Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to chce občanskou neposlušnost.hned přestat hromadně platit rozhlasové poplatky
  • teď to řeší na čro 2
  • Tak amíci přitvrdili, a čecháčkové stáhli ocas mezi nohy a zalezli do děr.
    Pro mě za mě hlavně, že Zeman je rozumným prezidentem a ostatní nám můžou políbit p.... !
  • Pro mě se může Český rozhlas a Česká televize nechat vycpat. Co mě ovšem žere je,že musim tuhle pakáž,která to vede platit.
  • Když jsem četl vyjádření ředitele ČR k dalšímu pokračování hovorů z Lán, tak tam uvedl, že vysvětlení prezidenta mu stačí a že se s ním plně ztotožňuje. Dnes obrat o 180 co ho k tomu asi vedlo? Vidět, že opozice proti prezidentovi má jakési páky a také je zřejmě naplno používá.
    Dnes je to proti prezidentovi, zítra to může být proti většině národa a k jeho větší škodě. Jestliže už dnes nějaká šedá eminence ovládá rozhlas, veřejnoprávní televizi tak je to opravdu za minutu dvanáct něco s tím udělat!!!!!!!
    • A zítra s ním nebudou ani novináři dělat reportáže.
      A třeba mu i novoroční projev také zakáží. Ten se ve většině případů také předtáčí a když tam bude něco pravdivého a ne podle gusta ředitele, tak to vystříhají a zveřejní jen tu část, kde bude naše republika vzkvétat a jakou tu máme vybojovanou skvělou demokracii, protože komunisté již 25 let nevládnou a všichni mají mobilní telefony, které za komunistů nebyly.
    • To chce z vedení medií a divadel vykopat všechny pejzatý obřezance a bukvice!
      • A nejen z divadel a médií. Jsou v podstatě všude, od většiny zákonodárců přes vedení justice, policie a armády až po managementy a dozorčí orgány státních podniků, nemocnic, centrální banky a většiny neziskovek. Proto nejde v naší zemi s ničím pohnout k lepšímu, obřezanci vše sabotují. Jsou dokonce infiltrováni v mezi představiteli katolické církve i v čistě křesťanské straně KDUČSL.
    • My máme presidenta? Že jsem si nevšiml. Zatím je na hradě jakýsi dlaždič, který tam nejspíš opravuje dlažbu.
      • Když se někomu nelíbí pan president, měl by sednout do kouta a vrtět osáskem.
        • Hm, do kouta si sednout mohu, ale osáskem vrtět neumím. *2*
  • Já myslím, že o nic nepříjdem a když budu chtít tak hnuj mohu vidět ve chlévě.
    • Ty máš tesaři ve chlévě zrcadlo? *1* *1* *1*
    • Urážíte Prezidenta Republiky, Jste nahlášen.
      • To co se z toho člověka sypé je hnuj, proto se pod to Český rozhlas nechce podepsat.
  • Takže ono nestačí, že nás nutí platit poplatky za přiblblý program. Oni si ještě dovolí cenzurovat v demokratické zemi Prezidenta Republiky. Takže budou hovory s Karlem a Mírou / Kavárna u dvou k o k o t u na českém rádiu vedeným čobolem. Tak to už je fakt na defenestraci!
    Jaktože někteří vesměs nacisti, mohou psát bez registrace?
    • Novoroční projev prezidenta republiky bude vysílat soukromá TV Nova a ne státní ČT!!! No a tou "cenzurou" hovorů z Lán to ti kavárenští povaleči fakt zprasili! Jsem proti povinnému placení těchto profláklých ČT a č. rozhlasu! Premier vlády by měl sjednat urychleně pořádek, nebo spolu s radou a vedením ČT a rozhlasu odejít! Dávám jim červenou kartu! *12* *16* *12*
      • K tomu bychom však potřebovali toho presidenta republiky, který by dokázal representovat slušné lidi a slavnou tradici Zemí Koruny České.
        • Tak tohle musíš stručně vysvětlit. Tu tradici zemí koruny české.
      • Naprostý souhlas. Nicméně Rada není nezávislá!
  • Každý člověk tedy může kdykoliv říkat vulgární slova a když mu někdo vyčte, že je sprosťák, jen řekne, že opakuje to, co už x-krát slyšel? Tomu já říkám rozvolnění morálky. I mnoho zlodějů se brání podobně: Proč bych nemohl krást já, když kradou i jiní a mnozí daleko víc?! Bohužel, i bývalý prezident Klaus také patřil do této kategorie, krádež pera považoval za naprosto normální věc, dělá to přece stále a najednou mu to někdo vyčítá??? Myslete si co chcete, ale prezident Zeman má dvojí metr, při posuzování, co kdo smí a co ne. Když odsoudil slova o "katolických buznách", jako nedůstojná kandidáta na profesuru (ten je také "nevymyslel") a odmítl mu předat tento titul, měl mojí plnou podporu. Teď najednou jeho vlastní výroky jsou hodné hlavy státu?
    • Žádná slova o každodenní (!!!) cíleně dehonestaci prezidenta republiky? To mi tady chybí. Tento divnomixnárod je předurčen k sebelikvidaci. Pro cizí (!!!) zájmy se budeme handrkovat, nadávat...pochopte to už konečně vy všichni, kteří na Zemana útočíte! A pokud to je dokonce vaším cílem, tak běžte všichni do řiti! Tohle neskončí dobře a až se bude nesametově střílet, můžete být spokojeni, kretýni! Než dostanete to, co si zasloužíte! *12* *16* *12*
    • Když taková slova vysloví pro dosažení většiho efektu Holubová, Čvančarova,Švehlik aj. tak se to glosuje jako rostomilá záležitost. Když Miloš vysvětluje traktor za použití slova traktor tak je to netaktní?
      • Ctím Váš názor, pokud se domníváte, že prezident, který chce něco důležitého sdělit svému lidu, potřebuje používat stejné efekty, jako herci a estrádní umělci.
  • Pobouření veřejnosti vyvolalo to, co prezident uvedl na pravou míru. To, jak to řekl, ovšem pobouřilo pražské povaleče a kavárníky, což ale není veřejnost, to jsou jen povaleči a odpad veřejnosti. Přestaňte lhát *2*
    • Nikoli, povalečům a odpadu společnosti se naopak líbí, že se Zeman chová a mluví po jejich. Majitele kaváren to ale nejspíš pobouřilo jako každého slušného člověka. *2*
      • Čekáte na Honzu co, až vám dá podvodem 4x+? Jinak jste absolutní béčko!
    • Zajímavý názor. Ta veřejnost to jsou snad jen ti povaleči a odpad veřejnosti ze 4.cenové? *2*
    • Odpad společnosti jste především Vy )))
      • jasně Čapisrale *15*
      • A co jste Vy, Estébák bez registrace, čili provokatér a odpad.
  • neměl nahodou skončit pusybecher
    • Jsi moje krevni skupina, taky trhám mouchám křidýlka a nožičky abych s nima skončil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit