu zvláštní, že člověk během 20 let změní názor.

    Nebo třeba ta o tom že je stejný jako ostatní kandidáti a pár měsíců poté že se spletl, že stejný jako ostatní kandidáti není, páč není rodilý politik :D

    Ale jestli je tohle to nejhorší co se na něj podařilo vyštrachat... tak to bude nejspíš jeden z nejlepších prezidentů *5*

    O víkendu jsem poslouchal chvíli nějaký pořad v televizi... a co za bláboly tam povídali jen aby vypadal v našich očích jako nepřítel lidu :D . Plácali tam takový nesmysli, že jedna věta popírala druhou.
  • padesata leta / pred ne uz ne , to nema cenu /.
    Mena nebude , Usaty torpedo . druhy den byla .
    Dalsi perly od Gustava & jeho party , malo ingoustu.
    Devadesata leta az po soucasnost : Budou vas strasit nezamestnanosti , Chrchlak . Myslim to uprimne / to tedy nebylo na urovni prezidenta , zaplatpanbuh , Monolog o cinanech ,.. Eman ...
    Je opravdu nutne hledat priklady nekde u zlatokopu ?
    Toho nejvetsiho co se kdy narodil a vymyslel zemekouli a kuponovou privatizaci , tak uspesnou , / nevymyslel ukradl tenhle blby napad peonum z jizni Ameriky i se svyma kumpanama / , uz ani nezminuji.
  • Negativní reklama mu pomáhá a je to tak dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit