Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komunisté jsou Putinovci zlato. Máš v tom zase pořádný guláš. *2* *2* *2*
    Komunistický zločinec nepřestane být komunistickým zločincem jenom
    proto že si vezme podnikatelský převlek.

    Naší rodině komunista znárodnil tedy ukradl rodinnou vilu s pozemkem.
  • Asi by "souložkaPusinka" znělo blbě :-)
  • Tož to ja. Enom mi néni jasné, proč si jako demokratka říkáš sodružka. Od kdy só sódruzi demokratama? To přece ví každé malé děcko, že bolševici nemožó byť demokratama. když nám kradl bolševik statek, tak to bylo potom demokratické? .Poslóché, že si za mňa děláš prču?!
  • Si na řadě.
  • Jsem demokratka Simona.

    Pak je tu ještě rusofil který umí jen lhát a krást nicky... zoufalec prostě Putinovec.
    *15*
  • Tož teď su z toho zmatený. Kdo je všechno ta soudružka pusinka? Já se v tom nevyznám, tady to je jak v blázincu. *8*
  • *1* *1* *1*
  • Jistě, v tom CCCP je stále stedověk. Novinářka Politkovskaja byla zastřelena u vchodu do svého domu a víc jak desítka dalších. Naposledy Němcov.
  • Slaboduchý zloději nicku, máš jistě na mysli Putinovo carství.
  • Čin osamělého šílence. V Rusku však zločinecký Putinovský režim vraždí
    odpůrce cíleně.

    Právník Magnitskij založil internetové stranky a zveřenil korupci Kremelských pánů.
    BYl poslán do vazy a v ní brutálně zavražděn.
  • Kdo nesouhlasí z ničemným režimem který tam vládne je duševně nemocný, ale že tam jsou nepokoje už ve 173 městech o tom nepíšou.
  • Každý občan USa má zbraň kterou může použít na obranu svého života a majetku
    Bohužel vždy se najde šílenec který svobodu zneužije.
  • na ozbrojene pracovniky nabehl s macetou??? *1* to musela bejt jak tahle scenka z filmu: https://www.youtube.com/watch?v=7YyBtMxZgQs
  • Najdi si konečně vlastní nick - rusofilní lhář a zloděj nicků.
    To je jméno pro tebe.
  • Tam se střílej každý den jako zajíci na honu, strašný to stát.
  • Správně,rychlé a laciné řešení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit