Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud ho mají ve Vatikánu opravdu rádi,tak ať si ho tam nechají.Tady je i bez něho, církevních lumpů dost.
  • Petře ty hloupý darebáku.
  • Konečně
    http://vtipy.netroof.eu/item/6701/rok-2013/

    http://vtipy.netroof.eu/item/6699/kardinal/
  • Petře je škoda pro církev, že jsi se nenarodil o pár století dříve. Církev takovéto ideologické demagogy jako jsi Ty vždy potřebovala . Je Ti známo, že jen na starém kontinentě - Evropě, církev umučila, popravila, zabila za čtyři století působení svaté inkvizice kolem 9 milionů lidí ? Dovedeš si vypočíst jaký to byl poměr k tehdejšímu počtu obyvatel v Evropě ? A co další kontinenty, šíření jediné správné víry mečem a ohněm ? Položil jsi sobě někdy otázku jaký majetek si církev svatá nárokuje, zda jí vůbec někdy patřil ? Jsi nenapravitelný a nepoučitelný. Nemohu jinak než plně souhlasit s Bárou. Nemáš základní znalosti ani nejsi vtipný, jen se neustále opakuješ ve svých nenávistných výkřicích.
  • Proč pyskujete? Vždyť je to vyjádření pocty celému Česku. Máme kardinála, který může v budoucnu
    zasáhnout do volby nového papeže, ev. se jím sám stát. Mně by víc vadilo, kdyby se s námi ve Vatikánu v tomto ohledu nepočítalo. *4*
    • Jaka pocta, at jde papez a vatikan do pr, de, le i s tim tlustochem
    • Ty jsi asi taky kus blba černoprdelnickýho,že?
      • Ad 1-neurážej, ad 2-nejsem, ad 3-co je na mém názoru špatné? Ale bez urážek! A vůbec, že Ty (když už si tykáme) Vatikán neuznáváš, to je Tvůj problém a Tvé právo, ale on kvůli tomu nepřestane existovat. Měj se, teď se jdu dívat na slavnostní ceremoniál- přenos z Vatikánu. *3*
        Mne totiž opravdu těší, že nejsme mimo hru.
  • Nějak mu ten "werichovský" úsměv nevěřím.
  • Petře Petře ty blbe na ntou nepiš už tady !!
    • Potrefená husa se ozvala, co?
  • No, to zas bude ve vatikánských álejích nablito, velebnosti.
  • To je zajímavé jak plebsu vadí, že Duka pojede za své, on totiž "stát" církvi zatím nevrátil to co ji uloupil a co ji po právu patří. A nevadí vám, že členové KSČ(m), pohrobka zločinné KSČ sedí za královské platy z našich peněz v parlamentu a jenom spřádají plány jak znovu uchvátit moc v naší zemi. Problém je v tom, že na to uchvácení moci sami síly nemají. A spoléhat na CCCP, nelze, protože CCCP se je samo topí ve sr*ch. A soudruzi si také pamatují, že v padesátých letech minulého století nechal CCCP po uchvácení moci u nás ty naše nejhorlivější soudruhy, kteří jim v tom pomáhali, popravit.
    • Petre uz se na ty Vase nazory neda koukat, nejste farar
      • Na tu jeho troubovitost,by byl z něho farář katolické církve,jako vyšitý.
        • Pane J.K., mluvil jste už někdy alespoň s jedním z těch, Vámi tak podceňovaných farářů KC ? Možná byste měl, abyste zjistil, jak se mýlíte. Podotýkám, že já jsem laik.
  • A hned je to nejsilnější sekta v ČR, možná i v Evropě. Satany na ně. Satanské desatero má logiku, kdyby je ovčani znali, utekli by k nim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit