Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tahle obskurní strana měla zaniknout už dávno, Mohli jsme si tak odpustit soudruhy jako byl Standa Gross, Sopková, Kraus, Paroubek, Součková, Hašek, Zeman, Rath a desítky dalších. Soudům by ubyla práce, věznice by taky nebyly tak přeplněné a Česká republika mohla ušetřit desitky miliard, které nás jinak stála jejich "dobrodružství".

 • josef.servit.9

  Eichler je úhlavní přítel socanů !

 • Hospody, lidové domy a další veřejná místa byly doménou působnosti socialistických předáků. A ani nacisté či komunisté si nedovolili zakázat kouření v hospodách. Polistopadový establishment tvrdě a soustavně atakuje socanské snahy býti nápomocni občanům. Proto polistopadový antidemokratický establishment tvrdě postupuje proti hospodám, které nakonec umrtvil posledními akcemi - nebývale troufalým zákazem kouření v hospodách a zavedením EET pro hospodské. Již nyní zdravotničtí inkvizitoři pošilhávají po zákazu požívání alkoholických nápojů v hospodách, prý je to škodlivé...Socani jsou ve vleku událostí a nechali se strhnout na slepou kolej, po níž míří naše společnost do migračně-eurohujerské žumpy. Naše středoevropská civilizace je existenčně ohrožena.
  • Co to blábolíš hospody jsou narvané. Teď na Martina neseženeš ve slušné hospodě fleka i kdyby ses po...Zákaz kouření hospodám vůbec neublížil 

   EET je sice zbytečná buzerace navíc, která výběr daní nijak neovlivnila, no alespoň si namastil kapsu prodejce terminálů, zřejmě někdo z Agrofertu, kdo dováží tyhle krámy z Číny.

   • KIMCID

    EET v Chorvatsku funguje před eu a teď.jde jen o zvyk

 • Bolševici všech odstínů by měli ze světa zmizet!

  Ale vzhledem k nedostatku sebereflexe ve vztahu k nedostatečnému

  vzdělání v oblasti mezilidských vztahů se nedá toto předpokládat.

  • Dokázal byste prosím stručně a srozumitelně naznačit, jak a s čím z obsahu článku souvisí váš výkřik do tmy (VDT):"Bolševici všech odstínů by měli ze světa zmizet!"?

   Samozřejmě, kdybyste dodal nějaký odkaz na technologii kolorimetrie bolševiků, bylo by to t.zv.super.


   • Zde je certifikovaná kolorimetrie bolševiků:

    1. Třešňová

    2. Oranžová

    3. Duková žlutá 

    4. Hradní hnědá

    5. Klausova teplá fialová

    6. Okamurová - postupně přechází do třešňové

    • Nejste anton.janak ( nebo jste? ), ale zato váš příspěvek obsahuje alespoň něco: stopu humoru. Je to osvěžení ve zdejším suchopáru.

 • dzixy
  Kdo si přečetl celý rozhovor dá za pravdu Patriku Eichlerovi. Bohužel devastace hodnot pravé sociální demokracie již nastala v tak velkém rozsahu, že náprava je téměř nemožná. Jistě ne s těmi v čele, co ji řídí do propadliště, s těmi, co padajíce pořád dole a dole vykřikují, jak se konečně odrazili ode dna. Lžou, matou, nepřiznají pravdu. A to vše za cenu svých koryt, postavení a na způsob " po nás potopa".
  • Tentokrát souhlas. Tak to u socanků je a bylo. Lákadlo koryt je moc veliké. Na to časem dojedou i Piráti.

   • Vzpomínám si, že na vesnici, kde žil děda, byli sociální demokrati a on mi o nich povídal. Já už je za minulé doby osobně neznal. Byli to obyčejní lidi práce s respektem na pracovištích. Tedy na šachtě. V té době prý byli dost podobní komunistům, jenže ti byli pro některé hodně radikální a proto se přikláněli k socankům.

    Jenže když dneska řeknete "sociální demokrat" - kdo se většině populace vybaví?

    Vypasený kariérista s podivnými vazbami, politický kšeftař a hochštapler. Takové lidi nikdo nevolí. Poctiví socani (pokud jsou) by se nad tím měli zamyslet.

    Cesta k lidem vede zase jenom přes lidi a ne koryta.

    • Co se mi vybaví? Přece:"Jsem sociální demokrat. Myslím to upřímně!". Dlužno podotknout, že za 300 milonů Kč to nemuselo být ani obtížné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit