Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bureš si už zase chtěl připisovat cizí zásluhy. Ten chlap je nepolepšitelnej. Už aby byl konečně na tom smetišti dějin. .⏳👍 

    • dzixy

      Máš zřejmě smůlu, tvoje zlost na něj mu smetiště dějin nepřiblíží. Viz poslední dva průzkumy veřejného mínění. A co teprve těsně před volbami. To asi pukneš vzteky.😇

      • "To asi pukneš vzteky"

        Puknul bych. Kdybych si bral tupost některých voličů příliš k srdci. Já se ale snažím žít podle kréda :

         Božedej mi vytrvalost, abych překonal věci, které změnit nemohu, dej mi síluabych změnil věci, které změnit mohudej mi moudrost, abych tyto věci dokázal rozlišit. “

        No, a jestli po volbách bude u koryta stejná banda jako teď, tak se budu radovat, že už se můžu počítat mezi seniory a není mi teprve dvacet. 😉😎

  • dzixy

    Instituce veřejných sbírek nejsou vůbec zárukou toho proklamovaného, že pomoc měla by být okamžitá a bezprostřední. Dosud se k postiženým nedostala od nikoho ani koruna. Zřejmě bude asi pravdou kolující "pravda" o vybíraných penězích, že 70% sežere "režie"  vybírající instituce. Navíc těch pár korun s velkým zpožděním.

    • Dnes existují věci jako TRANSPARENTNÍ  ÚČET a předpokládám, že i tyhle záležitosti se budou řešit tímto stylem. Nebo máš jiné informace?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit