Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • 5000 pro důchodce je vrchol debility!

  • Vůbec ne. To je naopak velice sofistikované, blíží se volby a důchodci si budou pamatovat, že dostali od Bureše pět táců, alespoň někteří si to budou ještě pamatovat.

 • A copak "vtipného" za tento krok zase vyplodí fekální starosta za ODS z Řep? Jak by se tomuto zjevně psychopatovi líbilo, kdyby takhle někdo tituloval jeho milovanou manželku a dcerunky? 

  Navíc jeho mateřská strana podpořila zrušení superhrubé mzdy?

  Asi by nejvíc prospěl této ptačí partaji, kdyby z ní odešel.

  Jinak bude vedle Fialy jedním z jejích hrobařů. 

  • Zabývat se nějakým debilem z Řepyje,je stejné, jako se zde bavit o alkoholikovi Kalouskovi.Oba maji stejnou vypovídací hodnotu na bleším trhu.

 • Vypadá jako kdyby byl k tomu vozíku připoutaný, aby z něj nespadl. Že by viróza?

  • Asi bude připoután, zajímalo bz mne kolik stojí ti voziči. Doufám, že je platí ze svého. Dědek praši..

 • Karel

  Kdysi jsem měl problém s nepřizpůsobivým etnikem kdy mě napadli a snažili se zbít, pochopitelně za přítomnosti jejich rodičů kteří česky volali ať mě nechají,  ale jejich rodným jazykem je nabádali k opaku, podobné je to i nejen touto vládou ale i předchozími pravicovými vládami.

  Kdy na jedné straně prohlašují jak pomáhají důchodcům a na straně druhé je zatíží poplatky všeho druhu a když jim náhodou dají nějakou almužnu, tak jim ji druzí závidí, nebo se tím dokonce chlubí, přitom z toho co odvedli do systému se po započtení inflace jim zdaleka nevyplatí celou částku kterou za svého života do svého důchodového pojištění uložili a kteří pracovali na stavbách které slouží(pracoval jsem na výstavbě stovkách  staveb v energetice, zemědělství které slouží dodnes).

  Z čehož se nejméně třetina(aspoň v mém oboru) plátců důchodového pojištění ani žádného důchodu nedočká protože zemřou dřív.

  Navíc důchodci(běžní) utratí své peníze beze zbytku tj. koupí si léky, lepší jídlo, objednají nějakou službu, zajdou si na pivo, koupí si u soukromníka obědy, takže ač se to nezdá pomohou statisícům podnikatelům z nichž někteří brojí proti současné vládě, aniž by si uvědomovali že vlastně koušou ruku která je krmí. Místo aby pohrdali dřívějšími vládami které nejen důchodce ale všechny drželi pod krkem příliš dlouho neboť monopolům a zahraničním vlastníkům tento stav vyhovoval zvlášť Kalouskova "rovná 15% daň" korunující  superhrubou(kde se platila daň z daně) byl"majstrštyk" který nemá ve světě obdoby a korunové dluhopisy nebo církevní restituce jen přidanou třešničkou na dortu.     

 • Většina důchodců poctivě dřela na svou bídnou penzi.

  Osobně jim přeju každou korunu.

  Má to rozkrást Rittig, nebo si má pomoct stařenka? 

  Nic není černé ani bílé, to si uvědomuji.

  Kdo z důchodců tyto prostředky odmítá (ze zásady a nebo z politické nenávisti), může mi je zaslat, já to nějak zvládnu. Číslo účtu těmto zásadovým zašlu a přepošlu na konto Charity. Nakonec to mohou udělat i sami. Tak jen do toho.😀

  • Zapomněl jsi říct že bývalý komouši a estébáci to dostanou taky!

  • Kdo odmítá vánoční příspěvek od vlády,ten se zřejmě už dost dobře zabezpečil v době privatizace v devadesátých letech.Tenkráte jistě neodmítl ani to,na co neměl nárok.

 • vanhorne

  Who is that masked man?

 • Kmouš.STB-cká konfidentská zrůdná křivácká podlá bestie Bureši/babiši.

  Ani za tento tvůj koblihářský úplatek si můj hlas nekoupíš. Tvé špinavecké úplatkářské peníze uloupené ze společné státní kasy jistě TI vhodně využije na boj proti takovým zrůdám jako jsi ty.

  Za mne jsi touto částku přispěl na kontoTI, které ji ihned po obržení od tebe přepošlu.

  • Ještě,že máme v čele vlády pana Babiše.Umí si někdo představit na jeho místě takového "uspávače" Fialu nebo alkoholika Kalouska.

  • Tím TI myslíte Transparency International? To je také pěkná sbírka kreaturek.

   Ale z jiného soudku.

   Panu Zemanovi (důchodci, t.č. prezidentu ČR) jistě těch pět tisíc udělá radost. Koupí si nové kecky. 😂

   • Váš názor nelze 100% popřít, rozhodně některé jejich kroky jsou diskutabilní. Přesto k něčemu tak podle odpornému jako nesporně Bureš/babiš a jeho smečka je, mají zatraceně daleko.

    A pokud by jste měl názor, že by bylo vhodnější je poslat např. "Člověk v tísni, Kapka naděje,..... - není třeba mít péči. Ze svého skromného důchodu si dovolím říct že přispívám vcelku pravidelně. A tam také měli když už potřeboval nesmysleně vyhodit několik miliard takto jen populisticky sloužící jen k nákupu volebních hlasů pro toho gaunera.


    A pro tu mizerně mumifikovanou zombí z LDN Lány - nebyly by místo kecek vhodnější třeba "galusky" na inv. vozík?

    • Nemám péči a těším se z každého, kdo je ochoten pomoct tam, kde je to potřeba. 

     Nepochybuji o dobrotě většiny lidí, ale pochybuji o institucích, které si z dobroty udělaly výnosný obchod a živnost. 

     Přeji hezký den

     • V druhé větě máte bohužel nepochybně pravdu.

      • Děkuji pane Nováku. 

   • Když bude potřebovat kecky, tak se jistě v Lánech najde dost dárců, kteří mu je rádi koupí ze svého. Ale s těmi pěti tácy pošle Ovčáka, aby mu za to koupil bednu flašek s hruškovicí. 😂

 • mun.go

  Odpověď je jednoduchá. Všechno, co běžně nakupujete, podraží.

  Viz můj předchozí příspěvek - Inflace v EU, září 2020

  Průměr EU je +0,3 %. Nejvyšší inflace je v Polsku (3.8%), Maďarsku (3.4%) a ČR (3.3%). 

  • mun.go

   Z 5 000 Kč je na měsíc přilepšení 416 Kč neboli 96 Kč navíc k jednomu týdennímu nákupu.

   Seniorská inflace dosáhla 3,8% - viz článek Valorizace důchodů 2021

 • Hezké. Teď jde ještě o to co se zdraží, aby to řiditel státu jako (vlastního) podniku dostal zpátky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit