Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My jsme taky dlouho žili v bytě, který nebyl zrovna moc dobře zařízen. Dost jsem ale šetřil aby se to mohlo změnit. Nyní jsme si proto najali http://www.pwinterier.cz/ , aby nám interiér našeho bytu nějak hezky navrhl a celou rekonstrukci také provedl. Už se moc těším, až budeme bydlet v o něco příjemnějším prostředí.

  • Hlídání malých rákosníčků je významný segment naší šedé ekonomiky.

    Rodiče, kteří jsou stále v krámě, na ně nemají čas, tak je vychovávají české "tety" a "babičky".
    Je to v pořádku, jsou z nich potom normální lidi, neotravují příliš s nějakými podivnými zvyklostmi ze své původní vlasti.
    Znám jednoho, který se po návratu z Vietnamu vyjádřil, že nechápe, jak tam mohou jíst takové sr@čky, že nejlepší jsou knedlíky od "babičky" *1*
  • Hezká pohádka, v reálu je to jinak, zpočátku slušná nájemnice se po nastěhování do opraveného bytu změní v podvodnici, která hlídá 5 Vietnamských dětiček načerno a za tučnou finanční platbu 4 000,- Kč za jedno dítě, ovšem na Úřadu práce nájemnice žádá o příspěvek na bydlení, protože údajně má jediný příjem a to starobní důchod. Pokud se majitel poptá, zda má nájemnice na hlídání dětí živnostenský list, tak se pronajímatel se zlou potáže, začnou pronajímateli chodit dopisy, ve kterých je rádo by právníkem osočován, že nájemnici šikanuje, a je také pronajímateli sděleno, že uzavřená nájemní smlouva je pouho pouze cár papíru, kdy nájemce pokud uzná za vhodné, bude činit pouze to co se v uzavřené nájemní smlouvě nájemci hodí, nikoli v rozsahu, který ve smlouvě nájemce ujednal a stvrdil svým podpisem. Rázem okamžiku se nájemce ustanoví do pozice, že ona je ten, který rozhoduje o zásadách bydlení v nájemním domě. Tak, že je otázkou, kdo je kdo, dle Nového občanského zákoníku, je nájemce v pozici slabšího účastníka nájemního vztahu a pronajímatel je v silnějším postavení, ovšem realita dokládá, že je to zcela opačně. Nájemce za 8 let zdevastuje zrekonstruovaný byt do žalostného stavu, ovšem pronajímatel musí sehnat řemeslníky, a pěkně hluboko sáhnout do financí, aby mohl byt dále pronajmout. Jak říká lži doktor JUDr. Křeček, bydlení je základní potřeba, každého nájemce, no a postavení pronajímatele je v rovině pucfleka, který musí strpět devastaci svého majetku, i veškeré excesy nájemce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit