Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No já jsem letos zabalil dům do deset centimetrů silného polystyrenu,stálo to sice 270000 tisíc ale věřím,že návratnost při dnešních cenách za plyn a jistě i dalším zdražováním plynu bude návratnost rychlá.
  • od nástupu "kapitalismu" nic nového, spíš by mě překvapilo kdyby zlevnily.. *16*
  • patřím pod moravskoslezský kraj, kde vládne , přešel jsem k ČEzu, a vydělil jsem útratu spotřebovanými kubickými metry - vyšla mi cifra 18.20, včetně ceny dodavateli, DPh, distributorovi-sousedi platí RWE o 60 haléřů dráže, naproti tomu brácha na uherskohradištsku cáluje dokonce 23,50 .jak je to u vás?
  • přitom E.on a RWE chtějí z plynařskýho kšeftu odejít , a prodat ...vše
  • S jídlem roste chuť a majitelé s akcionáři si žádají další peníze.Nejhorší na tom je,že když se rozhodne zdražovat jedna firma,okamžitě to inspiruje i ostatní firmy ke stejnému kroku.
    • Tomu se říká konkurence po česku voe
  • Hlavní tuzemský dodavatel RWE loni zdražil zhruba o 30 procent, letos drží ceny beze změn
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    v dubnu mi RWE ve vyůčtování počítal 17 korun za m3 plynu. v září jsem od něj odešel a v konečném vyůčtování mi počítal 20 korun za m3. což znamená že RWE za 5 letních měsíců zdražil o necelých 20%. takže bajky o údajném nezdražování jsou zcela mimo mísu. předpokládám totiž že nezdražil v celé republice speciálně jen mně.....
  • Ze zdražení plynu budou mít jeho odběratelé převelikou radost.Už vidím jak pravičákům ,hlavně ODS ,kvůli tomu masivně budou růst preference.Nejspíše v tomto roce tedy vyhrají všechny volby ,ještě s lepším výsledkem ,než komunisté v roce 1948.
  • To je v pořádku.Lidi jsou už zvyklí.Nižší ceny nikdo nečeká.
  • *16* Ještě že mohou ušetřit chudí důchodci tím, že nebudou topit a na zimu ujedou někam na Kanáry. Alespoň to před lety říkal Klaun Pružinskij. No a ostatní budou topit odpadem a budou se vesele dusit. no ale zvolili jsme si *12* , tak co mužeme čekat? *10*
  • Na co dřepíte vy prasata v regulačním úřadu. Vy nic jiného neumíte než zdražovat, vyvraždit vás dobytkové z eonu, čezu a rafinériií a regulačních úřadů
    • zapomněl jsi na zloděje z vodáren!
      • JJ to asi v tom rozčílení *10*
        • Co jste v 89 chtěli to máte, dobře už bylo a teď bude jen hůř a hůř.
          • Sklízíme to co tady komunisti seli po půl století. Bude trvat generace než se napraví to co tady komunisti zdevastovali.
            • A ty jsi tupé ho..do...
            • Ty jseš opravdu dobrý vypatlanec.
            • Ty vo-e po jedné generaci už tady nebude nic deb--le!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit