Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman "myslí" konečně dobrá zpráva pro naší republiku, ovar zapnul mozek, podle mě to ale bude jen dezinformace CIA
  • Ovčáček to Řekům osvětlí, hned co se najde Peroutkův článek
  • pozor všem, chci Vás upozornit že debaty okupuje plagiát sejmon tečka co si hraje na BTW
    • Vím o tobě debille, proto ti vždy najebu mínusy, aby každej poznal jakej si črák, chichichi!!!
      • jsi můj vzor, naučíš mě taky klikat ?? prosím
        • OK, řekni že miluješ Putina a Rusko !!!! *10*
          • ano miluju *13*
            • OK a teď mi na můj e-mail pošli tvé erot. fotky
    • víme, víme
      • A já zdravím svůj plagiát:-))))
    • dík za upozornění
  • přéééésně, na euro se všichni těšíme, geniální plán pane prezidente, děkujeme, celá ČR stojí za váma *14*
    • Čtveráčku, ty jsi celá ČR? *2*
      • To je místní bebill, ne čtverák, víme?
  • Hmm, polučil nakaz iz Kremla vnědriť rublíkov?
  • koho kromě jeho voličů zajímá, co si tento nabubřelec myslí či říká? Týpek bez morálky, nehrající fér, pohybující se v politice jen díky své schopnosti překrucovat fakta a manipulovat s lidmi.. Má štěstí, že je Čech, tady se může předvádět a prochází mu to. Jinde, myslím tím na západ od nás, by už dávno letěl
    • ty Shapirův poskoku, ty amrdólská nulo, pan prezident má pravdu
      • Jak to mluvíš o svým nadřízeným blbče, to ti síajej dovolí?
        • najdi si svůj nick ty zlodějská nulo *11* *12* *11*
          • Tvoje debillita nezná mezí ubožáčku z romské osady, jochochó!!!
    • Zajímá to většinu národa, tu samou obrovskou většinu, která ho dostala do úřadu!!!
      • Do úřadu do dostalo něco přes 20% ovcí očekávajících, že jim zajistí plné koryto bez jejich námahy.
  • Pitomec, který používá cizí nicky, je taky zloděj. A kdo lže, ten i krade. A naopak. *12* *16*
    • a kdo krade, může i zabíjet *13* je to vjach
    • souhlasím s tebou, proto jsme my Novorosijci takový poctivci *3*
  • https://www.youtube.com/watch?v=228mPHMkGEw
  • EURo naši zemi jenom posune dále k EU, ale pro naši zemi nebude přínosem, ani ekonomickým, ani stabilizačním. Je to jenom vrtoch, se kterým si Zeman neví rady, jak ho vypustit.
    • lžeš pan Zeman ví co má dělat *11* *12*
  • Nechápu proč ta čeká republika stále odkláda EURO.ten pitoný Klaus nas tam zaved a ted se tady nikdo neví rady.Vyžhraný pan SInger by stratil místo tak se to stálé odkládá. Jiné státy které jsou EU mají EURO a žijí.Táto vláda to je sam blb. nač stále čekat. *16* *16* *16*
    • Na vystoupení z EU, doufám. To dá rozum... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit