Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není důležité co člověk prezentuje dnes,ale co člověk prezentoval,včera a předevčírem.A otom to všechno všechno je.Byl jsem svědkem.když v porevoluční době nedala hlas coby moderátorka televize nova opozičnímu diskutujicímu se slovy,vy jste měli hlas celých 40let.Podivná to demokratka.ještě podivnější je strana .která s odstupem času takového člověka navrhne na funkci prezidenta,asi je hodně vyhořelá a bylo by lépe.kdyby se sloučila s normální levicovou stranou.Představitelé výše uvedené strany,by své vysoké ego a osobní ambice měli dát do souladu s očekaváními a nadějemi obyčejných lidí.Pokud tomu tak bude,tak má a bude mít plnou mou podporu.
  • Chtěla jsem se také vyjádřit, ale ztratila jsem zájem. To co jsem si přečetla mi říká, že nejsem na správné stránce.
    Nejsem v žádné straně a politikaření je mimo jiné i o slušnosti. Sem nepatřím.
  • Známá žena české politiky.... muhahahahaha
  • Knížepán zase boduje. A jakpak takhle se vrátit k jeho větě, že by lva v českém znaku vyměnil za sojku nebo křečka. Není to už opravdu urážku majestátu? A to pan kníže může?
    • Honzo, nejsprávnější by bylo vyměnit lva ve znaku za straku. Jsme totiž národ zlodějů. I hlava státu krade. A na státní návštěvě a před kamerami.
  • No on každý kdo není ve vládě a nemá své korýtko moc plné řve na ty co jsou na tom líp.Bobošíková je jen jedna z těch co jsou mimo mísu a tak se tlačí ke korýtku.Proto má plnou hubu lidských práv a svobod, ale jen ji lidi zvolí, bude to stejná špína jako ti , na které dnes držkuje.Slušnej člověk dnes do politiky nevleze, protože ví, že by ho ti darebáci hned vyštípali a udělali by z něj za pomoci našich médií tu největší svini.Proto se divim, že tady někteří ještě našim politikům věří.No ale kdo chce kam...........
    • Svatá pravda *9*
  • Volme Bobošíkovou! Ať ukáže, jak s nimi zatočí!? Ač ji od určité doby "nemusím", je velmi chytrá, vzdělaná a řadil bych ji mezi nejlepší naše političky! Ta si na paty č.rat nedá!
    • Vrať se do Bohnic šílenče......co jsi její příbuzný?
    • Kemo, ta už je provařená, tak proč jí dávat hlas?
      je tady mrtě jiných a lepších.
    • Běžte z Bobošíkovou do háje.Jako manželka továrníka kandidovala za KSČM na funkci prezidentky republiky!!!! *12*
      • Lepší než ten jebatej švejnar, gauner od pohledu, ačkoli ji taky nemusím.
        • Švejnar je skutečný ekonom, myslí mu to a není vydíratelný Kremlem jako Kikina. je velkým neštěstím pro naši zem, že si bolševici dosadili Kikinu. "Nebude-li tam Klaus, někdo půjde bručet", obával se Langr. A asi právem. To že tam straší tuneldědek Kikina nás velmi zbrdilo.
          • člvěče, nenechte se vysmát, vždyť má akorát pusu plnou teorií co by se mělo dělat...a je suchej
      • a taky nebýt jí tak by Narcis už nebyl prezident pomohla mu tím k vítězství .Švejnar tak už mohl být prezidentem místo tuneldědka který byl zvolen pomocí zastrašování a intrik vedených hlavně Topolánkem a Langerem. *12*
  • Myslíte že by bobo byla jiná než oni?
    prdlajs,jen kdyby tam byla s nima u plného korýtka.
    Vyhodil bych je všechny i s ní,ale nejdřív bych jí ho tam zaparkoval na rozloučenou.
  • Bobošikova je kočka a ešretejí to mysli tak neni co dodat;jen závist kali nekomu rozum. *16* *16*
    • Dorosane, Bobo baba je podle tebe kočka? Prsa povadlý, minda vypelichaná a jak vrata od stodoly. Už to není co to bývalo.
  • mohu pojmenovat manželku našeho býka po vás madam apropo málo dojí *14*
  • Ideální řesení: vyrazit ihned Bátoru, Švarcenberka a Dobeše a další týden zbytek vlády
    • ... a dosadit tam tebe s tvou famílií, woe
      • Nebo tebe, mezi tím povlem by jsi se vyjímal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit