Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... tc, tc, tc, navyšuj, vždyť přizpůsobiví taky navyšují *1* *1* *1*
  • Kde? Bohužel smutnou pravnou zůstává, že shání sobě a svým vyživovatnum-sponzora.
  • Po 22 letech budu volit komanče !
  • Silně hlasitý souhlas ! *5*
  • ... jedině fundovaní ekonomové ... ale ti, pokud nevymřeli, jsou v důchodu a Fišer je jen statistik a statistika je přesný součet nepřesných čísel *1* *1* *1*
  • ... klídek játra pracují a slinivka břišní se připravuje na kamarádku rakovinku *1*
  • ... a dalších *12* *12*
  • Ono nejde jen o tohle. Jakmile začneme tento stát vnímat jako něco nám nepřátelského, bude nás méně mrzet někde ho na daních ošidit a naopak podojit ho všude tam, kde to jen trochu půjde. On pan Kalousek neuvidí ani korunu daní z našich nákupů v Německu, Polsku, Rakousku či kdekoliv jinde, kde je zrovna levněji.A když rozjedeme výměnný obchod, ten dá vejce, ten jablka či přebytečné ze zabijačky... to taky nezdaníme. Nějaké ty drobnější opravy si taky nechám udělat spíš na černo, než bych chudáka živnostníka nutila dávat mi papíry a pak danit - proč taky, když se ty daně stejně rozkradou. Pak se bude Kalous drbat za ušima, že mu výběr daní poklesl a bude je chtít znovu zvednout... a to by v tom byl čert, aby ho konečně někdo neposlal tam, kam dávno patří, totiž k čertu.
  • Tak já nevím jak Vy vážení ale já si do budoucna moc veliké iluze nedělám. K volbám přijde zase málo voličů jako pokaždé,protože je spousta lidí který se mají dobře a volby je nezajímají a jiní kteří se mají dobře budou volit ODS. Takže volby vyhraje ČSSD ale protože je vázáná bohumínskou smlouvou tak to bude takové Pyrhovo vítěztví A komunisté věřím,že dostanou dost hlasů ale na nějaký zvrat to určitě nebude,ostatně co by chudáci s tou naší rozkradenou republikou dělali to by se museli vrátit k metodě po roce 1948 ale to už asi nepřichází v ůvahu,takže vážení spoluobčané co s tím budeme dělat? V tom našem životě nevidím žádné osobnosti na obzoru který by mohli stanout v čele příštích let a náš národ ůspěšně vyvedli z tohoto morálního a ekonomického marastu který nám tady zanechl Klaus a ODS. Jenom nadávat je málo, bohužel.
  • Proboha,ať už se jde léčit ten náš "nejlepší" ministr financí v EU. Pokud neumí počítat a šetří/okrádá národ/ za každou cenu, tk je na tom hůř než komanči před sametem, protože Ti taky mšli akce šetřit ať to stojí,co to stojí. *12*
  • Přesně tak, tuhle nějaký "ekonom" mluvil v TV o tom, že důchodci jsou nejvíce ohroženou skupinou, protože nemají možnost si přivydělat. Zajímalo by mě ale, kde si má přivydělat ženská s dětmi nebo vlastně kdokoliv jiný, když práce není.
  • Levice ani pravice není schopná řešit problémy tohoto světa..vše se musí zhroutit , aby mohlo přijít něco nového !!
  • Nastane čas autobusových zájezdů za nákupy levnějších a kvalitnější potravin.
  • To patří Gemovi, úplně dole.
  • Neschovávej se za dav a di mu ji rozbít ty. Odvahy máš za dva, podle toho co píšeš.
  • Ten pude teprve až mu zčervená frňák. Zatím ho má dobrej.
  • Podle výbuchů a požárů v chemičkách už se tam asi připravuje jeho nástupce *1*
  • Obávám se,že současní grázlové ze strachu před možným vítězstvím KSČM,se uchýlí k podlým podrazům,vymyšleným kauzám,nebo přímo budou falšovat volby.Loajálních lidí na městských i obecních úřadech,kteří sedávají ve i volebních komisích se najde dostatek.
  • A co mi pracující se třemi dětmi, kdo bude valorizovat nám zvýšení DPH, vždyť navýšení se nás nejvíce dotkne, vzhledem k tomu, že budou raketově zdražovat potraviny. *12*
  • Jsem zvědav, jak dopadnou volby. Iluze si nedělám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit