Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsem fanda, ale kdyby nebyla, tak neexistuješ a v české kotlině je další sektor německé říše.
  • Vem to správně, po fašisticku a vyhlas válku všem kdo nesdílí tvůj názor. A současně "darebák" chce žít slušně a ne jak naši důchodci.
  • http://nedd.tiscali.cz/pratelstvi-mezi-hyenami-se-obejde-bez-facebooku-251936?utm_source=tiscali&utm_medium=email&utm_campaign=newest
  • I zločinec se hodí fašistům nebo je má naučit ? *11*
  • ano i díky ní máme a říkám zatím . osmihodinovou pracovní dobu, rovnoprávné ženy a xociální pojištění i zdravotní jako běžno věc...
  • Skra kde to jsem na Tscali nebo na komunstických Haló novinách *11* *11*
  • No v 17 roce taky byla dělnická revoluce a jak dopadla to pociťujeme dodnes *1* *1* *1*
  • Dřive bych řekl že banket pořádají na ukrajině rusové vrazi milionů ukrajinců
  • Pro tebe je okupant bratr no je vidět co jsi zač *10* *10*
  • a copak nám ještě povíš pěkného, tupče?
  • Když ji mohl dostat Obama . válečník, pak už každý
  • a hlupáci za vším hledají Putina,....
  • ale v USA není samá step a bývalý vedoucí CIA (Gestapo( už taky není v čele... nějak nerozumím
  • a SS už zrušili... máš těžký život
  • A tak to si ten skřet musí pospíšit než ho jeho tovarišči poženou na Sibiř. *3*
  • Jak se to vezme. Mně nikdo do tváře neplive a žádné ruské bratry taky nemám. *2*
  • přesněm,to je on *9*
  • nebojte brzy se vše v dobré obrátí ,dělnickou revoluci v čele s panem Putinem nelze zastavit *3*
  • Banderovci pořádaji kabaret *15* *15* *15*
  • naprosto souhlasím,také mám napliváno v obličeji,alespoň se takto cítím *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit