Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tady se operuje velkými čísly, ale:

  Statistické údaje, shromažďované ČSÚ, potažmo ÚZIS MzdČR jednoznačně  říkají,

  že většina zemřelých (62% všech úmrtí v Česku) odchází na 

  - nemoci oběhové soustavy 

  - na novotvary (nádorová onemocnění).  

  Na nemoci oběhového systému, zejména srdeční infarkty a mozkové mrtvice, zemřelo od ledna do června 2020  36.000 obyvatel - na kardiovaskulární onemocnění tedy zemřela více než třetina zemřelých občanů ČR (38 % všech úmrtí).  Druhou nejčastější příčinou úmrtí  v Česku jsou nádorová onemocnění, kdy víme, že v souvislosti se nimiž odešla ve stejném období více, než čtvrtina zemřelých občanů ČR (26.000 osob, t.j. 24 % zemřelých). 

  Co je proti tomu těch 16.826 zesnulých v souvislosti (nikoli na...) se SARS, způsobený virusem 2019-CoViD - NOTA BENE S VÝRAZNOU PŘEVAHOU ZEMŘELÝCH NAD 65 LET VĚKU - tedy ani ne 10% všech zemřelých? Do úvahy je třeba brát i to, že většina z nich měla totiž další jednu i více závažných diagnos, významně oslabujících organismus, kterému pak chyběla síla na zvládnutí Severe Acute respiratory Syndrome, kterýa způsobuje virus 2019-CoViD.. 


 • Tak brzy budeme naočkováni všichni, Blatníček /jak jsem se dočetl do 14 dní skončí/, nahradí ho Pirmula s největším expertem s. Burešem, coby ministrem. Těch superministrů už máme více, tak zrušme vládu a ubude kancelářských, jak slíbil s Bureš.

 • V ČR poměr nakažených a zemřelých 1,56%

  V Německu 2,5%

   v Rusku 1,9%

  Pro Němce jsme riziková země. Kdy si dovolí naši politici říci toto o Německu.?

  • Terminator

   Naši politici poklonkují stále Německu, protože chtějí aby jim odhodilo suchou kůrku chleba.

 • Blbost! Blatný přiznal, že přímo na covid zemřela jen třetina z oficiálně vykázaných obětí a i tak je to přehnané

  https://ac24.cz/-/potvrzeno-blatny-priznal-ze-primo-na-covid-zemrela-jen-tretina-z-oficialne-vykazanych-obeti-a-i-tak-je-to-prehnane?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D4

  • To zase jen jégl dělá chytrýho.

 • Terminator

  Proč vlastně EU povolila vakcínu, když Izrael řekl, že má jen 8% účinnost?

 • Nevím co doporučila EMA, ale Nataša mi doporučila vakcínu Sputnik a Iveta mi doporučila ať se na všechny vakcíny vykašlu a posiluju svou přirozenou imunitu vitamíny a pohybem. 😯 Asi dám na rady Ivety.....

 • Pokud je toto číslo oficiální ,  je potřeba na jeho schválení oddělení Marka Prchala , Bavorského a Saského epidemiologického úřadu , po poradě s řídícím důstojníkem Júliusem  Šumanem ho potvrdí i řízený Bureš . Do této doby jde pouze o informativní věc která může nabývat hodnot od O % do 500 % v závislosti na volebních průzkumech a to i po odsouhlasení . Možná díky "řízení situace "se svět dočká prvního státu zcela přírodně  promořeného .😬

  • Tady je oficiální akorát tvoje přirozená pitomost. Kam chodíš na ta jména a procenta? To vy všichni tam pod mostem jste takoví akademici? To z hladu a zimy vznikají taková moudra?A zas něco prskni proloženě. A přidej i velká písmenka. Ty jsi byl v pátek hulákat v ulicích Prahy, co?

   • Dík za recenzi ty můj věrný čtenáři .😎

    Neboj měřeno je v určitých situací stejně - to je příroda a ani změna DNS ti nepomůže a že jste v čele s  Burešem ještě ani nepochopili že aerosol není žluklá řepka má své oběti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit