Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A Krym bude patřit do EU! Fašistická armáda diktárora Putina sklapne uši!
    • Neumíš si vymyslet vlastní NICK? Zlodějna, to je vlastní vás pravičáků. A navíc, nikdy, já, PRAVÝ SOLDER, bych takovou blbost nenapsal.
      • buď v pohodě, nahlášeno !!!
  • Vraždí své občany jen v Ruských hlavách. Což dokazuje nejedno Ruské video o němž se ví že bylo točeno v Kremlu. V Kremlu skončil také velitel zásahu s Majdanu, jeho celá jednotka, vrchní prokurátor i bývalý Ukrajinský prezident.... Copak tam ti dobrosrdeční hoši asi dělají ??? Hledají pravdu a lásku ???
    Nevzpomínám si že by Ukrajinci kdy koho napadli. Vy ano ..... Prosím máte prostor.
    To znám jeden stát co nemá souseda kterého by ještě vojensky nenapadl.

    Budete se divit ale kdyby po mne stříleli a já zdrhal 300km pěšky tak bych to asi dokázal.... možná. To bylo kdo s koho proti přesile.
    • Jestli pak odsoudí ty UK ostřelovače, co jen tak ze zábavy stříleli do lidí a pak se to svedlo na pilicii, která záměrně střílela vedle. Toto vše je natočeno a před časem pouštěno na internetu. Pokud to násilím není staženo, tak je to tam stále.
      • To už je snad vyšetřeno. Odstřelovači už jsou s bývalým prezidentem v Rusku.
    • Stanley---Ano vraždí a není to poprvé, například Polsko-Ukrajinská válka...chachacha tu také projeli. To s tou láskou a pravdou :-) je krásný vtip. K napadání sousedů...Ukrajina pod vedením "slavného" Bandery šla na ruku „demokratickému“ Německu....opakuji jsou tu některé státy, o nich mluvit nebudeme, které sejou jen smrt. Co víc, jen ve svém ekonomickém zájmu. HNUS. Co ne samozváné, ale amerikou zváné:-( Kosovo? Je divné, že tam teď je, jen tak náhodou, jedna z největší vojenských základen:-( Co Libye, Irán, Vietnam,Laos…..
      K poslednímu. Promiňte, ale jste hlupák. Asi nevíte nic o životu/smrti. Ano také vím, že jsem schopen v rámci nutné sebeobrany zabít. Rozhodně bych v rámci sebeobrany neuřezával hlavu svázanému hlídači. Máte pravdu, ono se to dá omluvit, byla to přeci přesila dva mladíci na jednoho již svázaného pána ve středních letech. Víte, sám jsem mnohokrát zabil. Zabíjím domácí zvířata a to od drůbeže až po savce. Nedělám to rád a nemám z toho radost. No, ale aspoň vím, o čem píši. Hlavu svázanému bych rozhodně neřezal!!! Přemýšlejte o sobě.
      • A to je divné že dokud jste Ukrajinu vyžírali tak vám pomníky Bandery nevadily.
        A vůbec ještě jste se Slovákům neomluvili zato že jste zavlekli půl milionu jejich lidí do Ruských koncentračních gulagů vy slavní osvoboditelé.
        Stejně tak jste se neomluvili ani nikomu jinému.

        Že se s tebou zahazuju. Ťápala který sdílel společný stát s lidmi (Ukrajinci) o kterých teď tvrdí že jsou fašisti je jen zmjata od přírody. Zejména když to říká někomu kdo sdílel 50 let po válce federaci ze Slovenským státem který na rozdíl od Ukrajiny byl skutečně fašistický. Takovým vykopávkám se musím jen smát.

        Nic lepšího okupanti nemáte ???
    • Stanley - to je krycí jméno agenta CIA. Je vy stylu písně pepy Nosa - Jsem agent CIA a jsem nebezpečnej a jsem zlej. Ale to si ani Agent CIA nedovolil podporovat profašisty a kované fašisty a Benderovce z Ukrajiny. Ukrajinské polofašistické jednotky NAPADLY rusky mluvící Ukrajince a vesele je vraždili za shovívavého souhlasu Junkera. Také na něj CIA něco naodposlouchala, jako na Merkelku? S ukrajinskými fašisty se kamarádí veřejně, ale jak je to s Islámskými teroristy nebo uprchlíky?
      • přéééésně, já to říkal vždycky že je Stenley agent CIA, už jsme to tu probírali se zlým trollem *3*
        • To vám tedy okupantské argumenty došly docela brzy.
  • Putilínova pátá kolona tady za stakan vodky nebo za pár špinavých rublíků vede protievropské řeči. Proč se, soudruzi, nevystěhujete v širokije vostočnyje stěpi, když se vám v Evropě nelíbí?
    • Já a Já, no počkáme až se odstěhuješ do západních pokryteckých zlodějských sídel. Fanatismus západně-křesťansko-demokratického-zlodějského typu je ti asi bližší.
    • Kde by se měli tak dobře jako u nás. Už vidím mužiky jak místo flinty vemou do ruky lopatu *1* *1* *1* Kdo může vezme s tama kramle. Nikdy tam nebylo dobře a s tím jak to vedou ani nebude. Kdyby neměli plyn a ropu tak tam vozíme potravinovou pomoc jako do somálska.
  • EU se pomalu fašizuje a ekonomicky upadá. Je třeba z ní vystoupit, dokud je čas.
    • Soudruhu vojáku, dohoda byla uzavřena s Ukrajinou, nikoli s fašistickým Putinlandem, který už ekonomicky upadl. Pokud se ti v EU, budoucích USE nelíbí, sbal si čemodan a urrráá v vostočnyje stěpi. A nebudeš potřebovat souhlas závodního výboru KSČ ani výjezdní doložku k pasu a ani devizový příslib SBČS. *2* *2* *2*
    • EU přeci nemůže fašizovat, když chce pod svá křídla "demokratickou" Ukrajinu!! Už lžu jako novinář:-(
  • dostat ukacka do eu mohlo napadnout jedine nejakou ujecenou hysterku....
    • souhlas, může za to Havlová
  • vivat Putin
    vivat Zeman
    vivat Novorosija
    • Na každou *12* se vaří voda. *1*
      • Já a Já již si jdou pro tebe, voda se vaří, koření je připraveno.
    • Vivat potápěč .... Vlastní země.
      Vivat gořalka a soudruzi s eSeSeSSer
      Vivat Novo Голодные территория
  • ...ukrajinský novinář narozený v Kábulu Mustafa Najjem...

    Svatá Bohorodičko Sedmibolestná, Ty to vidíš.. To je banda bezskrupulózních lotrů, co?!!

    Soudruh Poroš (+ tiscali) nějak "přehlédli" tuhle (asi nepodstatnou) zprávu http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/rana-kyjevu-eu-mu-odmitla-uhradit-skody-za-ruske-embargo/

    *5*
    • Když se KIMovic famílije stěhovala z Ruska do Koreje tak to OK ale novinář ti vadí *1* *1* *1*
      • Hmm, Ty budeš asi véééelikýýý myslitel... *9*

        Je velmi dobré být schopen text nejen přečíst, ale též mu porozumět... Tak zatim.. *5*
  • Jen více podobných vojevůdců v čele EU. Je mi zle.
  • Budu vulgární : "Připadá mi to stav hitlerovského Německa před totální porážkou v pětačtyřicátém. EU neví co se děje v belgickém předměstí Molenbeek a schvaluje tuto nesmyslnou dohodu. Apropó, my jsme ji jako Česko schválili také?
    • Ano, ano:-( Zeman tu dohodu také ratifikoval.(dá se říci, že musel:-( ) Ona ale sama ta dohoda "nic" neznamená, jen volný obchod:-( atd....Prostě taková předmanželská smlouva. Je to jako by Ukrajina byla jednou nohou přes hranici a to zboží sem už mohla dávat (musíme si přiznat že jí EU již dávno podporuje, stačí si zajít do Tesca a téměř vše, co je popsáno azbukou je z Ukrajiny :-(.....Zatím tu, ale nestojí!! A pokud tam bude ten hnůj co smrdí z Kyjeva až sem, pokud bude stále Stepan Bandera národním hrdinou (vím u nás máme bratry Mašíny (omlouvám se jejich taťkovi to pro mě hrdina byl)), tak promińte, ale opravdu Ukrajina v EU nemá co dělat!! *16* *16*
      • Mašíni jsou břídilové to takový Gottwald, Slánský nebo starý Grebeníček to jsou aspoň vrahouni. Kam se na ně Bandera hrabe. Ten za tři roky postříleli jen pár stovek lidí. To u nás postříleli soudruzi na hranicích kde že víc. O koncentráku v Jáchymově raději nemluvě.

        No naše dědky můžeme tak akorát posuzovat ale ne soudit. Stejně jako ty jejich. Důležité pro mne je že to není stát který napadá své sousedy. Nemá agresivní ambice a chce sdílet společnou kulturu. Takových v Evropě už moc není. Ukrajinci se neměli nikdy dobře a my jsme teď nositeli jejich naděje. Že tento neutrální stát roky vykrádali a v závěru i napadli vojensky.... To je jiná kapitola.
        Za pár let až tam budeme jezdit na luxusní dovolené za mrzký peníz už si na tyhle naše cancy už nikdo ani nevzpomene.
        • Stát co nenapadá své sousedy? Co historie?(vím jen jí posuzujeme) Chachacha ... Momentálně Vám asi stačí, že vraždí své občany:-( (jen náhodou ty rusky mluvící) Co potom řeknete na USA? (Vím, nenapadají své sousedy, ale klidně státy téměř na druhém konci světa.) Ty máte rád? Ukrajina nemá agresivní tendence? Promińte, ale holej blábol. Co potom znamená to jejich: "Ukrajina nadevše! " Patrně nic:-( .... Mašínové břídilové? Nevím, zda by jste dokázal někomu téměř odříznout hlavu skautským nožíkem..... Máte divné hodnoty.
    • My měli k EU referendum. Ovšem to se inostranců netýkalo ti u nás nemají volební právo. Tak že si to nemůžeš pamatovat. Nijak se tě to nedotklo. *1*
  • Je mi líto, ale Ukrajina nemůže být v EU!!!Je mnoho podmínek pro vstup. Vyrovnaná ekonomika. Hospodářský růst, DEMOKRACIE!!! atd. Neví jestli zem co VRAŽDÍ své občany chceme do EU!!! *10* *12* *16* *10* *12* *16*
    • Ty podmínky pro vstup do EU jsou jenom jako.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit