Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To komunisti popravovali (vraždili) úplně bez důvodů. Mohamedáni jsou břídilové.
  • je to spravne u nas bych to zaved.a byl by klid od politiku.......kalousek zeman atd........
  • Tak to je mazec, u nás by asi vysela půlka národa. Jen v jakém měřítku pití.
  • Ještě že Morava není v Iránu *1*
    • Ještě, že ty nejseš Moravák!
    • Možná to ani netušíš ale elká Morava má spojitost s Íránem .. *3*
      • Sámo, odkud byl?
  • Alkohol způsobuje tolik neštěstí ,že tohle v tom úplně zmizí ! Jinak Irán je prima ,byl jsem tam ,ale nic jsem nepil !
    • A že ses tam Sylvo nevdala ... slyšel jsem, že iránské tchýně jesou jedny z nejhodnějších na světě - a gurka by Ti určitě také slušela. *1*
    • Ty taky asi seš prima,mongoloide,pokud nelžeš,páč bez chlastu a tabáku je smutno v každým baráku! Radši taky zmiz!*5*
  • no v íránu se může člověk dostat na smrt za mnohem banálnější věci.
  • Tak může to být pravda, ale taky nemusí. Média jsou v soukromých rukou, kdo zaplatí....
    Dávno jsem si přestal dělat iluze o nestrannosti médíí
  • Tady je názorná ukázka "mírumilovnosti" islámu v praxi....Myslím, že bych každému doporučil jako terapii návštěvu Íránu tak na týden místo Chorvatska a každý by byl vyléčený do konce svého života. Važme si Evropy a hlavně ji chraňme před muslimskými přistěhovalci !!!!
    • já být váma tak jsem radši ticho že jsem z česka už vás poznáme na letišti podle chování---a u moře ani nemluvim
      • Dávám Ti za pravdu .... bohužel s některýma je to skutečně tak. *16*
    • česko----žumpa evropy----
    • je vidět že v životě byl nejdál v polsku----chudáček
    • plácáš nesmysly , přečti si kde se to stalo , pokud tam pojedeš jako turista tak na to m nebudeš hůře než v chorvatsku , tedy ve velkých městech ...je ropzdíl mezi obyčejným iráncem a jejich vládou
    • Návštěva Iránu by Vás asi překvapila ,je to země poměrně dost rozvinutá,řekl bych ,že jen o trochu méně než Turecko s velmi vstřícným a přátelským obyvatelstvem.Tyto jejich výstřelky se nás turistů s evropy netýkají.musíte samozřejmě při pobytu respektovat místní zvyklosti.
      • Souhlasím s Vámi,v Iránu jsem byl služebně ,všude se staví,lidi příjemní ! Většina zpráv o Iránu v našich režimních mediích jsou spíš nesmysly !!
  • I tak může vypadat Islám v praxi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit