Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jde to pomalu, my v Rusku to známe. Už sto roků budujeme komunismus a stále ještě nevidíme cíl. Díky našemu současnému vůdci Putinovi ale děláme velké pokroky. Ještě nedávno jsme stáli před velmi hlubokou propastí, ale udělali jsme krok vpřed!
    • z Kremlu mě překlikali!
    • No jo, a zatím jste jenom vyloupili střední Evropu, vybudovali myší olej a posadili do Kremlu trpajzlíka Putilína. *1* *2* *15*
      • Náš fašista Lenin je živej!!!
  • Toto je nové poučení z krizového vývoje pro Českou republiku. Stále máme kupní sílu 4 menší než Západ, jako tomu bylo před rokem 1989, navíc pracujeme 2x více, a jsme asi tak 10 více vystresovaní.
    Pouze jsme vyprodukovali 10 tisíc multimilonařů, což je asi světový rekord v tak krátkém čase.

    Až u nás bude tolik multimilionářů, jako nezaměstnaných, tak pak to tu bude v pořádku, zatím je jich 50x tolik.

    Z toho vyplývá jednoduchá rovnice. Každý multimilionář může převzít sociální péči o sociálně slabé v tomto státě.
    Tím ostatní občané tohoto státu nebudou muset přispívat do sociálních fondů.
    Tím ostatní občané začnou konečně pomalu bohatnout.

    Multimilionáři tím nezchudnou, jen si koupí o jednu "uměleckou" dekoraci méně. Umělci tím také neschudnou, ti si stěžují stále.
    • ... málo jsi se učil, troubo :)))
      • Dej si pozor, abych tě někde nepotkal, protože ti dám tak přes tu tvoji držku, že na to do smrti nezapomeneš, ty hovnožroute.
    • I kdybychom dělali ještě víc, tak ČNB upraví kurz koruny tak, abychom nebohatli, to si buď jist.
      • pravdu díš pak, ale nechápu nechuť většiny občanů čr přijmout euro kdyby jsme ho meěli již několik let by nás Sígr z ČNB denodenně neokrádal!!!

        přitom jednoho dne to stejně přijde jo, ale to už bude kurz 36:1 *1* *1* *1*
        • Nediv se, když u nás chybí občané je tady tolik ovcanů. *1* *2* *15*
        • ... je mi jedno, jestli mám plný kufr kaček nebo éček, pitomečku :)))
  • Ono to nejde tak rychle. My v CCCP a v Rusku budujeme už skoro sto roků komunismus a jsme teprve v půlce budování. Ovšem díky našemu současnému vůdci děláme velké pokroky.
    Ještě nedávno jsme stáli těsně před hlubokou propastí, nyní jsme udělali velký krok vpřed!
    • fašist z Kremlu mě zase bez problémů překlikali! Ruský fašismus neznamená pravda, ruští fašisti!
    • Co tady píšeš o událostech z minulého tisíciletí, ty stará stoletá krávo, americká filcko Simono. Tebe Američani školili někdy kolem roku 1950..hi..hi
  • demokracie pod vedením zednářů. Takže už principiálně je odsouzena k selhání. Něco jako EU.
    https://www.youtube.com/watch?v=8PxH7M8uXnE
  • A kdy se splní český sen?
    • Povídej, co se ti zdálo, chudáku.
  • "Expandující stát lákal miliony imigrantů z evropských států a jejich přítomnost proměnila Buenos Aires v metropoli světového významu –"
    .
    Kdoví jaké sociální dávky tenkrát vypláceli?
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/408952-z-moskevske-tridy-v-kyjeve-se-po-dekomunizaci-stala-banderova.html
  • ... Argentinu jsem zde ovládl, český póvl, který neví, jestli je z Asie nebou odjinud, klekl
  • ... chápu, že se s hnojem odtud asi nepotkám osobně, i kdyby sanitka byla asi grátis :))
  • Už ten rudej teplouš Semjon Gayínek dnes vyhrožoval skinama, nebo to teprve přijde???

    PCHE !!!
    • ... ano, jsi dlouhodobě společností spavedlině vyseparovanej hnůj, jako hnůj chcípneš :)))
      • ... já nehlasuji, to je pouze pro primivy :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit