Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlupáčku, v roce 1920 ještě žádní komouši neexistovali, když byly šlechtické tituly zrušeny ZÁKONEM. Takže porušujete Masarykovy zákony.
  • Schwarzenberg není žádný kníže, takové tituly se u nás zásadně nepoužívají a byly dávno zrušeny.!!
  • Schwarzenberg není kníže pro nikoho tedy ani pro tečku, je zbytečné s tím ztrácet čas, u nás byly takové tituly zrušeny už téměř před sto lety, takže už s tím dejte pokoj a berte to na vědomí, pokud budu tvrdit že jsem Alexandr Veliký můžu si to myslet ale bude to jen blud, a bude to svědčit o tom že trpím duševní chorobou což naštěstí nemám a za Alexandra se nevydávám, prostě a jednoduše není žádný kníže!
    • V úředním styku musíte používat jen jméno a akademické, vojenské a církevní tituly. V soukromí se pak můžete stát i Alexandrem Velikým. V soukromí se šlechtické tituly používaly normálně. Středoškolský učitel se běžně nechá oslovovat pan profesor, i když není jmenovaný prezidentem. Schwarzenberg je pro mě kníže, Kinský hrabě a sousedův pes Lord.
      • Schwarzenberg prostě není kníže, s tím se nic nedá dělat a je zbytečné to omílat pořád dokola!!
  • Rojtova... to mi neco rika. Kdo to jen je? Babicka z pohadky o prvni presidentce CR???
  • Ta bába skončí taky brzy na smetišti dějin!!
    • nn ještě tak 15 bude kandidovat na prezidenta a potom až, čůza jedna *16*
  • Schwarzenberg není žádný kníže, pro nikoho.
    • Pro mě je to kníže, i kdyby ses třeba pos.al do vejšky.
      • Kéž by ti to h.. spadlo na hubu kryple *16*
        • O.K. dals mu to! *3* *3* *3*
  • Ono není vůbec jisté,zda se do těch otevřených dveří Zeman trefí,patrně drbne o futra,to ho odhodí zády na zeď a stejně ani nebude vnímat,kde je,kývající se balík *3*
    • Karel Schwarzenberg je totiž jen adoptovaným díětetem z chudé a trochu zdegenerované větve slavné rodiny. Na rozdíl od svých nevlastních a akademicky vzdělaných příbuzných z rodiny, co ho adoptovala, si tento "kníže " nedokázal za celý život udělat ani řádnou maturitu,.,
      • No a? Čeho jsi dosáhl v životě Ty sám?
        • Všechno co jsem si vytyčil, na rozdíl od tebe!!
          • Tak to ti gratuluji. Já teprve po letech vidím, kde jsem v životě udělal chybu, co jsem udělat neměl nebo naopak udělat měl a neudělal, abych dosáhl víc v poznání.
            • Ty jsi dělal jednu chybu za druhou, a na to doplatíš, věř mi to!!
  • Co to je za blbku?? *2*
  • Co kdyby jsi šla soudružko už taky dopdele?
  • Schwarzenberg nemůže být pro nikoho kníže, protože takové tituly patří u nás do pohádek a tady neplatí, proto není kníže!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit