Přejít na výpis diskuzí

Džihád v Kanadě. Střelec mluvil o démonech a plánoval odjet do Libye

23.10.2014 10:55
38 příspěvků

Dvaatřicetiletý Michael Zehaf-Bibeau, který ve středu zastřelil vojáka na stráži u válečného památníku v Ottawě, má podle všeho pestrou kriminální minulost. Navíc Zehaf-Bibeau nedávno přestoupil na islám a údajně byl psychicky nestabilní. Podle kanadských médií rovněž plánoval návrat do pravlasti svého...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zavřít na Gvantanamo krmit vepřovým a toaletní papír potištěný koránem. Po měsíci injekci.
 • Angličané se již učí reagovat ....
  Arabský muslim nastoupil v Londýně do taxíku. Důrazně požádal taxikáře, aby vypnul rádio, protože příkazem učení jeho náboženství je, že on nesmí poslouchat takovou hudbu, když v Prorokových časech nebyla žádná západní hudba, která je hudbou nevěřících. Taxikář zdvořile vypnul rádio a otevřel dveře. Arab se otázal: "Co se děje?" Taxikář odpověděl: "Za časů Proroka nebyly žádné taxíky. A proto vypadněte, a počkejte si na velblouda..."
  • Dobře ho utřel...tak se na ně musí, otočit ty jejich kecy proti nim.

   Za časů proroka nebyly ani útočné pušky Kalašnikov, Internet, atd., atd... *1*
   • Za časů krále Diliny a princezny Eržiky nebyly ani žádné dáfky od gádžů... Zkuste v ČR řísi co tehdy bylo *1*
  • *1* *1* *1*
 • Ihned zlikvidovat!
 • A podobné šílence si sem naše slavná EU vesele zve dnem i nocí. Německá rozvědka
  varuje žer zdejší Islamisté od pondělka do pátku pracují a na víkend si jedou
  zaválčit do Sýrie.

  To znamená že mají zbraně a vojenský trénink. Zatímco zdejší lid zpohodlněl a od
  roku 45 válku nezažil. EU nebude rozvrácena zvenku ale zevnitř. Díky vlastizrádcům
  v čele a ovčanům dole kteří se o nic nestarají.
  • VAZALSKÁ A TOTÁLNĚ IMPOTENTNÍ I VYPATLANÁ EU díky diktátu a vydírání pomocí odposlechů z USSá podporuje to svinstvo na BLízkém východě proti Sýrii a Assádovi proto, že si to strýček Sam - Bilderberg přeje a je za to také královsky honorovaná , na lidi kašle. Po nás potopa je jejich heslo, žádné iluze. Zvrácená politika Fashingtonu a hňupů uplacených v Bruselu začíná přinášet první ovoce, shnilé a karcinogenní. Obyčejný fašismus na Ukrajině podporují úplně stejně, tak nevím, nad čím ti hlupáci, co stojí proti Putinovi , který si jasně uvědomuje narůstající nebezpečí jak fašismu tak islamismu , ve svých schizofrenních hlavách mudrují. Naprostá a totální divergence v jejich primitivním myšlení. - viz . zde troll tečka-Herman, Alina a další jeho nicky.

   http://www.youtube.com/watch?v=74iYg1SQREo
  • anna.tvaruzkova.58
   Prozraďte laskavě, kde se vydělává tolik, že kromě na nejskromnější život vyděláte na každotýdenní letenku do Sýrie?
   • Zabukovana obousmerna do Turecka nizkonakladovymi aerolinkami je za 1000-2000-CZK /40-80 Eu/ x 4= 4000 -8000CZK/160-320Eu/ platy v BRD 50 -60000 CZK/ridic TIR 2000-2200 Eu, zbyva k zivotu min. 40 000 czk/1800Eu/. Cca 5x vetsi prijem, jak ma matka samozivitelka nebo velka cast duchodcu v Klausistanu. *3*
   • Tak nemůžete zdejší almužny srovnávat s platy na Západě. Když sem přijede turista
    má se zde jako král. Slovensko dokonce tolerovalo že jim Britští hosté močí
    na podlahu restaurací protože Brit utrácel víc než Slovák.

    Hlavní problém je však ten že v EU lidi kteří jsou napojeni na Islámská hnutí vůbec
    tolerujeme.
 • Je třeba ovlivňovat veřejné mínění na podporu války na Středním východě. Proto od letoška je každý útočník islamista a muslim, ikdyby to nebyla pravda. Média vždy vše ráda vysvětlí a agentury dodají "důkazy".
  • KIMCID
   každej muslim neni terorista ale většinou každej terorista je muslim.....náhoda?
   • Spíš mě překvapuje, jak tu většina nevěří médiím v informacích o Ukrajině, ale přitom ti samí bezmezně věří médiím v informacích o islamistech... Kdyby se Amíci a NATO nesrali na Střední východ a neokupovali tam co se dá, tak by nebyli ani islamisti, ani muslimští utečenci napakovaní v Evropě a potencionální teroristi, co se mstí za okupaci své země a nebyli by ani sympatizanti, co jsou ochotni jim za každou cenu pomáhat v jejich odvetách...
    • A víte vůbec, OD KDY se serou USA a NATO na Střední východ (ev. Blízký východ) ? Dávno před nimi se tam už např. sral SSSR. A příliv muslimů na Západ nastal už dávno před jakousi okupací. Problém byla politika multi-kulti a přílišná měkkost Západu k přivandrovalým uzenáčům a negrům. To se časem těžce nevyplatilo a nyní sklízíme úrodu. Nerad bych se dožil toho, že mi ve vlastní zemi bude nějaký fanatický musulman diktovat, zda si můžu dát vepřové a pivo ! Proti je třeba těmhle lidem jasně a srozumitelně říci už dnes: buď se vy přispůsobíte našim zvyklostem a zákonům nebo rychle vypadněte !!!
    • Ani ja neverim ceskym mediim pri jejich informacich o Ukrajine. Jde o informace v rozporu se zdravym rozumem, kdy nase/a oficialni "ukrajinska"/ media tvrdi to, co si netroufnou tvrdit ani jina - nemecka, francouzska,ruska, ba i nektera media anglosaskych zemi a co je v rozporu nejen se zdravym selskym rozumem/ale i se zabery z Donecku a okoli/m napr. to, ze opolcenci sami sebe bombarduji kazetovou munici a bilym fosforem/ a letadly byt zadne nemaji, et cetera.
     A "demokrati" na Ukrajine? Si delate srandu? Ti co se z ni vraceji mluvi o tom, ze korupce z dob Janukovice se zestonasobila, kdo nema "ten spravny demolraticky nazor" ma kliku. kdyz jej jen zbijou a okradou a hned nezabijou, a kdo neni slepy vidi jake "vzory" ukrajinsti demokrate adoruji a ci "znaky" nosi! Nic, nez superfasisticky a extranacisticka nenavist ke vsem "jinonarodnim". Jedini, kdo to nevidi jsou vcerejsi a dnesni zamini CR, a "Plavec" Stetina.
     • KIMCID
      jj *3*
    • KIMCID
     UA je každemu u zadele.Pokud je o tenhle konflikt je to poprvé co fandím rusům ,pokud v tom jedou.
     • Poprve? To jste na tom dost spatne. V II.WW jste fandil komu? Adovi? *3*
      • KIMCID
       *2*
 • Z Ottawy, z Ottawy,
  střelec jede do Prahy,
  nikdo nemá obavy,
  jestli dojede.
  • víš proč? z Ottawy do Prahy nejsou spoje, asi ten střelec je ožralý.
 • Jak to asi dopadne třeba u nás, když evropská komise přistoupí k rozpisu emigrantů a jejich přidělování členským státům EU, kteří připluli na Lampedusu a pocházejí převážně z Afriky. A je to jedno z kterého státu. Jejich představy o životě v Evropě jsou zkreslené a své udělá i jejich odtržení od početných rodin a příbuzenstva a tak hledají cestu jak se dostat zpět mezi své lidi.
 • KIMCID
  pak se taky muže stát že raději z něj udělaji teroristu než nespokojeného voliče......páč příklady táhnou *3*
  • Je jedno jak už to je nebo není, jedno je jasné, USSá a EU jedou celosvětově v prasárnách co nemají obdoby a toto jsou ty výsledky jejich usilovné práce dnes vidět jak na Blízkém východě, tak na Ukrajině, v Kosovu atd, což pak sklidí lidstvo po celém světě, co zničí Evropu, pokud se nenajdou i v EU další Putinové, Orbánové co si nenechají diktovat a vydírat se i korumpovat z Fashingtonu - Bilderbergem.

   http://www.youtube.com/watch?v=74iYg1SQREo
 • Toto může být časem i u nás od roztahujících se cizinců!!!
  • on byl přece Kanaďan , co s tím mají společného cizinci
   • Byl Kanaďan, jako je cikán Evropan.....
    • vážně a kdo jsou podle tebe indiáni, tam jsou všichni přestěhovalci z jiných zemi
     • Indiáni jsou přeci praví Američané....
      • a zbytek jsou cizinci
 • Kanada posledních 13 let tvrdí, že je zemí ve válce. Aktivně se účastnila invaze a okupace Afghánistánu a byla nadšeným partnerem zločinů války proti terorismu páchaných USA. Počátkem měsíce premiér odhalil, za podpory převážné většiny Kanaďanů, že „Kanada je připravena jít do války v Iráku, kdy oznámil v parlamentu plány poslat letouny CF-18 na šest měsíců bojovat s islámskými extremisty“. Kanadský ministr obrany Rob Nicholson se ve vší parádě objevil na letišti v Albertě, ze kterého letouny odletěly do Iráku, a nadýmal hruď, když se standardní churchillovskou rétorikou mluvil o vznešeném boji se zlem.
  Je vždy ohromující, když země, která přinesla násilí a poslala své vojenské síly do řady zemí, je šokována a ohromena, když někdo přinese nepatrný zlomeček tohoto násilí k ní domů. Bez ohledu na názory na ospravedlnitelnost dlouhých kanadských vojenských akcí není ani trochu překvapující, či obtížně chápatelné, že se lidé, kteří se ztotožňují s lidmi, na které dopadají kanadské bomby a kulky, rozhodnou zaútočit na armádu zodpovědnou za toto násilí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit