Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, opravdu. Rád bych se to dozvěděl od někoho kdo zná L.D.N. *1* *1* *1* *1* *1*
  • Výsledek v podstatě ukazuje, že takové soutěže jsou k ničemu. Pochlebování na této úrovni je bagatelizace umění. Proč se musí uměle vytvářet modla?
  • Na to si ale musíte stěžovat v ČT a né tady.....Havlovy hry jsou skvělý a plno lidí by se v nich načlo, kdyby je přečetlo.....jenomže Blesk a Spy se čte líp *1*
  • jooo, tak to víš nejlíp sám, Maršále. L.D.N.
  • Ty Havlovské bláboly nejsou ke čtení ani vidění.A to jsem se poctivě snažil je pochopit. A jeho film Odcházení, kterým si on sám sobě jako režisér chtěl udělat radost ( to řekla v televizi jeho Dáša ) stál desítky milionů, na které přispěla finančně i veřejnoprávní televize. Hlavně, že si i za naše peníze udělal radost. S ohledem na to, že již Havel nežije, nebudu se nijak k jeho literárnímu "veledílu" vyjádřovat.
  • A co mám závidět, Doroto Nasládlá ? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • To píše Pan Maršál Závist Krutinožka alias Kyselé Hrozny *1* *1* *1*
  • Petře, nemá smysl diskutovat s lidma, kterým se líbí spíš Angelika od Michala Davida *1* *1* *1*
  • Pane Pepé, to jsou "Bohémové", ne pakáž. Jinak řečeno ku.vy jedny otlemné, včetně těch co jim lezou do ř.ti *2*
  • Nojo, ale Troska neni zid, Troska za nas bojoval proti radaru, Troska by zastinil zidy... Takze, jestli tady existuje nejaka cerna listina, Troska je na prvnim miste... Vsimnete si, kolik ceskych lvu, nebo jenom treba nominaci dostal?? Nahoda?
  • ... odcházení ... jako poděkování, že odešel ...
  • Jaký jsem si to udělali, takový to máme.....Umělci jsou zlomek společnosti a v r. 89 jsme je podpořili všichni.
  • Jedinou hodnotu kterou to má, tak to je hodnota autora. A to je ten hlavní problém. Pro někoho je hodnota vysoká a pro druhého, hodnota použitého toaletního papíru. Čistě hypoteticky. Kdyžbys tuto slátaninu napsal ty? Psalo by se tak o tobě? Byl bys nominován na Lva nebo jinou cenu? Nikdo by po tvém "odcházení" ani neštěkl. A jsem u toho, co jsem psal na začátku.
  • Už je na čase, aby všichni tihle komedianti táhli do hajzlu, od 90 let taky zkur--li co mohli. Pakáž jedna.
  • No jasně *1* Jenom černá nebo bílá....a mezitím nic....to je vážně pěknej názor *1* *1* *1*
  • Tomu nemůže rozumět nikdo, ten kdo tvrdí že tomu rozumí lže a pochlebuje !!!!
  • ani ne strach ale jde o many many... jen si spočítejter, kolik ti naši "umělci" si vyprodukovali různých cen a podobných událostí.. máme to tu samého ženiálního úúmělce ...už sama kočičková - i když při jednom přepnutí /reklama/ se mi zdálo že si z nich všech dělá prču.... ale to se mi asi jen zdálo...ale to pohádka na NOVě není špatná.. on ten Troška pořád dokazuje že není žádná rychlokvaška.. a umí....... ... jinak byl to děs... většina celé ta branže stojí za starou belu...a ČT je už fakt neskutečně trapná... z jakého asi fondu jsou všechny ty oné placeny....
  • To, že tomu nerozumíte vy ještě neznamená, že je to stupidní *1*
  • Hmmm.. Ano, neco malo zaplatis. Ale bylo by dobre videt ten spravny pomer, co zaroven odvedes dani statu na jeho zhovadilosti: Valka v Afghanistanu, podpora Recka, cirkevni restituce, program integrace cikanu, nejdrazsi dalnice na svete, promopro, nahrada nehlaseni se k 12-ti miliardam, dalo by se libovolne dlouho pokracovat... Zaplatis dane z vyplaty. Zaplatis socialni a zdravotni dane, zaplatis dan abys natankoval a dostal se do prace. Zaplatis DPH za kazdy obrat... Zaplatis dane za rozsviceni zarovky... A kdyz uz si vsechno poplatil a jenom vlastnis, zaplatis dan z vlastneni nemovitosti... Vedle toho je poplatek na OSA docela male sousto...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit