Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S odhalenou hlavou chodí jen prostitutky!
  • Zeman se na protest proti Al-kejdě zahalil do prasečích kůžiček.......
  • Proč se zahalily i matky?To je blázinec,ještě by se měla demonstrativně zahalit celá naše vláda *1*
    • Jaká matka, taká dcera.
  • Třeby se tam holky už dobře vdaly.
    • Třeba už mají i děcka! *14* *14* *14*
      • mají malý mučedníky *1*
        • A už jim cpou do plínek semtex.
  • Musely s tím počítat, nemají jezdit do takových zemí.
    • se jich zeptej *1*
    • Měly jet do Ameriky *1*
      • Mají pracovat a nemají mozovat po světě. Dobře jim tak.
      • to by měly moc tlustý děti
  • Ty příspěvky jsou tak ubohé, že mi je stydno. Vím oč jde, byl jsem tam. To, že se tam vydaly inkognito je věc jiná. A buďte prosím korektní.
    • Cos tam hledal?
  • Teď se Zaorálek, jako ministr zahraníčí může předvést, a ta děvčata přítáhnout domů. Degenere to měl v paži. A ty kecy, že tam neměli jezdit jsou k ničemu. Naše orgány nevydaly seznam, kam se nesmí, tak ať se starají a rychle. Nejlepší by bylo, aby ti šmejdi z rozvědky, co nosili Nagýně kabelky a šperky, vyrazili do Pákystánu.
    • naše orgány mají vydat seznam kam ovečky smějí jezdit a kam ne. Jestliže někdo kamkoli cestuje, je to na jeho vlastní nebezpečí a je na něm, aby si opatřil všechny informace a vyhodnotil případná rizika.
      • Chápu tvou reakci,protože žiješ v nenormální zemi.Každá země,které máš pas ti přes MZV upozorní kde to je riziková oblast.A může se to přesto stát.
  • My to z toho začouzeného, smogem sužovaného a černého jak uhel města plného smradlavých, ropných lagun vidíme tak, že nám je sice líto rodičů a sourozenců těch dobrodružných "cestovatelek" (nechce se mi věřit, že to byly hloupé nány, které neví o místních zvycích, kam cestují...). Na druhou stranu se nikdo nepozastavuje nad tím, že v těchto zemích už pěknou řádku let vraždí nevinné domorodce naši žoldáci a za jidášský žold střílejí nevinné vesničany, které pak prezentuji jako teroristy. Přijde ještě doba, kdy dnešní Talibánci budou brát důchody za zásluhy o osvobození vlastní země od barbarských vrahů z NATO a USA. Ti zločinci tam nemají co dělat a nad tím se svět vůbec nepozastavuje. Naši bandité z období 2. světové války se také nyní nazývají partyzány a jsou vyznamenávání za zásluhy a jsou to přitom úplně stejní lidé jako Talibánci (pouze v jiné zemi a jiné době...).
  • Nechapu ,proc rodice zatezuji svymi starostmi ,to meli dceram vysvetlit driv nez odjely.
    V dobe ,kdy se lide snazi dostat i za ztratu zivota z techto zemi,ony tam dobrovolne
    vlezou.To svedci o vysoke inteligenci.Jen at si uziji ROMANTIKY.Kdo vi ,zda jeste ziji.
    Zena nema vetsi cenu nez koza.Je mi lito rodicu,ovsem holky samy zvolily svuj osud.
    • Lidé už neví, co by roupama dělali. Mají, co chtěli.
  • Dnes jsem se z TV Nova dozvěděl, že "Lovci lebek" zas dostali někoho u piva, sám se přihlásil a tak pro něj zajeli, super hoši, lovci lebek, to jsou asi od jednotek "SS", a tak čekám, kdy vyjedou a přivezou ty dívčiny, co jely někam, kde vůbec neměly být, jinak bez komentáře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit