Přejít na výpis diskuzí

Dvojice okradla bezdomovce o třicet milionů, které vyhrál v loterii

7.8.2014 16:29
6 příspěvků

Jana Černá a Miroslav Šoška ošidili bezdomovce o třicet milionů korun, které vyhrál v loterii. Oba si za to odpykají šest let ve vězení. Ve čtvrtek o tom rozhodl odvolací Vrchní soud v Praze. Původní trest byl o rok nižší. Dvojice také musí bezdomovci vrátit většinu peněz z výhry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Preji bezdomovci,at si opravi zivot k lepsimu,kdyz dostal prilezitost zit lip.Jen aby si vazil penez a nepropil je,ci jinak je zbytecne nepromarnil.Skoda,ze neni anonymni,je v nebezpeci,od ruznych vyvrhelu prahnoucich po penezich,co ho muze stat i zivot.Kriminalnich kryplu je v teto zemi az ,az..,podvodniku.Snad se bezdomovci postesti,aby zil dustojne a mohl si vylepsit mysl,zdravi apod.,co potrebuje...Konecne jeho zivot bude mit smysl a zacne kolem sebe koukat s nadeji v ocich,co vse vylepsi ve svem zivote,ne co bezdomovec,kdy uz ztratil nadeji na neco hezciho a vlacel se jak prebytecny,opusteny tvor...
 • KIMCID
  jo jo jo gratulujeme bezdomovci
 • Ty dvě bestie šošky utratit jako prašivé kojoty.
  • Výherci! Jakmile zjistíte, že jste vyhráli (cokoliv), zbavte se urychleně pofiderních kamrádů!
  • Výherci! Jakmile zjistíte, že jste vyhráli (cokoliv), zbavte se urychleně pofiderních kamrádů!
  • Souhlasím ale nyní by měli přijít na řadu všichni zloději co okradli po převratu občany a o stovky miliard ! No a samozřejmě zavřít na doživotí a nechat tvrdě makat !
   PS: Věřím,že k tomu stejně jednou dojde jenomže někteří už budou v pekle!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit