Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co můžeme od této vlády očekávat,ODS,TOP09 a jím podobní hájí zájmy vyšší kasty lidí, čemu se mi dole můžeme divit a přesto je volíme
  • To jste, ale museli všichni vědět, jak to dopadne, když jste volili (ODS, TOP 09, VV-48 procent)
    tu pravicovou sebranku!!
  • Tak by měl Drábek prosadit u každého okresního města,půl hektaru louky,kde by se mohli chudší důchodci napást.Pak by ho chválili,,jaký je humanista.Nebo raději budou žít z dividend,získaných z kuponových privatizací,jak jim sliboval Klaus.
  • To už přesahuje všechny "mezky": Cožpak jsou v kvalitě a kvantitě práce takové rozdíly? A nemají chudší lidé spíše nárok alespoň to stáří užit lépe?
    Kde se zastaví to škatulkování lidí? Snad až u Pána Boha?
  • Je to takovej Jánošík. Tahle vláda je jich vůbec plná. *1* Tak je to správné, tak to má byt. sociální smír udržíte jen tak, že chudým budete brát a bohatým dávat. To ví každej Drábek. :-)))
  • jsem zvědavá, zda občané budou stále volit ODS? TOP 09, VV atd..........!!!!!! To vám to stále nestačí, co se tady děje? Co ještě občan potřebuje, aby stále nevolil "modrou vládu" a neříkal, jak je ta pravice skvělá a jak to dobře dělá. Co budete vážení jíst, kde budete bydlet !?
  • To je dobře. Mám na kontě pár melounů a velká penze bude prima.
    A ti co si neměli z čeho našetřit, ať se jdou pást.
    Drábku díky, jsi pašák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit