testovaci text

Diskuse pro Článek

Dostanou se evropské miliardy v Turecku do správných rukou? Asi ano...

15. 7. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Turecko přijímá uprchlíky a nepouští je dál do Evropy. Nedělá to samozřejmě zadarmo – na oplátku tečou do Ankary z Bruselu dlouhé peníze. Odhlédnuto od toho, zda je vůbec politicky správné, aby ...

zpět na Článek

komentářů v diskuzi: 25

napsat komentář

Jak skončí Putler? (inkognito)

4 souhlasí, 6 nesouhlasí

Skončí v myším oleji jako vrah carské rodiny včetně dětí, tedy co z něj zbylo nebo ho pověsí za nohy a nechají chcípnout jako Mussoliniho?
16.7.2017
vlákno reagovat

Jak skončí Putler? (inkognito)

7 souhlasí, 4 nesouhlasí

... ba ne, vytesají ho do skály v Mount Rushmore!
16.7.2017
vlákno reagovat

pusinka (inkognito)

6 souhlasí, 8 nesouhlasí

dearputin.com

Nechápu proč ty peníze radši nepošleme hladovějícím občanům Ruska když to nevyšlo panu prezidentovi Putinovi s tou naftou
16.7.2017
vlákno reagovat

pusinka (inkognito)

7 souhlasí, 3 nesouhlasí

... no vlastně proč, musíme peníze posílat do SS, vždyť by tam zanedlouho vypuknul hladomor, když jim to nevyšlo s tou syrskou naftou
16.7.2017
vlákno reagovat

pusinka (inkognito)

1 souhlasí, 7 nesouhlasí

islamisté si s nimi poradí
16.7.2017
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

7 souhlasí, 1 nesouhlasí

... já mám rád z kundýý smrad a se Simonova sejratýho pinďoura ještě více :)))
16.7.2017
vlákno reagovat

0 souhlasí, 6 nesouhlasí

... moc dobře vím, jak pokročilá je tvá demence, blbečku, tak tě neřeším, jsi dávno vyřešenej :)))
16.7.2017 upraveno v 00:58
vlákno reagovat

1 souhlasí, 9 nesouhlasí

... malý dodateček: pouze poslední lidský odpad se zde zabývá dementním hlasováním :)))
15.7.2017
vlákno reagovat

1 souhlasí, 9 nesouhlasí

... každý demetní hlas krysy pokaždé pohladí mé ego, pokračuj, blbečku :)))
15.7.2017
vlákno reagovat

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

... primitivním kreaturám zde nedochází, že přes jakékoli své výblitky zůstanou póvlem :)))
15.7.2017
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

4 souhlasí, 2 nesouhlasí

Jsem gay, transsexuál, Asiat, mám chlupy na bradavkách a říkají mě Simon z redakce Tiscali.
15.7.2017
vlákno reagovat

j (inkognito)

4 souhlasí, 4 nesouhlasí

a proč nám to říkáš? Co je nám potom, to je tvoje věc.
15.7.2017
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

Protože chci. A já jako zaměstnanec redakce Tiscali si můžu dělat co se mě zamane. A vy můžete akorát držet hubu, šmejdi.
15.7.2017
vlákno reagovat

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

... pokud chceš postat pytlík rýže, ty totálně zdegenerovaná trosko, napiš adresu :)))
15.7.2017
vlákno reagovat

Ferda (inkognito)

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

V případě Turecka bych se tolik nebál, že by ty peníze z EU skončily v nesprávných rukou. Ale v případě zemí Evropy, peníze vynakládané na pomoc uprchlíkům ať už na území Evropy nebo v domovských zemích uprchlíků nenávratně mizí v černé díře neziskového sektoru aniž by z toho ti uprchlíci něco měli. A to se jedná o nesrovnatelně mnohem víc peněz než je posíláno Turecku.
15.7.2017 upraveno v 15:41
vlákno reagovat

jarda (inkognito)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Do správných rukou? Správné ruce jsou na konci mých ramen. *3*

Potřebuji nějakou menší vilku v dobré čtvrti, anebo někde v poklidném prostoru. To víte, pravidelně se na sídlišti rekonstruují "králikárny", sem tam se vrtají otvory pro POLIČKY (kolikrát to musí být přinejmenším police), vedle si to "užívá" sousedka s již třetím modelem mladého, perspektivního milence, pod okny se občas rozléhá řev Huronů vracejících se z
"kulturních podujatí".
15.7.2017
vlákno reagovat

vanhorne tiscali.cz

3 souhlasí, 6 nesouhlasí

"Kde vlastně tyto miliardové částky konkrétně končí? A pomáhají opravdu tam, kde mají?"
Penize se staraji aby pomohly, ne do ktere kapsy skoci, protoze se jeste nenasla kapsa ktera by si stezovala, ze byla nejakym zazrakem obtezkana.☺
15.7.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.