Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě, kdo se v těch EET skutečně vyzná, protože ty neustálé změny a tak podobně mi přijdou tak matoucí, že už ani nevím, kdo je vlastně musí mít. Zajímavé téma je taky offline evidence tržeb, tam by teď teoreticky měli taky udělat nějaké změny, slyšeli jste o tom?
  • Nerikal koblihar, neco o 80-ti miliardach...?!
    • Těch 80 miliard si z toho nahrabal. A teď při přepočítání zjistil, že tam zůstalo ještě pět miliard. Ty si vezme příště.
      • ... vlastně nevezme, není to havloid, jsem se spletla, pa Simča!
    • Ne!
  • Zloděj křičí chyťte zloděje.
    Konfidenti gestapa, STB, Chrchla i KGB, dnes havloidi, jsou tupým stádečkem v republice, nic nezmůžou, jen melou držkama, nic víc ani dělat nemůžou, jsou slaboučcí!
  • Zloděj křičí chyťte zloděje.
    Konfident StB (bývalý *3* ) hlásající fašismus (řídit stát jako podnik) a stíhaný policií za podvody př čerpání dotací na čapí hnízdo a kšeftování s korunovými dluhopisy, to bude ten pravý "ředitel" ČR (České Reservace). Samozřejmě k obrazu tupého stáda co ho s veselým bučením volilo.
  • Pěkně jste, pane Babiši, utípnul tipec zlodějským "podnikatelům" "podnikajícím" po vzoru svých prasečích amrdólských přátel!
  • "Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu až se ucho utrhne."
    "Na každou *12* se voda vaří."
    *1* *1* *1*
  • Skvělý počin pane Babiši!
  • Tak to si Bureš pěkně pomohl, když na EET vydělal pět miliard. *3*
  • Fiala je fňukna,ten brečí kvůli všeho a jsem rád že s tím nic nemůže dělat.On chodí na maškarní za psa,lehne v koutě a líže si kulky.Vždyť je to possera a Drahoš je další takový,nechápu jak můžeme být hrdi na své politické představitele.Ještě že Fiala je jen do počtu.
  • Každý,kdo se staví proti EET,nemá čisté svědomí a veřejně podporuje podvody a zlodějny.
    Poctivým podnikatelům EET výrazně pomůže,neboť odstraňuje špinavou konkurenci.
    Nejsou pravdivé lživé a nenávistné výroky Kalouska z TOPky a Fialy z ODS,že EET
    zlikvidovala desítky živnostníků.Většina občanů souhlasí s EET a to ve všech etapách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit