Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... nestuduji pindání primitivů, největší bude navždy usínat ve strachu, že to je naposledy :)))
    • Ty už ani neusneš, smradlavej posero..hi..hi
      • ... mám tě v hrsti, tvá spanchartělá rodina z maringotky správně neinvestovala do nuly :)))
        • ... vím, na víc nemáš, až už budeš chtít rozbít zdegenerovaou držku, napiš, kde a kdy :)))
  • Blijec pitomec a americká filcka Simona si právě strachy nasrali oba dva do kalhot..hi..hi
    • ... nanejvýš hodinu po tobě, debílku, tu tvou zkurvenou ségru neznám :)))
  • Blijec pitomec je připosraná sračkaá a vemeno. Je už celej posranej strachy a teď se právě připochcal..hi..hi..hi
    • ... už jsi se dávno představil, napiš místo a čas, umrtvím primitiva (poslední nabídka)
      • Přijď kretééne 21.7.2016 přesně o půlnoci, Praha, Olšanské hřbitovy, hrob č.452 a já ti tam kretééne rozdupnu tu tvoji držku, uříznuti ti palici a nachčiju ti do krku. Nezapomeň šmejde posranej
        • ... pííča jako ty ani neví, kde ty hřbitovy jsou, jsi primitiv, který se holt uchlastá, super :)))
        • ... beru, kriple, tvůj poslední den, neber s sebou romskou pakáž, jsi mrtvý už nyní :)))
          • Hááááá, háááá posranej kretééne blijče pitomce a americká filcko dohromady. Nejste vy dva kretééni jeden a tentýž, moc bych za to nedal.
            • ... tvá posranost je super, primitiv jako ty nemá odvahu zajít ani na partu šachů :)))
      • cha cha tak špinavec je v koncích! Přeci to nemůžeš myslet vážně? Z tebe má někdo strach?Kdeže - ty jsi tady jen za takového chorého šaška.Zparchantělého kašpara kterého vrhla jeho zparchantělá matka. A každý si do tebe může kopnout.A ty s tím nic naprosto nic neuděláš.Jsi bezmocný prasič stránek který by veřejně strachy slovo nevypustil.
        • ... přečetl jsem si to po ty tvé konce, jsi nejzbabělejší chudák na světě, primitive :))
  • Blijec pitomec se právě u monitoru pochcal strachy..hi..hi
    • ... mám férový návrh, protože jsi fakt zbabělé malé péro: přijedu a možná tě polituji :)))
      • Ty si nasereš akorát do kalhot, kretééne..hi..hi
        • ... jsi ten nejzesranější primitiv na netu, se kterým se nyní bavím naposledy, charita :)))
    • ... nikdo netouží po tvém blekotání, jaký jsi tělesný a duševní kripl, zákrsku :)))
    • ... nic takového, mám tě v hrsti, jsi bezmocný, kde a kdy, ty trapná hromádko sraček :)))
      • ... mám vás všechny v hrsti, všechny vás upronásleduji, to koukáte co :)))
  • Kretéén blijec pitomec a americká filcka Simona jsou z jednoho hnízda. Dva připochcaní kretééni..hi..hi Nějak vám to nejde, vy blbové..hi..hi
    • ... jsi poctivý český internetový zbabělec, nikdy se neodvážiš sejit se se mnou, chápu to :)))
      • BINGO! Pomatenče kdo by asi marnil čas s obecně uznávanou špínou? To nemyslíš vážně.Slez se se svojí zparchantělou matkou, která tě vyblila v deliriu.Hrdino z jímky.
    • ... my inteligenti jsme zpravidla velkorysí, klidně ti pošlu pod stromeček novou lopatu :)))
    • ... jsi na dně, nulo, pověs se, to bude pro tebe vykoupení, jinak tě upronásleduji :)))
      • ... já
    • ... zklamu tě, primitive, ničím netrpím, tedy kromě touhy po tvém rozdceném obličeji :)))
      ... co tak v sobotu v 10 před nemocnicí poblíž vašeho venkova, moc se těším na trosku
    • ... to ty se strachy ani nepochčiješ, hlupáčku, kdy a kde, mám o víkendu pár minut abych vydenzifikoval rozdcený obličej degena svou močí :)))
      • Už si pochcal strachy, degene..hi..hi
        • ... nikdy jsem nepotkal většího zbabělce, budu fakt reagovat jen na místo tvého úmrtí :)))
      • ... čekám na hrdinu, přijedu se sanitou, kriple :)))
        • Pro tebe přijede pohřební vůz ale budeš celej posranej, tak s tebou budou mít práci..hi..hi
        • ... tu ale podplatím, aby se zrůdou století jako ty moc nespěchala :)))
          • jejda to je foor! Tak hnůj všech hnojů by tady chtěl dělat ramena? Kdo by se asi tak snížil k tomu ¨špinit se s lopatou? S odpadem který od zadku odpadl svojí zparchantělé páchnoucí matce?
            • ... píšeš víc slov než já, protože významu slov nerozumíš, póvle :)))
              ... popíjím Zacapu, kterou póvl jako ty do své ubohé smrti neochutná
  • Tady je jenom ten kretéén, blijec pitomec. Tebe poseru, kdy budu chtít, ty hovnožroute..hi..hi Jsi blbej jak hovnoó :))))))))
    • ... krátce: tobě, nýmande dám příště maximálně prní pomoc, ale tu poněkud zanedbám
    • ... varování pro zbabělého čur*ka, buď bude rozbita tvá tlama, nebo tě už fakt jebu :)))
    • ... jsem poněkud udiven, kolik písmen (B a T) zná asociál :)))
    • ... dokonale jsem rozhoupal primitivní slovní zásobu (12 slov) popeláře :)))
      • ... a já počítat slova dovedu, můžete si to přepočítat ale je to správný výsledek :)))
        • ... jsme tu pouze my dva, kryple, proč mi vykáš, už jsi fakt zesraný dnes?
    • ... neposereš, jsi zbabělá nula, napiš kde a kdy, vysvobodím tiscali od jednoho demen*a :)))
      • cha cha hi hi tak to se moc povedlo.Páchnoucí hnůj tady dělá bubu bu.Tak to je ovšem foor dne.Od kdy hnůj všech hnojů parchant stejný jak jeho zparchantělí rodiče tady drze vyhryzuje? Nemáš na to lopato! Zalez do jímky.
        • ... ses rozepsal, ale já inteligent se neřídím tvou inteligencí z krabicového vína :)))
        • ... nečtu póvl, pouze reaguji naposledy, že se obdivuhodně probojoval do 3. řádku :)))
      • Promluvil ultrablb..hi..hi.. Jsi tu jenom pro obveselení diskutujících, kretééne..hi..hi
        • ... píšeš o sobě, primitive, kdy a kde, zaplatím vidlákovi poslední večeři :)))
        • ... vím, že se jedná o stejného vidláka, nebudu se zabývat špínu, huba bude rozbita :)))
          • Bingo! Zdejší výkal by se chtěl rvát? Tak to je for dne! By jsi musel připlatit.Přeci s hnoji se nikdo nebude špinit. Páchnoucí odpad má privilegium - nikdo by se s ním nešpinil.
            • ... je to prosté a přesně dle mého scénáře, odvaha zbabělého debílka končí zde :)))
          • Ty umíš kretééne taky rozbíjet huby přes monitor, to je blbec..hi..hi
            • ... kde a kdy, kriple, si primitiv, který nemá na nic :)))
  • ... letité zklamání z výběru témat na zpravy.tiscali.cz, není divu, co to sem leze za špína :)))
    ... samo mě absolutně nezajímá, jestli mě s vděkem tato špína tupě uvítá ve svých řadách
    • ... a ještě jsem tou špínou opravdu velmi, velmi zklamán. Jsem studentem několika vysokých škol a ta špína mě opravdu zalézá za nehty, protože špína je špína a bez špíny by bylo všechno lepší. Děkuji :)))
      • ... popiš své vysoké školy, asociále :)))
        • ... ano vysoká škola, to je moje radost, protože vysoká škola je vysoká škola a né nějaká základní škola, to si musí každý uvědomit :)))
          • ... pindy o uvědomování si důležitosti vzdělání lezou z nuly pochopitelně pomalu :)))
            • aaa lopata nám tady trpí samomluvou. Vyvržen i svými smraďochy v jímce se musel spokojit s samomluvou.Lopato ty jsi chorý.Chorý zdegenerovaný výkal svých rodičů!
            • ... pochopitelný a uvědomělí to já jsem ale nula, to tedy nééééé :)))
      • ... stále platí: O každém víkendu tě s radostí mohu zneschopnit, primitivní zákrsku :)))
        • ... a já jsem zneschopnil už plno primitivních zákrsků a to nejen o víkendech ale vždy, když budu chtít. Há, to jsem vám to nandal :)))
          • ... přání primitiva, varoval jsem tě, nyní z tebe bez zábran udělám rohož na boty :)))
            • ... ano, to já dovedu dělat rohože i přes monitor, to koukáte co já všechno umím :)))
        • ... avšak děti nemlátím, jsou na tvé tragické úrovni spíš něco pro charitu, mongole :)))
      • ... schválně nevdělanče: Je Argentina v Africe?
      • ... nemáš čím pochopit, že jsi mou hračkou, akorát na dementní hračky s*ru, degene :)))
        • ... všichni jste tady moje hračky a já na to s*ru vy degeni, na mě nemáte, protože nedbáte o svoje vzdělání jako já. To koukáte, co :)))
          • ... nic z tvé hloupoučké hlavičky, ale snaha vidláků má být spravedlivě oceněna: VIVAT
      • ... rekordně dlouhý text, blahopřeji, póvle :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit