Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Ono co si budeme povídat, očima tepličáka to má trochu jiný nádech. Náš dodavatel elektřiny Teplice se vlastně staví taky spíš proti tomu všemu. Ale jako co si budeme povídat. Prostě když to vidím jako očima bývalého Pražáka, tak mě to prostě nějakým způsobem definuje jinak. Ale jako jinak si pana Kuberu pamatuji a myslím si, že je to člověk, co měl vždycky co říct.

  • tomasperny

    Ono co si budeme povídat, očima tepličáka to má trochu jiný nádech. Náš dodavatel elektřiny Teplice se vlastně staví taky spíš proti tomu všemu. Ale jako co si budeme povídat. Prostě když to vidím jako očima bývalého Pražáka, tak mě to prostě nějakým způsobem definuje jinak. Ale jako jinak si pana Kuberu pamatuji a myslím si, že je to člověk, co měl vždycky co říct.

  • EU říše má šanci jen přestanou li místní vlády prožírat národní a tedy i aktiva říše.
  • A takoví lidé jsou u nás senátoři.To je tedy opravdu tragédie.EU je jediný a logický vývoj.Má své dětské nemoci, ale ty se postupně odbourají.Věřím že panu senátorovi za ODS EU nevyhovuje protože to brzdí ODS jak postupně tenhle národ proměnit v hordu otroků. EU je spása pro normální lidi.
  • Kdyby necpali miliardi do EU tak mame peněz dost
  • Děti pana senátora,primátora,předsedy...atd ,jsou zaopatřené,žíjí ve Švýcarsku a to v EU není a při 60 cigárách denně
    si chlapec dost fandí.Někdy mi připadá jako ropák ten by taky umřel na čerstém vzduchu.Jinak je to kašpar,který se má oproti většině lidí v tomto statě dobře.Jeho kašny a fontány rozesety po Teplicích jsou jeho pomník.
  • Nesnáším hlupáky kteří vykřikují populistická hesla a své úvahy.Kam se poděla elementární slušnost a respektování názorů druhých?Kam směřuje národ kterého reprezentují pseudosenátoři podobného typu? *3*
  • Souhlas. Sdružení států postavené na birokracii a korupci nemůže nikdy vydržet.
  • A co bys Kubero místo EU navrhoval ty ? Nechej už si prosím tě ty tvoje osvícené nápady pro sebe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit