Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zajímavé sledovat, jak komouši melou z posledního a vychcípávají. Tonoucí se stébla chytá!
    • Kupodivu jsou ale druhou nejsilnější stranou. Zatímco zlodějská ODS a TOP padají pod 5% hranici. Takže máš Robertku asi staré informace.
    • To jsi asi vběhl na nesprávnou výhybku, aspoň tě něco převálcuje - vo..le !
      • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses rudořitníkem!
  • Jsem Plzeňák a viděl jsem jak rozkradli Škodovku .Prazdroj.Gambrinus.LIkérku Božkov a Škodovku chloubu našeho státu. Potom Městské lázně a Dům hrůzy, nikdo za to nebyl odsouzen a uvězněn. Měli by zloději zaplatit za tyto hodnoty tohoto majetku.
    • Vážený pane Horáku.. píšete že nám rozkradli národní podniky ale v podstatě jste neřekl kdo ? Nemám na mysli jmenovitě protože stejně by nám smrtelníkům to bylo prd platné ale byli to lidé z minulého režimu kteří byli synáčkové papalášů popř. maloměštáci kteří byli s informacemi o dvě až tři kola vždy dopředu.. Věrni straně a skrytě demokraticky navenek se jim umožnilo to co by obyčejný - prostý a slušný člověk neudělal. Žádný perzekuovaný, utlačovaný hospodář - živnostník po znárodnění v roce 1948 s navráceným devastovaným majetkem se do takových podvodů nehrnul. Je mi také líto o co vše stát - občané přišli ale nazývejme věci pravými jmény zvlášť v době voleb kdy vláda střídá druhou a tím mete kauzy pod koberec..
    • U nás se musí krást ve velkém v milionech a miliardách, pak se ti nic nestane... :-)
  • Již vzhůru psanci této země, již vzhůru všichni, jež hlad shnět!
    Teď právo duní v jícnu temně a výbuch zahřmí naposled.
    Od minulosti spějme zpátky, otroci, vzhůru k cílům svým!
    Již chví se světa základ vratký, my ničím nejsme, buďme vším!

    Poslední bitva vzplála,
    dejme se na pochod.
    Internacionála
    je zítřka lidský rod.
    • Inteligence a Pražané volí TOP09 a ODS .Karel na hrad
      • Tak Karlíku, Kárl už se na Hrad asi nedostane, příští prezidentské volby by si ho už nedovolil nasadit ani Kalousek. A pevně věřím, že Pražané už mají dost odeesáků a tříletá zkušenost s topákama jim stačí také. Takže můj odhad je, že ODS v politice již skončila a TOP bude tak někde na chvostu kolem 6%.
      • Jestli soudíš inteligenci lidí podle toho co píšeš, tak jsme v pěkný žumpě.
    • Polib si pěkně p r d e l,
      připrav se na odchod,
      jen brány kriminálu,
      ti přeje náš národ!
  • Slova, jako: "demokracie, svoboda, inteligence, manager, shef, velkopodnikatel, kníže, majitel, vlastník, uhlobaron apod." bych nechal stranou!
    Tady se 23 let nekontrolovatelně krade, až se rozkradlo všechno, a tím je řečeno také všechno!!! VOLÍM KOMUNISTY !
    • Já sice nevěřím, že komunisté něco změní, ale když ono sakra není koho volit.Na velkohubý předvolební prohlášení stejnak zas po volbách všichni hned zapomenou . . .No, ještě je trochu času na rozhodnutí.
    • Souhlasím, až na tu volbu komunistů, ti kradou nejvíce, ti překabátění. *11*
      • "Překabátěný komunista" není komunista!!!
        Stejně jako OHRYZEK z jablka už není JABLKO !!!
        • Máš pravdu, je to komunistický póvl, lůza a zlodějská sebranka, která to tady rozkradla a tuhle zem zničila. *16* *12* *11*
        • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses komoušem.
  • Skrátka, jem mi 35 a budu taky volit komunisty.
    • měl by ses spíš doučit češtinu .... ale takových voličů mají komáři většinu ....
      • Vy se zase naučte morseovku, jinak se budete domlouvat odpadovým potrubím,zloději!
      • Buď v klidu, pravice jich má rovněž bezpočet. Kolikrát neznají význam ani nejfrekventovanějších cizích slov a není možné jim to ani pořádně vysvětlit, jak jsou mimo. Nemají ani potuchy co je vpravo a co vlevo, ale volí ODS a přitom si stěžují na kdeco, co realizuje pak po volbách. Prostě ukázkově blahoslavení chudí duchem. Stačí jim říci volební heslo-zaklínadlo. Kdo je chytrý a vzdělaný volí pravici a dají jí hlas. Mají pocit, že právě tímto se stali intelektuální špičkou.
    • Ano, odpovídající inteligenci na to máš, ve slově zkrátka se píše "z"....
      • Ty, Babiš, piš "inteligencia", po vašom!
      • On vyslovil demokraticky svůj názor .Bordel ve školství je důsledek pravicových vlád,proto to tady jde od deseti k pěti.
        • Jane Huse,jsi na omylu,ten bordel a úpadek zavinila pani ministryně Buzková(bohužel levičačka),která rušila matematiku a ostatní předměty,které vedly k myšlen a cvičení pamětií(to je to co levicoví politikové u lidí mepotžebují). Ona si ale své děti vzdělávala ve francouzském liceu a tím je vymanila ze svých představ o nemyslícím stádu lidí,které bohužel její strana potřebuje,aby se dostala ke korytu .
        • Taky vyslovím demokraticky svůj názor. Je mi více než pětatřicet, takže asi pamatuji více. Školství, stejně jako všechni další bylo čtyřicet let pod vládou levice a dalších třiadvacet let je to opět levice převlečena za pravici. Tak to je !
  • Že byl koncem roku 1989 proveden jistými kruhy privatizační puč, samozřejmě se souhlasem tehdejších Kremelských vládců, je dnes již nepochybné. Zatímco zblblé masy mrzly na náměstích a těšily se na tu svobodu a demokracii, tak vyvolená elita si potichu rozdělila majetek státu. Hlavní protagonisté jsou všem známí. A jsem přesvědčen, že v bízké budoucnosti budou odhaleny další skutečnosti o takzvané Sametové revoluci, které odhalí celou šíři tohoto komplotu. A pak se teprve budeme divit, co se s lidmi hrálo za divadlo.
    • Protože už tehdy byly peníze na prvním místě. Raisa Maximovna Gorbačová dolárky přímo milovala a zbožňovala jak zlaté tele a tak Gorbačov provedl velký třesk, který se mu vrátil jako bumerang v podobě aparátčíka Jelcina naloženého permanentně v ethylalkoholu s vypitým mozkem s IQ tykve. Západu to najednou nevadilo, byl na jejich straně. . Změna a hlavně prachy pro ně teď hned a za jakoukoliv cenu, bez rozmyslu, strategie, vize a hlavně bez morálky a charakteru. My jsme se díky tomu proreformovali a protransformovali , tedy protunelovali do banánové republiky. Že tímto způsobem na to doplatí miliony lidí dole je nezajímalo. V Rusku se tunelovalo o sto šest a probíhala v podstatě válka gangů, viz. na you tube - vor v zakoně. A ti nyní ve velkém získali moc i peníze a nemalý podíl na vládnutí.
      • http://www.youtube.com/watch?v=7Crf7YuEJKI - ekonomičtí atentátníci

        http://www.youtube.com/watch?v=xXoEMEuu8Ro - kdyby mne zabili......listopad 1989

        není co bych dodal - peníze nesmrdí
  • všechny ty šmejdy bych postavil ke zdi a zastřelil
  • Nedá se nic dělat. Budeme muset volit komunisty. A v zemi české bude zase dobře.
    • myslíš tak dobře jako před rokem 1989? buď jsi to nezažila nebo jsi úplně blbá .....
      • Já považuji svoji část života před pučem v listopadu 89 za tu mnohem šťastnější. Až teď jsem poznal, co je to strach o práci, strach z budoucnosti, nesvoboda, špehování, závislost na energetických společnostech a bankách, jejichž vlastníci sídlí na druhém konci světa. Pokud jsme se smáli tomu, jak nás komunisté strašili kapitalizmem, tak realita je ještě mnohem horší, než bylo to jejich strašení.
  • Bylo by na čase,poslat tu verbež kolem Klause do báně...Včetně Paroubka,Zemana,Kalouska a spol...
  • Raději se snaž o to, aby byly vyšetřeny zločiny komunistů ty hlupáku.A co se týče privatizace po roce 1989, nejvíc na ní profitovali právě komunisté, měli informace kam investovat, normální člověk to nevěděl, tak hledej u soudruhů zločince
    • Ty jsi udělal objev .To ví i malé dítě,že to byl komunistický puč a křoví byla mrznoucí veřejnost.Maskota jim dělal Havel s kamarády.
    • Pište přesně doktore, u-komunisty, protože ti se už dnes ke komunistům nehlásí, přebarvili se na modro a další pěkné barvičky, řvou pravicově co jim síly stačí, a kradou jako straky. Ty budou vždy u jakékoliv strany, co bude výtahem k moci a moc jim a peníze i zajistí. Tak se laskavě vyjadřujte přesně. To byli ti nejhorlivější u-komunistů, co nám nedovolili studovat, pracovat a pod. Ti budou zítra i u Číňanů a budou si operovat oči, aby se jim co nejvíce podobali. Bezcharakterní a bezpáteřní zmetci. Tak si nepleťte pojmy z dojmy.
      • Pojmy s dojmy -překlep. Jde o sedmý pád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit