Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tu jde o to že v Bruselu nám tuční parta dobře placených nikým nevolených úředníků
  kteří buzerujou lidi hloupostma jako rozměrem úlů a názvem jídla. Nedávno tato parta
  přijala rezoluci že je třeba dát práci mladejm lidem a pak se bezradně přiznalo že kromě této
  krásné fráze nikdo nezná řešení jak tuto rezoluci naplnit. *1* *1* *1*
  Stejně jako OSN kde si spokojeně žije přeplácená banda která jednou za čas přijme
  rezoluci kterou nikdo nerespektuje a která trestá jen malé státečky zatímco na velmoci
  si netroufnou a žádné páky na ně nemají. *1* *1*
  Zrušit všechny spolky které jen cucají peníze a žádnej užitek pro občana z nich není.
 • zakázané žárovky to je taky euro mýtus?
  • Ne, ale byla to celkem dobrá volba, nakonec vám to prachy spíš přinese. Jinak se žárovky tuším ještě furt vyprodávají, tak máte možnost se předzásobit na dlouhá léta dopředu.
 • Poslanec Ploc má pravdu. Eurofobové jsou jednak ti, kdo přišli o svá teplá místečka s možností komandovat lidi poté co u nás chcípl komunismus a přestali jsme být kolonií CCCP. A jednak hlupáci, kteří nemají vlastní názor a myslí si, že jsou středem světa.

  Tito jedinci nevědí nebo nechtějí vědět, že existují mezinárodní normy ISO (International Standard Organization, která byla mimochodem založena v Praze před téměř sto lety) a také evropské normy EN, které se netýkají jenom zemí EU a vytváří a vydávají je normalizační organizace CEN a CENELEC, které vznikly snad před více než třiceti lety. Na tvorbě těchto mezinárodních a evropských norem se podílejí všichni zájemci. Tyto normy lze buďto přijmout nebo nikoli. Je ovšem výhodné zavést a řídit se jí.

  Jestliže tedy norma EN stanoví co je máslo a jaké musí mít vlastnosti, tak nějaká patlanina "pomazánkové máslo" se nemůže nazývat máslo. Ale může to být např. "máslová pomazánka".

  Kdo s normami nepracuje, tak to asi nechápe:
  http://www.unmz.cz/urad/unmz

  Nevím o co jde v případě těch kadeřnic. Ale jestliže poskakuje kolem zákazníka s nůžkami v ruce, tak asi má mít pohodlné boty a ne takové, kde si může zvrtnout nohu a zákazníkovi vypíchnout oko.
  • Tady vůbec nejde mo máslo či o kadeřnice, ale například o to co dnes prohlásil Hollande.

   A sjednocování technických , či jiných, norem mi nevadí - naopak , ale k tomu nepotřebuju EU. Například v železniční dopravě došlo logicky k mnohému sjednocení předpisů a technických norem jižn dávno před vznikem EHS.
 • Zakažte komunistům dýchat!
 • Ano, jsem eurofob.
  Ale ne proto, že se bojím věcí, které nedovedu vysvětlit !
  Bojím se věcí, které vidím, které se připravují a někteří se je snaží prosadit stůj co stůj.
  A zatraceně dobře si umím představit jejich dopad na nás !
 • Celkem mne nechává klidným tato slovní pol. Ale co mne vyburcuje a nažhaví do červena je skupina mnou placených parazitů,kteří mi ukrádají z krajíce demokracie a svobody
  • Mám se dobře, makej a nekecej!
 • Velmi zajímavé informace o muslimech, máme se bát?
  http://skutecnosti.cz/jsem-snad-rasistou-jen-proto-ze-mam-proste-z-muslimu-strach/
  • pani švejková vy se bojíte všeho co je jiný--znáte jenom černou a bílou barvu --chce to se trošku i smát --dost cestuji po světě všude se žije přijedu do čech---smutno.,ASI NEUMÍTE ŽÍT
   • Češi si odjakživa myslí,že jsou pupek světa.Přijeď k nám na Moravu a uvidíš,že v Česku žije taky jiný lid a lidi,kteří umí žít .
   • Závidím vám váš optimismus. Už jste někdy byl v Chanově?
 • no konečně nějaký celkem rozumný článek. Samozřejmě nic pro ty co žerou všechno co vidí a slyší v Plesku, na tv Noha a podobně, stejné je to i s většinou webových novin a různých "aternativních" zpravodajstvý, kde se prostě skopčí nějaké hovadina ze zahraničního bulváru, jelikož zahraniční zprávy jsou neprůstřelmně věrohodné samozřejmě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit