Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po zhlédnutí u Soukupa tohoto kandidáta vystavuji STOPKu.
  • Je to vemeno
  • Já, když jsem se bál, zalezl jsem pod peřinu. Tenhle otrlý dědek jde kandidovat na prezidenta.Až se začne potom bát jako prezident, mohl by se i pokakat(ale smrdí to stejně) strachy.
  • lojzo
    Je každému rozumnému čloěku na této planetě jasné,že PUTIN je již od svého zvolení prezidentem nejoblíbenější politik na této planetě a většina planety jej obdivuje jak ojebal americké nacisty,kteří chtěli Sýrii dobýt a dostat pod svoji ,,ochranu,,kvůli plynovodu z Ruska,což se jim nepodařilo a jak je vidět amerika prohraje na všech frontách neboť planeta má již dost jejich vyvoláváním válek a vražděním po celé panetě.Nejlepší by pro ameriku bylo,kdyby tam bouchl YELOWSTONSKÝ PARK a planeta má pokoj.Vše americké smést z této planety!!!
  • To je taky paranoidní dáreček tenhle Drahoš!!! STBák co je na chlapečky!!!
    Prasák!!!







    YEAH !!!
    • při 1. hlavní správě KGB totéž svého času tvrdila o kde kom. V FSB jak je vidět nic nového nevymysleli.
    • Blbost, která vládne na sociálních sítích je nekonečná.
    • V tom vysílání z Alabamy jsou holčičky nebo taky chlapečkové? Divím se, že Ovarovi nestačí Ovčák, když už si ho vybral. *1* *1* *1*
    • no zatím komu se našlo kinderpéčko v PC byl Ovar *15* *15*
      • ... z Alabamy, tedy opět provokace síajej, to amrdólové umí dokonale.
        • můža za to Kalousek, byla to účelovka
  • Být Kalouskem,Fialou,Bělobrádkem a Gazdíkem dělal bych vše proto aby vláda fungovala.Pokud ji budou házet klacky pod nohy,bude to jak by si pod sebou podřezávali větev.Znamená to nové volby a to si mohou být jisti, že skonči na hnojišti dějin.Né na smetišti.
    • Vláda s premiérem stíhaným za podvody (čapí hnízdo, dluhopisy), který vyznává fašismus (chce řídit stát jako podnik) a k tomu co straší (zatím) na hradě... No tupé stádo si to vybralo...
    • Hnojiště dějin - ANO to už je připravené - feťácké smažky, japončícký fašista, hradní zombí..... -tam mají výrazně nakročeno a dobře že tak.
  • No tady to vypadá, vlastně furt stejně, debilní teplouš Semjon Gayínek si tu 24 hodin denně hraje na chytrýho, ale mluví z něj jen jeho vrozená debilita!!!
    Škoda, že jsem tu nebyl o volbách, to tady jistě teplej Semjon vzteky proplakal dny a noci, že jeho chrchloidní šmejdi projeli volby!!!







    YEAH !!!
  • Vidím, že J. Drahoš vyvolává u zemanofilů hypertensi. To znamená, že vedle M. Hiršla je volitelný i J. Drahoš.
    Naprosto nevolitelné pro slušného a soudného člověka je to současné sprosté ožralé strašidlo co se potácí po hradě a na zámku v Lánech pokud nejede podávat zprávu řídícímu orgánu na východě.
    • Drahoš zřejmě je už mimo hru,stejně tak i ostatní kandidáti,protože Miloš Zeman má velkou
      šanci,rozhodnout už v prvním kole voleb.Pokud se voleb zůčastní více jak 60% voličů,sociologové předpokládaji nadpoloviční zisk pro Miloše Zemana.
  • ... dementní primitiv si dementně představuje můj vztek z projevů dementního primitiva :)))
  • ... vůbec mi neva, že kapitální d*ment používá můj nick a stejně d*mentní blbec to nepoznal :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit