Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už když jsem ho volil říkal jsem si že bude dobrý, zatím se to potvrzuje denně!
  • Je vidět že to Dzurindovi myslí!!!
  • Řekl jen to co u nás inteligentní lidé už dávno vědí!!
  • A proto je Zeman můj president!!
    • To se opravdu máte čím chlubit - taková špíba na hradě ještě nebyla - snad mimo Heidricha a Gottwalda.
      • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vpálil žebys skončil na IPce!!Posero..! *2* *2*
        • Už jsem ti psal, že se opakuješ pšouku. Taková kreatura ani za tu facku nestojí. A to NIC by chtělo někoho fackovat? Vždyť se to ožralé, podlé, hulvátské ho...do sotva drží na nohou.
          • Kdybych ti ji prásk, tak se ty neudržíš na nohou ani střízlivý p r d e a mimochodem Zemanovi nesaháš ani po kotníky, protože jsi naprostá nula.
            • Hele-nevyhrozuj komunistickej blbe.
              Jestli jsi byl clen STB sluzebny 13,tak to jiz neplati...
          • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vpálil že bys skončil na IPce!!Posero.!!! *2*
            • Ale ja bych mu to do oci milerad rekl.
              No,a pak at me zkusi napalit. *16*
  • Máme dobrého presidenta a musíme si toho vážit!
    • My máme prezident? A že jsem si nevšim. Nebo snad myslíte to NIC- viz výše. Takové hov...do nemůže být prezidentem ani kdyby náhodou vystřízlivělo.
      • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vpálil že bys skončil na IPce!!Posero!! *3* *3*
  • Dzurindovi už taky jeblo.
  • Zeman je náš president a hlava státu!!
    • Především je to uchylácké, prolhané, podrazácké NIC. Rozhodně to není prezident normálních slušných lidí.
      • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vpálil že bys skončil na IPce!!Posero.. *2*
        • Opaluješ se sračičko. Ta momentáklní hradní kreatura nestojí ani za tu facku. A jak by chtěl fackovat on - vždyť se to ožralé NIC sotva drží na nohou.
          • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vpálil žebys skončil na IPce!!Posero..!. *2*
        • Vypadáš na důchod...
  • Skloňme se před Zemanem a vzdejme mu hold!!
    • Znám několik zemanů, kterého máte na mysli. Snad ne to prolhané, úskučné, hulvátské, ožralé NIC.
      • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vpálil že bys skončil na IPce.Posero!! *2*
    • Nechceš mu osobně vykouřit péro?
  • Zeman zatím nic neudělal, tak je poněkud předčasné řikat, jestli je nebo není dobrý president, jestli se před ním někdo sklání, tak je naprostý hlupák. Tenhle stát, ale dostal co si zasloužil napřed Klaus a teď, světe div se Zeman. To je teda "opravdová změna". Zas budeme jen bezmocně přihlížet, jak z nás dělá ve světě blbce a potají si bude pletichařit a dohazovat kšefty svým kamarádíčkům, fuj.
  • Když se už sklonil,tak mu rovnou mohl
    vlézt do zadku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit