Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podporujme hnuti Islam v ceske republice nechceme - www.ivcrn.cz. Vytisknete petici, podepiste a poslete (doporucene). Je-li nekdo statecny a neco podnika, meli bychom ho alespon podporovat! Treba te valce jeste bude mozne predejit.
  • leda by si je vzali ti, co dříve hledali azyl....
  • Teda my máme západní sousedy. Není divu, že po staletí s nimi válčíme. Bude-li to pokračovat v takovém stylu, to jsme měli snad zůstat ve Varšavské smlouvě (ale bez Poláků).
  • "Je tomu již dlouho, co Poláci, Češi nebo Maďaři sami z politických důvodů hledali v zahraničí útočiště," uvádí v závěru Die Zeit....To je však úplně nesrovnatelné, protože to bylo tak či tak pořád ještě v rámci Evropy !.. Tihle.. jsou v tomto "úplně jiný příběh"..a to úplně ve všem co je spíše neslučitelné s tím co stále ještě představuje Evropa, jak ve víře, tak kultuře atd..Navíc..už je pak nikdo nikdy odsud nedostane..! Pomáhat se má to ano.., neznamená to však, že si je každý občan na "doporučení Bruselu" musí hned "z vděčnosti",na své náklady i úkor natahat do baráku či bytu, spíže i ložnice a pak po čase s reálnou jistotou zjistit, že už vlastně není pánem, ale trpěným hostem či dokonce poskokem těchto "hostů"..! Raději jim poslat nějaké ty peníze či jiné věci..přímo tam, kde ty problémy vznikají a tam je i pomoci spolu s ostatními řešit.., navíc to určitě nebude stát tolik, jako když by byli tady v systému 1 běženec i s potomky.. x "sociálka" a jiné peníze, různé přednostní výhody a pod... což už je i dnes neskutečně obrovský balík z peněz a na úkor našich lidí, díky "EUdárečkům" co už tu bohužel jsou, včetně těch našich rozmazlovaných "nepřizpůsobivých", čímž mají naši lidé co tyto peníze i jiné hodnoty vytvořili či stále vytvářejí.., tím pádem a rozhodně ne svoji vinou o to méně a to ve všem..
  • ať si je němci vemou jistě doplní jejich bezchybnej národ
  • Proste jsme se tak rozhodli.Nechceme mit doma brajgl jak mate tam.Islamaci,turci,rusaci celosvetova verbez.Jenze my tady nepotrebujeme mesity ani africke veksaky.Za zadnou cenu.To znamena ze bude li treba budeme je mydlit hlava nehlava a pozeneme to az k mori.Mozna bude jeste hur.Tady nejsou penize na zdravotnictvi duchody socialni sluzby - a ted by tady pribyly africke vyzirky?Tak to se rozhodne nezdari.
  • Ano uprchlíci míří do USA a EU. Ne do Ruska.
    Děti Kremelských papalášů studují a žijí v USA a EU ne v Rusku.

    Vždy platilo že za lepším životem a lepším platem se utíkalo z Východu na Západ. Ne naopak.
    • no to jistě Rusové sedí a pláčou, že se k nim nehrnou lidé bez domova a mezi nimi řada připravených teroristů a většina, které nebude zaměstnatelná ani ve druhé generaci... ti si popláčou, Rusové *15* *15* *15* *15*
    • jejich země by mne nevadila vadí mne jejich zima.což asi i těm uprchlíkům *3*
    • Do USA za lepším životem? *1* Srandisto, osobně znám přinejmenším 6 lidí, kteří velmi brzy procitli z amerického snu a jsou rádi zpět v ČR...
      • Každým rokem z Ruska odejdou za lepším životem do USA a EU miliony lidí.
        To jsou fakta pane.

        Jsem holka takže když už tak srandistka.
        • Žádná fakta, pouze tvoje ničím nepodložené bláboly, srandisto... *1*
          • Fakta která si každý může na internetu najít.

            Stejně jako údaje o dětech Kremelských papalášů kteří žijí a studují
            ne v Rusku ale na Západě. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
            • No samo, trolle... *1* *1*
  • Ten článek je provokace. Nehorázné simčoviny, jedna větší, než druhá. Na druhou stranu, přesně takto nás Němci vždycky brali, berou a bude to ještě horší. Vadí mi být občan EU druhé kategorie.
    • není nižší kategorie neýžli být Němcem
  • Ať si to ti blbové vyřídí s těmi, co k nim zdrhli a normálním lidem, ať dají pokoj. Stejně se tu roztahují samí cizáci. Tak ať sklapnou a řeší si důsledky své nenažrané imperiální politiky na svém území. Stejně nás Němci a eueueu obírají formou uměle snížených mezd a vysokými cenami všeho zboží. Chtějí nás vyvraždit na válečných jatkách a nahnáním arabských zdivočelých chlapů mezi civilisty. Hmm, stejně by tady ručníci nezůstali. Ti mají namířeno do západní Evropy, nejsou blbí. Ono by se celkem lehce mohlo stát, že by nakonec začali spolupracovat v boji proti otrokářství NWO. Byli tu za totáče a celkem fungovali a dalo se s nimi jednat, tak co by to nešlo teď, arabové odbojem můžou jen získat, nemají co ztratit. Hahahaha!!!
  • Do ruska jako vždy nikdo neutíká.

    Není divu. Nikdo normální nejde do totalitní chudé země.
    • To jsem nepsal já, ale když to někomu dělá radost? Viď Simone.
      • Simon je Český hokejista neználku.

        Já jsem holka.
        Simona
    • Co to meleš, v Rusku je přes milion ukrajinských uprchlíků...
      • Pohádkáři. Uprchlíci? Jsou to Ukrajinci Ruského původu ne Ukrajinci. *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit