Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máme to ale dopravní znalce *14*
    jeden jezdí autem po kolejích a druhý ví o úplatcích. No, není divu, proč máme takové silnice. Doprava měla zůstat ne kolejích a byl by klid *14*
  • V ČR vládla pravice - největší komunistický mýtus!

    V ČR téměř žádná pravice není. Vládla tu ODS ( strana pro překabátěné komunisty)
    a ČSSD. TOP 09 byl snad jediným pokusem o pravicovou politiku.

    To je ten rudý podvod. Komunisté v pravicovém převleku ničí stát a druhá věte
    rudé mafie nadává na neexistující pravičáky.

    Není zde západní fungující model společnosti ale nefunkční rudotržní kočkopes.
  • Už jsem se radoval, že si chce dělat rekvalifikační kurz na řidiče tramvaje. Zase bych se bál jezdit tramvají.
  • Nazývat se expertem, je vážná věc. A dopravním expertem politické strany asi může být každý ňouma. Hlavně, aby mu to politicky myslelo, že?! A takových expertů na všechno mají politické strany kupy. No, TOP 09 má z ostudy kabát a Laudát tohle jen tak nerozdejchá. Ačkoliv, jako vysoký politik...bude jistě přesvědčovat, že za to může vlastně úplně někdo jiný. Podobnost s "argumenty" soudružkyPusinky je jistě náhodná, viď Simone. *1* *1* *1*
  • Pan Laudát je velevážený poslanec co pracuje jako ústavný činitel pro dobro země a nemůže stát někde v zácpě!
    • Kaku, když nemůže stát v zácpě, tak proč stojí kdesi na kolejích pro tramvaje? Není to vlastně jedno? Není, auta nejsou tramvaj... *1* *1* *1*
    • Hezký, Kaku, nestojí mu a ještě má zácpu? Inu, ty, jako jeho občasný prodejný sexuální partner to musíš vědět nejlíp. *1* *1* *1*
    • Asi měl jako, TOPák - hlupák, zácpu ale mozkovou. Stejně jako ty.
  • Již od pohledu je vidět, že pan Laudát je velice inteligentní . *1* *1* *1* Tímto se omlouvám všem hlupákům.
    • Tedy i tobě Kaku, Simone, jako anonyme...a jak si vlastně kdy říkáš... *1* *1* *1*
      • Jako anonymové jsou tu dva zlato.

        Jeden píše pravdivě o totalitním Rusku. Druhý je rusofilní zloděj nicků který
        se snaží psaním hloupostí zdiskreditovat oponenta na debatě.

        Pa pa SIMONA.
        • stejně tak i soudružkaPusinka, která používá více přezdívek a není Simona, natož holka...:-)
          • Jsem pěkná holka. Můžeš se užírat závistí ale nic na tom faktu nezměníš.

            Včera jsem dostala psaníčko od zdejšího lojzíka a poslala jsem mu fotky.
            Ráda přijedu. *3*
  • Komunista Ransdorf byl přichycen jak se v EUparlamentu zapisuje
    do práce a přesto do ní nechodí. Takže podvod za ktrý si nechá královsky platit.

    Další komunista co se řídí heslem: bez práce mám tučné koláče.
    Je to ostuda že se zde najdou jedinci kteří ho neustále volí.
    • Článek je o jakémsi Laudátovi, pokud tedy umíš číst Puso. Tak diskutuj k němu. Nebo si taky nosila placku dědka s čírem?
    • Ale tady nejde o věc s Ransdorfem (byť jako řidič již dvakrát sejmul na přechodu chodce), ale jde o nebetyčnou pitomost "dopravního experta" z TOP 09! Ty vždy prooser někoho okecáváš prooserem jiného. To je mimo mísu, Simone. Ještě mi tam chybí Zeman a Putin a tvůj "repertoár" je komplet. *1* *1* *1*
      • Simona zlato. Argumentuj ale nepomlouvej oponentku.
  • V KSČ třeba byla,ale nepleť si pojmy KSČ a KSČM.OPĚT NĚKDO KDO VÍ PRD A PÍŠE ZDE NESMYSLY.
    • Takže to "komunistická" vlastně nehraje žádnou roli? Já jsem jen mimino, ale myslím, že ani mě neopiješ rohlíkem.l *1*
  • Já za to nemůžu, von mě soudružkaPusinka tahal právě za pindíka a já to v extázi stočil na ty koleje, no. To by se stalo každýmu, když vás takhle pěkně tahá ten holka za pinďu. No fakt, i našemu přecedovi se to stalo, když mu Johanka, ta z parku, masírovala to, no blahorodí. A to řídil jenom ten, no, jo, parník. Hlavně nás volte, jsme vaše záchrana před bolševikem. Čest!
  • Stupeň debility 1laudát. *1*
    • ve straně TOP 09 jsou takoví skoro všichni,Začínaje předsedou této strany společně s místopředsedou Kalouskem,který je navíc popularizován denně na České televizi,kterou TOP 09 ovládla.Dnes máme čtvrtek a máme se na Kalouska těšit opět.Je to prostě maskot České televize.Pro prezidenta na této zkorumpované televizi místo není.Kdy se konečně nadřízené orgány vzpamatuji a udělají s touto televizi rázný konec.
    • A jak je vidět, pojmenování tohoto stupně je velice příhodné. Tuším, že v TOP09 bude mít několik laudátů mnoho jejích členů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit