Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy! *14* *14*
  • A proto volím ANO !!
  • Důvěra je sice fajn, ale kdy a jak se toto projeví v našich kešoňích? *1*
    • Máš málo? Začni makat!
  • http://www.ulozto.cz/xnF7JPNf/volebni-manual-c-12-volebni-kalkulacka-pdf


    ODS a TOP 09 ve svých volebních heslech hájí nutnost bránit polistopadový vývoj před levicí, případně Babišem, v kampani je jako vždy přítomna antikomunistická složka. Jak tyto prvky kampaně mapujete? Máte pocit, že jejich účinek partaje přeceňují?

    To je stará ohraná písnička, kterou si tyto dvě strany snaží udržet ideologickou a morální nadvládu v české společnosti. Je to trik, který staví na tom, že se společnosti opakovaně a donekonečna tvrdí, že demokracie je, když vládne pravice. V podstatě všichni oponenti jsou alespoň rétoricky označováni za obecnou "hrozbu", i když ve skutečnosti jsou hrozbou jenom pro mocenské pozice ODS a TOP09. Zdá se, že pluralita a volná soutěž stran jsou pro ně také hrozba. Jsme skoro 25 let od konce komunismu a tito politici nám tvrdí, že jejich kolegové, strany, které existují v souladu s českým právním řádem a ústavou a jsou zastoupeny v Evropském parlamentu i základní princip demokracie jako je výměna u vlády, neohrožují jenom je, ale především svobodu a demokracii jako takové. Je to jasný nárok na jakési vlastnění demokracie a projev bytostně nedemokratického myšlení. Tito lidé se pak hájí Masarykem, což je neskutečné.
  • Budu volit ANO, TOP-09 už nechci ani vidět!!,
    • Já je nechtěl vidět nikdy, nejen nyní, jako ty, truhlíku. A právě díky takovým mudrcům tvé velikosti tu teď imaginárně jezdí jakýsi šišlavý germánský geront na mašině s čírem na palici, prý za podpory starostů a alchymista si v klídku míchá ty své hokus pokusy. Více, než si myslíme a hlavně, více, než chceme. *16* *16* *16*
    • Tak to můžeš rovnou volit TOP09 nebo ODS,tyto strany se spojí po volbách a jistit jim to bude okatá můra a KDU *1*
      • Volím tedy Top 09, dík za doporučení.
        • není zač *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit