Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alicia1
    Jeblo děťátku v hlavičce?
  • nescházejí nám! Oni přišli a parazitují s vymyšlenými bajkami.Oni se vetřeli na cizí území bez dokladu s vůlí se tady usadit za každou cenu.Ale v EU není sebemenší vůle ani zájem se o ně starat a začleňovat mezi sebe.V EU jsou jiné standarty práce, bydlení i života.Nikdo nemá zájem je to dlouhé roky učit a expedimentovat zda to vyjde nebo ne.Ono to takřka zaručeně nevyjde.Ale toto všechno popsané stojí peníze.Banda by chtěla do světa.Ale svět bandu nechce.A pokud nyní příslušníci bandy dělají potíže - doplatí na to celá banda.Není čas, vůle, peníze ani zájem se tady s nimi mazlit.Ovšem největší gool článku je jak by nějaký hadrák chtěl do Kanady.
  • hrozně mě to mrzí *1* *1* *1*
  • No já nikoho nezval a nezvanou návštěvu nepustím do domu.Vítači a uprchlíci jděte do análního otvoru.
  • No a co jako !?..Koho to jako má dojmout !?.Stejně tak by mohl být nadpis..Doutnající flustrace občanů..,jak se žije v dnešní Evropě, kde už jsou rozeštvaní, všichni mezi sebou a je stále hůř, právě kvůli takové i jiné svoloči, menšinám atd..v zájmu " svobody, demokracie a korektnosti "..
  • Chyba byla, ze se dostali az sem na evropskou pevninu.... Proc se s nima tolik nas.ere? Kdo resi, kolik lidi ma tady v Evrope existencni problemy...? Takze, nalozit vsechny tyhle radoby "uprchliky" na vychodni Titanic a poslat po proudu.... Treba se jich ujmou v jinych kralovstvich, plavacku....
  • Zajímalo by mne proč do všeho pletete Rusko, Sovětský svaz, Krym a Putina.
    Co mi je do nějakého Ruska. Putin mi na chleba nedává. Z Ruska jsem si nekoupil ani žvýkačku protože se žádná neprodává, Ruský toaletní papír jsem taky ještě neviděl i když Rusko má spousta lesů. Rusko ať si nechá svou propagandu na kterou já osobně nejsem zvědaví. Neznám žádného pořádného Ruského politika.
    Když zde někdo občas vyzdvihuje Ruskou politiku a není zde spokojen ať se přestěhuje do Ruska. Každý má svobodnou volbu kde chce bydlet, ale pokud něčí chleba jíš toho píseň zpívej. Každý nadává na EU, ale stovky miliard co proudí do České republiky nikomu nesmrdí. Rusko co je mi známo akorát dluží natož aby nám Rus poslal miliardy dolarů nebo eura.
  • ŽIJE se jim tam VELMI DOBŘE jinak by tam neproudili další a další!!!!
  • Měli šme.di zůstat doma a nemusely by si v lágru stěžovat! *16* *16* *16*
  • A co jako čekali že je čeká? Dům auto a 6 manželek? Ať si zůstanou doma my k nim taky nelozíme! *16*
  • A hned vedle je ostrov Gayos, rodiště teplýho pitomce Semjona Gayínka!!!

    PCHE !!!
  • kdo umí ten umí *1*
  • kdybys jenom věděl jak ti celá ČR ten Krym závidí, jsi dítě štěstěny *3*
  • ještě že se válím na Krymu, daleko od nebezpečí černých hord *15*
  • přéééésně, vivat Ovčáček
  • my jsme Novorosijci smrade
  • ta ruská chátra tady na Tiscali už je fakt nudná *6*
  • sovětský svaz, míru je hráz *13*
  • Byl vyznamenán dvěma Řády Lenina a Řádem rudého praporu. Den 31. srpna, kdy se stal slavným, se slavil jako státní svátek. Město Kadijivka na Ukrajině bylo roku 1978 na jeho počest pojmenováno „Stachanov“. Město se tak jmenuje dodnes.
  • Narodil se v Lugové blízko Orjolu. V roce 1933 začal pracovat jako horník.

    Dne 31. srpna 1935 bylo prohlášeno, že vytěžil 102 tun uhlí za 5 hodin a 45 minut (což bylo 14× více, než byl plán). Tento rekord z něj udělal hrdinu SSSR, a dokonce se objevil na titulní straně magazínu Time.[1] Sovětský svaz v té době vymýšlel hrdiny a příklady a tento rekord je zcela vymyšlen a měl sloužit a také sloužil jako propaganda ke zvyšování pracovních výkonů.

    V letech 1936–1941 byl prominentním studentem Industriální akademie v Moskvě. Do roku 1942 byl ředitelem dolu v Karagandě.

    V letech 1943 až 1957 pracoval jako komisař pro těžký průmysl. Roku 1959 byl vedoucím různých dolů, než roku 1974 odešel do penze, jejíž větší část strávil v psychiatrické léčebně, kam se dostal kvůli alkoholismu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit