Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to je za jedibábu ta by tak mohla uklízet chodníky.
  • Tuto osobu taky ne, stará se víc o cizí než o vlastní. Ať sype na ukrajinu. *5*
  • ať se jde raději pomodlit, to k ní černoprdelnici sedí lépe.
  • Kandidátů na presidenta bude mnoho.
    Zvítězí ten , kdo bude mít zajištěnu
    nejlepší propagaci.
    • A to by byla chyba. Měl by zvítězit ten co je důvěryhodný a pro občany přijatelný.
  • Paní Roithová to klidně může zkusit, je určitě větší dáma než ukrutná Bobo. Ale šance asi nemá, protože hodlá kandidovat v této šovinisty zaneřáděné zemi.
  • Naprosto k nepoužití. To dokázala již mnohokrát naposled v Bruselu
  • Roithová je jako vyřezaná sudeťačka. To snad není možné, aby si tam sodeťáci fedrovali svou soukmenovkyni.
    Lidé, mějte rozum! Je to hajlantka!
  • Hm, a proč by nemohla kandidovat?
  • dejte tam radši malovaný sáně ušetříte miliardy.
  • Co kandidát, to okoukaná kreatůra, jeden lepší jak druhej *6* *7* *9* *2* *2* *2* *2* *2*
    • Já si taky myslím, že možná ztrácí soudnost, ale proč by to zřejmě nejspíše nezkusila, za to nic nedá, když to nevyjde, až tak se moc nestane. Na mnoha významných místech jsou lidi, jejichž existence jí spíše dává za pravdu. Podle jakého klíče budou lidi volit, to je taky záhada. Podle mně se dá čekat cokoliv a kvalitní kandidáti stejně moc nejsou. Níže je názor, že je i dobrá, já bych se ptal spíše v čem je dobrá, skutky, fakta, né dojmy a kecy, ne?
    • Mě by se paní Roithová v prezidentské funkci líbila.Ale jestli víte o někom kdo je lepší a neokoukaný,tak nám ho do diskuse napište *3*
      • Pan kníže určitě ano. Není takový popleta
      • Kdo koliv jiný který ještě v politice není. Ona už několikrát dokázala že je pouhým darmožroutem a jinak k nepoužití
      • Neokoukaný a lepší než soudružka Roithová jsem já.
        Bohužel nemám potřebnou stranickou knížku, která by mi zaručila 50 000,- podpisů!!!!!
        • Tentokrát bodík *15*
        • Máš můj hlas, tak už zbývá jenom 49999. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit