Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Řekové si léta žijí jako *12* v žitě za peníze všech plátců daní z EU:
  Nyní se jim nechce vrátit zpět z nebe na zem. Proto tak kvičí a protestují.

  Obyčejní Řekové - zejména státní úředníci - se absolutně nechtějí vzdát svého socialismu, který zahrnuje například osmitýdenní dovolenou, odchod do důchodu v 56 až 58 letech, automatické 13., ale také 14. a 15. platy.

  "Padesát let se tu u moci střídají dvě strany. Aby získaly víc voličů, naslibují nová místa ve státní správě. Stát zaměstnává tisíce lidí, kteří nemají co na práci. Jsou zhýčkaní a mají nepředstavitelné výhody," nabízí svůj pohled Kateřina Michalas.

  Státní zaměstnanci, mezi něž kromě armády úředníků patří i učitelé, zdravotní sestry, ale také například kněží, mají takzvanou definitivu. Nemohou být propuštěni. K brzkému odchodu do důchodu se dostává bohaté výslužné v řádu desítek tisíc eur. K pravidelnému platu, který se pohybuje kolem 1200 eur měsíčně, navíc dostávají nejméně stejně vysoký bonus.
 • To jako anonym.

  Hochu předvádíš tu prolhanou Ruskou propagandu.
  Naopak Putin podporuje EUropské neonacisty ve snaze oslabit a rozložit EU.
  Protože silná EU stojí v cestě Ruské rozpínavosti.

  EUropští nacisté podporují Putina protože nechtějí demokracii ale totalitního Fuhrera.
  Putinův člověk nedávno v Petrohradu uspořádal pro neonacisty dokonce sjezd.

  Jinak Rusko které dodnes vystavuje komunistického vraha Lenina nemá žádné právo vyčítat Ukrajině Banderu
  • Och ty pomýlený Simone. Slabou a plně podřízenou EU potřebují hlavně USA. A také že na tom intenzivně pracují. Destabilizace severu Afriky, vytvoření IS, uvržení Ukrajiny do chaosu, smlouva TTIp, která Evropu uvrhne do otroctví korporací a pokus o vyvolání konfliktu s Ruskem. To jsou americké plány. A bohužel EU nemá takového státníka, který by byl schopen se jim postavit. Troufám si tvrdit, že Putinovi nesahá v současné době jediný evropský politik ani po kotníky.
   • Bohouši ty jsi amík ???
    Já jen že do EU vrtáš vrchem spodem a jedním dechem dodáváš že slabou a rozpolcenou EU potřebují amíci *1* *1* *1*

    A Putina sem netahej. Ten nikdy nic. Je dobrota sama a očekávám že se mu vyrazí svatozář.
    • Hoši, hoši. Stanley ve mně vidí Amíka, Simon Rusa. Nechápu proč. Jsem Čech, ne že bych byl na to posledních 25 let hrdý, ale je to tak. A vidím, a zřejmě nejsem sám, jaké chyby dělají politici EU, jaké nařizují nesmysly a neřeší podstatné věci, jak se bruselská byrokracie monstrózně rozrůstá, jak si velké státy hájí jen své zájmy a jak je celá EU ve vleku USA a slepě plní jejich příkazy. To skutečně musí vidět každý
     • Hele ....... Jestli o nějakém schopném politikovi v EU víš tak písni. Za stavu kdy si nejsme schopni ani najít slušného kandidáta na prezidenta natož ho zvolit to asi bude oříšek. Zatím do EU vysílaj partaje jen ty co už jsou na domácí půdě naprosto neudržitelní nebo vysloužilí.

      Což ovšem nic nemění na faktu že když se má domluvit něco konkrétního stejně je to na úrovni předsedů vlád nebo ministrů a eurohujeři do toho nemaj co kafrat. Ti můžou tak maximálně vymýšlet v tomhle hici opalovací krémy jako to prosazoval onehdá chytrák Špidla *1* *1* *1*
     • Bohuš já v tobě vidím Gaye.
      Proč? protože jsi tu jediný komu vadí že Simona je holka.
   • Pozor, na Simona nám nesahej ! Je to náš nejvýkonější troll. Roboticky poslušný, nemající vlastní názor a nepřemýšlející. Prostě ideální matroš. A přitom je levný. Tak bacha!!
    • Když čtu tvůj zvratek tak si říkám že Sovětským zpravodajcem budeš spíše ty.
     Mluvíš jako dříve Rudé Právo. Kdo má jiný než komunistický názor
     dostane cejch nepřítele lidu či imperialistické agentky.

     Tvoje potřeba neustále na ni lejt vědra humusu a dělat z ní kluka ukazuje jenom
     to jaký jsi: nebezpečný křivák s praxí jak znevážit soupeře a soupeřky
   • Hošane jednak tu byla ta Simona a ne ten Simon.
    Pokud ji vidíš za každým nickem a keřem jsi zralej na doktora.

    Východ Ukrajiny je v chaosu díky Ruským teroristům které tam Putin posílá.
    Ruští vojáci totiž mají uniformu bez označení takže jsou podle mezinárodního
    práva ne vojáci ale sprostí teroristé.-

    Putin by nemohl být státníkem v EU protože to není demokrat ale diktátor který
    nezákonně ruší opoziční TV a rádia. Pronásleduje opozici a má v hrsti celou justici.
 • Po mnoho let byla debata kvůli oficiálnímu slovníku nesrozumitelná – Evropané nejsou nositeli evropské kultury, ale jsou prostě členy unie. Od studené války jsme přesvědčováni, že Rusové nejsou Evropany, a opuštěním unie v této době by Řecko vystoupilo z evropské kultury, jejíž je kolébkou.

  No, „kočky a myši se nesnesou“. Unie byla zplozena anglosasy, s pár bývalými nacisty, proti SSSR. Podporuje dnes ukrajinskou vládu, včetně nacistů, a vyhlásila ekonomickou válku Rusku a snaží se ji zamaskovat tím, že ji říká „sankce“.

  Jak plyne z názvu, unie nebyla vytvořena, aby sjednotila evropský kontinent, ale aby ho rozdělila, a aby definitivně zrušila Rusko. To je to, co odsoudil Charles de Gaulle, když žádal o Evropu, která by sahala od „Brestu po Vladivostok“.

  Unionisté ujišťují, že „evropský projekt“ udržel mír v Evropě po posledních 65 let. Ale nezmiňují, že unie a její vazalové patří Spojeným státům. Ve skutečnosti toto je to, co udržovalo mír mezi západoevropskými státy, zatímco rovněž udržovalo jejich rivalitu mimo zónu NATO. Je snad nutné zmiňovat, že, například, členové Evropské unie podporovali různé strany v bývalé Jugoslávii, než ji pak opět sjednotili pod NATO? A měli bychom se obávat možnosti, že jakmile by se stali opět suverénními, opět by se členové unie znesvářili?

  U řecké situace experti snadno demonstrovali, že tento dluh nelze přisuzovat národním problémům, které zůstaly po zániku Osmanské říše nevyřešeny, ale podvodům velkých soukromých bank a politickým vůdcům. Navíc je tento dluh nesplatitelný, stejně jako dluhy hlavních vyspělých zemí. V každém případě mohly Atény věci snadno urovnat tím, že by odmítly zaplatit ohavnou část svého dluhu, opustit unii a spojit se s Ruskem, které je pro Řecko mnohem vážnějším historickým a kulturním partnerem, než bruselská byrokracie. Přání Moskvy a Pekingu investovat v Řecku a vytvořit nové mezinárodní instituce je veřejným tajemstvím. Avšak řecká situace je mnohem komplikovanější, protože je členem NATO, a tato aliance zorganizovala v r. 1967 vojenský puč, aby zabránila Řecku sblížit se více s Ruskem.
 • Putin go to hell
  • No reálně ale spíš Eu go to hell.
 • Nelitujte Řeky . ti vyžírkové si to opravdu nezasluhují.

  V zadluženém Řecku probíhají masivní demonstrace proti úsporným opatřením. Za své problémy si ale Řekové mohou sami. Na dluh si léta žili v sociálním luxusu, o kterém se občanům ostatních států ani nesnilo.

  Plat ve státní správě je v průměru 2,5krát vyšší, než v soukromém sektoru. Výhod je ale víc. Úředníci, kteří pracují maximálně do 15. hodiny, například dostávají bonus za dodržení pracovní doby.
  • Štědré jsou v Řecku třeba i důchody. Vyplácejí se ve výši 80 % z platu a jejich součástí je i 13. a 14. důchod. Státní zaměstnanci mají garantovanou penzi, která po jejich smrti přejde nejen na manželku, ale i na případné neprovdané dcery. Třeba poštovní úřednice, která do penze šla v šedesáti letech, dostává měsíční důchod 45 000 korun měsíčně.

   Další samostatnou kapitolou je v Řecku odstupné. Například ve státním Telekomu zaměstnávali Řekové 25 tisíc lidí – když chtěl ředitel snížit počet lidí na 12 tisíc, vláda nařídila každému, kdo odchází, vyplatit 5 milionů Kč.

   A ani v soukromém sektoru to není jiné. Pro dlouholeté zaměstnance je jako odstupné stanoveno minimum 24 platů. Někteří z nich ale dostávají i 72 nebo 100 měsíčních platů. Řecké aerolinky Olympic Airwaves chtěly v roce 2003 méně pilotů. Ti, kteří byli propuštěni, dodnes pobírají plat 350 000 Kč měsíčně.
 • Tady nejde vůbec o Řecko, jeho lid (lidí na světě je jak sra*ek) a o jeho ekonomiku. Tady jsou vyšší zájmy a to zájmy USA prostřednictvím NATO. Všichni v EU věděli, že Řecko před vstupem do EU a Eurozony nesplňuje skoro nic ale muselo se přijmout v zájmu základen a radarů NATO. To samé se dělo i při přijímání do EU Rumunska a Bulharska. Tyto země zdaleka nesplňovaly a nesplňují parametry vstupu do EU a přesto je EU musela přijmout. Zase z důvodů vyšších zájmů USA a NATO. K těm vyšším zájmům patří přístup k Černému moři a vybudování základen NATO v blízkosti území Ruska.

  A votom to je!!!!!!!!
  • Můžeš nám vyjmenovat základny NATO v zemích o kterých píšeš?
   • Od zahájení restrukturalizace v roce 2003 se počet příslušníků námořních sil USA rozmístěných v Evropě snížil z původních 14 000 na současných 10 000 osob rozmístěných na námořních základnách. Dalších 12 000 námořníků je na palubách bojových a doprovodných plavidel 6. námořní fl otily (6.NF) a v letkách námořního letectva. Prostor zodpovědnosti námořnictva je organizačně rozdělen do šesti námořních regionů představujících Černé moře, Středozemní moře od Maroka po východní Středomoří; státy Maghrebu a Severní Afriky; Severní Evropu a Baltské moře; severní Středomoří a Saharskou Afriku. Velení zabezpečují tří podřízená velitelství. Plánuje se uzavření námořní základny v La Maddalena na Sardinii. Celkové snížení počtů se nijak nedotkne omezení schopností námořních sil, protože se opírá více o regionální námořní síly a zejména o spolupráci s námořními silami spojenců v NATO. K hlavním námořním základnám patří španělská Rota, italská Neapol, kde je také umístěné velitelství 6. NF, a Gaeta, základna námořního letectva Sigonella na Sicilii a řecká Souda. - See more at: http://blisty.cz/art/34682.html#sthash.Y58vp3m7.dpuf
    • jsou zkrátka a dobře rozlezlí jako štěnice, agresivní a nevypočitatelní, Ami, go home
   • V podřízenosti USAREUR zasáhla transformace nejviditelněji pozemní síly. Přesouvá se postupně z plánů do realizace klíčových rozhodnutí, jež představují razantní snížení počtů bojových jednotek a civilních zaměstnanců a jejich odsun do USA, rekonfi gurování taktických jednotek, zanikání starých a vytváření nových velitelských a řídících struktur a vyzbrojování novou bojovou technikou. Po jejím dokončení vznikne osm samostatných organizací (v porovnání se současnými dvaceti) a dvě bojové brigády se stálou dislokací, představující brigádní bojový tým Stryker (SBCT) v německém Vilsecku a vzdušně výsadkový pěší brigádní bojový tým (BCT) v italské Vicenze. Zároveň se ve východní Evropě vytvoří jádro třetí brigády s rotujícími jednotkami k posílení východoevropského bojového uskupení (Eastern European Task Force). Vloni bylo do USA přemístěno velitelství 1. pěší divize a jedné brigády, zatímco další brigáda byla přemístěna po ukončení nasazení v Iráku. Do USA se postupně vrací další divizní jednotky a některé součásti V. sboru. V současné době probíhá redislokace 1. obrněné divize z německého Wiesbadenu do texaského Fort Bliss. Naopak do německého Vilsecku se z USA přemisťují komponenty 25. pěší divize ze základny Fort Lewis. Jako první to byla část 1. brigády Stryker, a sice 2. průzkumný pluk. Do roku 2008 tam počet vojáků dosáhne až konečných 3 900 vojáků a kolem 7 000 rodinných příslušníků. Uzavření Dohody o spolupráci v obraně s Rumunskem umožnilo zahájit výstavbu Východoevropského úderného uskupení (EETAF), které bude působit z předsunutých operačních míst na letecké základně v Michajl Kogalničeanu a sousedního výcvikového prostoru Babadag. Ty budou využívány nejenom US Army, ale také USAF a US MC. V případě potřeby zde může být rozmístěno i velitelství JTF. Vytvoření EETAF dále zdokonalí plánování, koordinování a realizaci bezpečnostní spolupráce a interoperability v euroasijském a kavkazském regionu. V Rumunsku by mělo být zpočátku umístěno kolem 2 300 vojáků, schopných v případě potřeby zajistit rozmístění dalších sil. Zhruba stejný počet vojáků bude rozmístěn v Bulharsku na leteckých základnách v Bezmeru a Graf Ignatievu, cvičném polygonu Novo Selo a logistické základně Aytos. S cílem prohloubit expediční výcvik, cvičení a podporu spolupráce v bezpečnostní oblasti v regionu USAREUR transformoval 7. velitelství výcviku do nového Společného mnohonárodního velitelství výcviku (JMTC). Jeho činnost byla zaměřena současně jak na přípravu obou velitelství společných úderných sil v Afghánistánu a Iráku, tak na expediční výcvik příslušníků bulharské a rumunské armády. Zvláštní a důležitou roli v operacích na Balkáně a v globální válce proti terorismu hrají i jednotky pro speciální operace (SOCEUR), zejména 2. námořní speciální bojová jednotka (2. NSWU) umístěná ve Stuttgartu. USAFE opustila Rhein Main a Kefl avik V rámci amerických vzdušných sil v Evropě (USAFE) s velitelstvím v německém Ramsteinu, došlo v rámci uskutečňované transformace a rozvíjení bezpečnostní spolupráce v regionu také k významným změnám. Nejvýznamnější z nich bylo uzavření hlavní letecké základny v Rhein Main, kterou USAFE předalo v říjnu 2005 německé Luftwaffe. Na základně, která zabírala plochu 155 ha a bylo na ní umístěno 196 objektů, působilo 3 000 amerických vojáků a civilistů. Její úkoly převzaly letecké základny v Ramsteinu a Spangdahlemu. Druhou důležitou skutečností bylo vytvoření bojového velitelství 16. letecké armády (16. AF) v německém Ramsteinu, které představuje kombinovaný společný vzdušný a kosmický velitelský a řídící komponent s nepřetržitou dobou činnosti, zajišťující efektivní řízení vzdušných sil a reagující na všechna spektra možných konfl iktů. Do jeho podřízenosti spadají letecké základny Lakenheath a Mildenhall ve Velké Británii, Spangdahlem, Ramstein a Stuttgart v SRN, italské Aviano, řecká Souda a turecký Incirlik. USAFE v minulém roce z ekonomických důvodů stáhla většinu vojenského personálu a bojové letouny z islandské základny NAS Kefl avik. Islandský vzdušný prostor nyní chrání podle dohody z roku 1951 bojové letouny USAFE dislokované ve Velké Británii. - See more at: http://blisty.cz/art/34682.html#sthash.Y58vp3m7.dpuf
   • Transformace amerických ozbrojených sil se plně odrazila v Evropě. V rámci Velitelství amerických ozbrojených sil v Evropě (USEUCOM) se realizuje a dále zdokonaluje koncepce předsunutého rozmístění na území spojenců, vytváří se adaptabilnější infrastruktura přizpůsobená možnostem rotujících jednotek a její dokonalejší připravenost a fl exibilita pro možnost rychlého rozšíření. Nová organizační struktura základen zahrnuje celou škálu operačních potřeb všech složek ozbrojených sil a díky nově přijaté strategii umožňuje podstatným způsobem snížit počet amerických sil rozmístěných v Evropě. Tam se v období studené války nacházelo 213 000 příslušníků americké armády, což představovalo ekvivalent 64 brigád. Snižování počtů až o dvě třetiny a redislokace ozbrojených sil USA v Evropě je uskutečňována v souladu s plánem strategické regionální transformace (STT). Jejím cílem je posílit strategickou účinnost, efektivnost a operační připravenosti sil. Podle rozhodnutí amerického prezidenta z roku 2004 se v průběhu deseti let sníží počet vojáků v podřízenosti USAREUR ze současných 62 000 osob, rozmístěných na 14 hlavních místech soustředění, na 24 000 vojáků ve 4 hlavních společných operačních základnách (JMOB). Kromě Wiesbadenu, který se stane místem společného velitelství USAREUR a Task Force 5 (UR&TF5), které bude zároveň plnit úkoly velitelství společného úderného uskupení (JTF), půjde o výcvikový prostor Grafenwöhr, kde se spojí expediční výcvikové velitelství (ETC) s plně vyzbrojenou brigádou Stryke a modulární leteckou brigádou vojskového letectva. Další JMOB, představující hlavní logistickou základnu a zdravotnické centrum, bude dislokovaná v prostoru Kaiserslautern. Třetím místem zůstane italská Vicenza se 173. vzdušně výsadkovou brigádou (173. vvb), která bude posílena o další prapor v síle kolem 1 000 vojáků a kde se také vytvoří mobilní velitelství Task Force 5. Do roku 2008 bude ve východní Evropě vytvořeno jádro třetí brigády, fungující na základě rotačního doplňování, a vznikne zde další mobilní velitelství. Jednotky budou vybavené tak, aby byly v případě potřeby schopné rychlého rozmístění na Balkán, do jihovýchodní Evropy nebo západní Asie a Afriky. Obsah plánu STT je průběžně konzultován s hostitelskými státy, na jejichž území se americké jednotky nacházejí, a je také synchronizován s ostatními velitelstvími NATO. - See more at: http://blisty.cz/art/34682.html#sthash.Y58vp3m7.dpuf
   • Tento proces souvisí s novými úkoly, jež stojí před ozbrojenými silami USA, který se odráží v jejich redislokaci, modernizaci výzbroje a logistickém zabezpečení. Významnou úlohu v ní sehrávají expediční síly vytvářené ze všech složek ozbrojených sil, vyzbrojené novými druhy bojové techniky, které jsou díky ve světě Vojenské základny ... 06|2007 efektivním přepravním prostředkům schopné rychlého rozmístění do kterékoliv oblasti světa. Této skutečnosti se plně přizpůsobuje transformace ozbrojených sil USA a nová základnová strategie. V rámci ní se realizuje a dále zdokonaluje koncepce předsunutého rozmístění sil. Na území spojenců se vytváří adaptabilnější infrastruktura, zaměřená na zvýšení možností použití rotujících jednotek a na jejich dokonalejší připravenost a fl exibilitu. Nová organizační struktura základen představuje mnohem "lehčí", agilnější a technicky mnohem dokonalejší zařízení. Nová základnová strategie, poprvé oznámená prezidentem Bushem v listopadu 2003, za jejíž koncepcí stál bývalý ministr obrany Donald Rumsfeld, rozděluje americké vojenské základny do tří následujících typů:

    hlavní operační základny MOB (Main Operating Bases) představující permanentně rozmístěné bojové síly s rozsáhlou infrastrukturou, místy velení a vlastním logistickým zabezpečením zahrnujícím ubytování pro rodinné příslušníky, nemocnice, školy a rekreační a sportovní zařízení; na těchto "malých Amerikách" se počítá s tříletým rotačním cyklem příslušníků ozbrojených sil;
    předsunutá operační místa FOS (Forward Operation Sites), představující sice také hlavní základny, ale podstatně menší než MOB, které nepočítají s umístěním rodinných příslušníků a rotace sil se na nich bude uskutečňovat po šesti měsících;
    místa bezpečnostní spolupráce CSL (Cooperative Security Locations), která jsou relativně malými operační prostory dislokovanými v blízkosti ohnisek napětí, na nichž jsou na základě dohod s hostitelskými státy rozmístěny méně početné síly, zbraně, munice a zásoby, ze kterých by v případě potřeby mohly americké jednotky pů
    - See more at: http://blisty.cz/art/34682.html#sthash.Y58vp3m7.dpuf
   • Podle oficiálních údajů ministerstva obrany USA provozovaly (vlastnily nebo měly v pronájmu) v roce 2003 kromě 6 000 vojenských základen na vlastním území dalších 702 zahraničních vojenských základen ve 130 zemích světa s více než 253 000 uniformovanými příslušníky armády, zhruba stejným počtem civilních zaměstnanců Pentagonu a zaměstnávajících kolem 44 500 místních pracovníků. To také představovalo 44 870 budov, hangárů, nemocnic a dalších objektů ve vlastnictví ozbrojených sil a dalších více než 4 800 pronajatých objektů.

    Údaje z roku 2005 hovoří již o 737 základnách v zahraničí, na kterých sloužilo 196 975 vojáků a přibližně stejný počet civilních zaměstnanců a bylo zaměstnáno dalších 81 425 místních obyvatel. Seznam Pentagonu ale neobsahuje všechny vojenské základny USA v zahraničí. Nezmiňuje například základny zřízené v Kuvajtu, Kyrgyzstánu, Izraeli a Kataru, ani v Afghánistánu či Iráku, kde se sice proklamuje dočasná přítomnost amerických vojsk, ale v iráckém Tallilu, Al Asadu, Baladu či Qajarahu se buduje rozsáhlá infrastruktura, která s dočasností příliš nekoresponduje. Chybí v něm i základna Camp Bondsteel v Kosovu. Vzhledem k tomu, že se ještě další základny staví, bude se jejich skutečný počet blížit spíše jednomu tisíci. Nicméně to nemění nic na skutečnosti, že se na druhé straně do USA postupně vrací 70 až 100 000 příslušníků ozbrojených sil převážně ze základen v SRN a Jižní Koreje.

    - See more at: http://blisty.cz/art/34682.html#sthash.Y58vp3m7.dpuf
   • Najdi si je na nettu, pokud to intelektuálně zvládneš. Např. radarová základna USA na Krétě.
   • Nemusí to být ani základna ale když je členem NATO tak....

    Cvičení vojensko-námořních sil mají plánovitý ráz a budou se konat v souladu s normami a procedurami NATO v Černém moři, ve výsostním ekonomickém pásmu Bulharska a na polygonech.

    Za posledního půldruhého roku intenzita bojové přípravy vojsk NATO u ruských hranic značně vzrostla, a tímto fiktivním protivníkem, se kterým bojují spojenci během cvičení, mají být podle ruského ministerstva obrany ruská vojska.
  • ... čím delší text, tím menší IQ :)))
 • Sečteno podtrženo.
  Když máš dluh deset tisíc máš problém. Když máš dluh deset miliard má problém banka.
  Když si půjčuješ od rodiny tolik že už ti rodina půjčit nechce nebo nemůže nikdo jiný ti nepučí.
  Když na dlužníka u vás doma příjdou exekutoři rozhodně s tím bude problém i když nic nedlužíte.

  S toho vyplývá že dlužník dostane tak jako tak přez prsty a my s toho budem mít stejně problém.
 • ... žasnu, že zoufalci z této legrační diskuze nesedí v Evropském parlamentu :)))
  • Dost na tom že tam sedíš ty Ranzdorfe. *1* *1* *1* *1*
   • ... neumíš jej ani správně napsat :)))
 • Probůh, nakonec budeme litovat Řeky, protože dostali od Evropanů pomoc, kterou jim zachraňuje jejich blahobyt. Litovat by se měli Evropané, že cpou miliardy do něčeho, z čeho pro ně nic nevzejde.
 • Téma je Řecko,ale já si myslím,že to je odklánění od našich problémů .Dal jsem si práci kolik je vlastně nám diktováno krachující EU přijmout běženců.Ty počty jsou tak mlžené,že jsem to vzdal.Stačí se podívat do krámu a hned zjistíte jak se máme skvěle.Dnes se již nepřihazují kačky,ale hned desítky.Další ukázka je pět Čechů vč.vysokého špiona zmizelého v Libyi.Tato země má konečnou a kdo to nepochopil má smůlu.Nepamatuji si,že by se tak žvanilo jako nyní.Nikdo mi neodpověděl kolik těm příživníkům v Bruselu přispíváme a kolik z toho máme.Nepočítám příspěvky na cyklostezky,ale na pořádné věci/čističky odpadních vod,kanalizaci ,apod./Stačilo vyvádění firem stamilionu a tady se pomějte.Doufám,že Krnáčová vypoví smlouvu s Veoliou a budou se soudit konečně zrádci na tomto národě.Víte o tom,že se tady zavedla k 1.1.15 domobrana pod vedením podplukovníka,který poznal co je NATO a spol.
  • Kritiku! Máš poškozený mozek, proto diskuse s Tebou je zbytečná! Zbytečně přesvědčuješ
   lid této země! Putka s pokročilou paralyzou mozku je na tom stejně jako Klaus a Zeman!
  • Kritiku! Máš poškozený mozek, proto diskuse s Tebou je zbytečná! Zbytečně přesvědčuješ
   lid této země! Putka s pokročilou paralyzou mozku je na tom stejně jako Klaus a Zeman!
  • Kritiku, klausovský blbe! To co tady hlásáš,. je bolševická putinovská propaganda malého zakrslíka a svalovce. Řecko do této situace, kdy není a nebude moci schopno splácet dluhy, dostaly neodpovědné řecké vlády! Premiér Cyp-Tsipras + ex-ministr financí, bojopníci proti
   kapitalismu a globalizaci vykřikují, že "vnucované" reformy jsou ponížením pro řecký (pracující, správně komunisticky!) lid. - Řecko nikdy dluhy nesplatí, to jsou jen sliby a pohádky!
   Do roka do dvou Řecko opustí eurozónu!
  • Kritiku, klausovský blbe! To co tady hlásáš,. je bolševická putinovská propaganda malého zakrslíka a svalovce. Řecko do této situace, kdy není a nebude moci schopno splácet dluhy, dostaly neodpovědné řecké vlády! Premiér Cyp-Tsipras + ex-ministr financí, bojopníci proti
   kapitalismu a globalizaci vykřikují, že "vnucované" reformy jsou ponížením pro řecký (pracující, správně komunisticky!) lid. - Řecko nikdy dluhy nesplatí, to jsou jen sliby a pohádky!
   Do roka do dvou Řecko opustí eurozónu!
  • ... namixoval jsi dobrý blivanec, trapný srágoro :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit