Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soukromá firma vlastní vojenskou munici? To se mi snad zdá! A ministr obrany musí mít modrou knížku a nesmí rozumět vojenským záležitostem.
    • ZATIM nikdo nerekl, ktery ministr obrany/nebo jeho namestek/ tyto "sklady" soukrome firme pronajal, a pripadne na ci pokyn. Docela bym me to zajimalo.
      • Zdá se, že dosud všichni ministři byli na dvě věci. Jeden lepší než druhý!
      • byl to Alexandr Vondra havloid s papíry na hlavu zloděj Promopra! Tento parazit byl Ministr obrany ve vládě Nečase *12* *16*
        • A nejen ten.V normálním státě by armáda již obsadila vládní budovy,rozhlas a televizi,ale u nás si již o Masaříka hrajeme na vojáky.To naši dědové byli jiní kabrňáci v Rakousko-Uherské armádě.
  • Docela mi zatrnulo, když včera v jedné diskuzi padlo, že mezi uskladněnou munici v tomto areálu jsou i rakety středního doletu SS-20.

    Myslím, že tuto informaci vypustil přímo ministr obrany. Pokud si dobře vzpomínám, tak tyto rakety byly nosiče jaderných náloží. To je opravdu možné, aby takovéto zbraně(nebo i jen jejich části) měla v majetku soukromá firma? Až dosud jsem myslel, že tyto rakety byly již před rokem 1990 z našeho území na základě mezinárodních smluv odvezeny na východ.
    • Tady je možné vše!
  • Asi to nebude v epicentru tak strašné,když tam chce v pondělí zasedat naše vláda.Takže mají Češi naději na lepší budoucnost.
  • Soukromá firma vlastní a v armádních skladech má uložené - letecké bomby,operačně taktické rakety - s obrovským ničivým účinkem a dělostřeleckou munici. Možná , že jde ještě o kšeft Kalouska , Parkanové a Hávy. Nedovedu si představit ,že náš stát a armáda kšeftuje s tak ničivými zbraněmi a umožňuje je ukládat ve svých skladech aniž by znala jejich množství. Okamura chtěl v parlamentu vést diskusi o podrobnostech tohoto nevídaného průšvihu - zamítnuto jedním hlasem. Jak se teď daňoví poplatníci dovědí kolik a jaké je tam munice a kdo a za kolik ji komu prodal ? Tak mizerná státní správa se hned tak nevidí. Být okolními občany ihned podám hromadnou žalobu a trestní oznámení na viníky a požaduji odškodění. Ať to ti viníci zaplatí . Jen tak se něco změní a občané se dovědí kdo je za takovou neuvěřitelnou neschopnost je odpovědný. Resort obrany nejen,
    že je rozložen a rozkraden a dále řízen "modrými knížkami a umělci" on navíc ohrožuje
    vlastní občany.
  • už neřekli,že se ve Vrběticích rozebírají i rakety středního doletu, a to když bouchne,tak bude i zamoření, možná už je. I někteří politici dávají od toho ruce pryč. Máme v obci známé,tak to vím a posílám dál.
    • Copak v obci, tam vědí všechno, ale dej to dál. *3*
      • Narodil jsi se jako blb, jsi blb a chcípneš doufám že pomalu a bolestivě, jako blb! *16* Jsi šmejd na entou!
        • Uklidni se čističi, už jde dozorce, zas tě zavřou na samotku a tam není PC, víš o co tady přijdeme? *1*
        • Jasně vořechu. *2*
  • „Za zdravé Valašsko by měl svojí petici adresovat přímo bývalému MO Alexandru Vondrovi alias Promopro.
  • Zjistili, že tam měli uskladněný rakety Buk. Prrrůser veliký!!
  • a následný požár zničily sklad munice, který má ostravská firma Imex Group pronajatý od armády. Ve vrbětickém skladu bylo odhadem 1000 tun výbušnin a munice, včetně 500 ks raket středního doletu SS-20.
    Dne 16. října vybuchl ve Vrběticích muniční sklad. V areálu je zhruba 50 objektů, munice a výbušniny jsou v 27 z nich. Podle ředitele Pyrotechnické služby Policie ČR Michala Dlouhého bylo ve vrbětickém skladu odhadem 1000 tun výbušnin a munice, včetně 500 ks raket středního doletu SS-20. Skladovací areál za stát spravuje Vojenský technický ústav výzbroje a munice (VTÚVM). Mateřský podnik vznikl 27. 9. 2012.
    ''Vojenský technický ústav, s.p.
    Sídlo: Praha 9 - Kbely, Mladoboleslavská 944/, PSČ 197 06
    IČO 24272523 Právní forma: Státní podnik ''
    Zakladatelem státního podniku je Česká republika, Ministerstvo obrany, IČO: 60162694 Praha 6 - Hradčany, Tychonova, PSČ 160 00
    Petice občanů Vlachovic
    Začněme z hlediska podnikání a tiché privatizace armádních skladů a střeliva něčím úplně nepodstatným, totiž peticí znepokojených obyvatel. Petici najdete zde(external link). Zájmy občanů začal hájit nikoliv stát a jeho orgány, dokonce hned ne ani volení místní zastupitelé. Iniciativy se chopil Spolek „Za zdravé Valašsko“, protože tito aktivní Valaši a potomci partyzánů nechtějí zemřít na místě jako ovce.....
    http://e-republika.cz/article2854-Vybuch-muni-aku-a-spolek-Za-zdrave-Vala-sko
    • Souhlas.Dívat se na toho demokraticky vykrmeného hejtmana a jeho bláboly ,jen to bylo odstrašující.Blahopřeji mu ke zvolení,to se jen tak nevidí.
    • A co mají v programu? Valašsko bez Valachů??? *1*
  • Fukušima.....mám dojem že to byl košer sklad...
  • Kalousek dneska hřímal v parlamentu jako by ty události nebyly především jeho bordel, když tam ten režim dodavatelských firem panuje z dob kdy on byl ministr obrany
    • Problém - morava, jako s kampeličkama, methylalkoholem, nezaměstnaností, vínem tu poďobanym špačkama, tu poškozenym kroupama, tu Sobotkama, tu Topolánkama, tu Nečasama atd. Tím nechci říci, že se darebák nemůže narodit třeba v Českých Budějicích. *1*
      • Kde ses narodil ty ? Hajzle!
        • Prágl, vořechu. *2*
          • Je to vidět kryple!
            • Já jsem čistič anonym. Fotr byl náčelníkem lidovejch milicí, máma předsedkyní svazu žen, tátu nevzali k stb jako agenta, i když se několikrát hlásil, protože komunisty tam většinou nebrali. Nejlepší moje životní zážitky byly v průvodu o 1. máje, kdy jsem nesl transparent s nápisem "Se sovětským svazem na věčné časy". Několikrát jsem za to dostal po hubě, proto jí mám, dodnes, tak křivou, ale zase jsem si užil při oslavách VŘSR. Do školy jsem chodil vždy v pionýrském šátku a to až do 4. třídy, kdy jsem taky základní školu opustil, protože jsem už všechno věděl a byl moc chytrej, jak ostatně vidno z mých příspěvků. S pozdravem "proletáři všech zemí spojte se", "Více p í c e pro slepice", "Ani zrno nazmar", "Uhlí krev průmyslu", Váš čistič popelnic, nyní popelář.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit