Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Já jsem teď rád, že doma topíme pomocí rekuperace do bytu Hradec Králové. Chvíli jsme uvažovali nad plynem, protože máme i přípojku do bytu, nakonec jsme ji ale nechali zaslepit a odpojit. A jsme fakt rádi. Současná cena za plyn je fakt šílená a je taky dost možné, že ten plyn prostě a jednoduše nebude. A v tom případě nastane ten pravý masakr. ;-) 

  • Slovensko-český slovník - topiť - topit

  • Putin je angličan

  • josef.chmela

    O to zatopení Putinovi se snaží USA teroristé a EU v podobě sankcí už půl roku a stále se nic neděje. Maximálně si EU podřezala větev pod vlastním zadkem. Celá EU je pouze k smíchu. A americký terorista si mne ruce jak vydělá na prodeji zbraní pojašeným evropským hlupákům.

  • mun.go

    Vyjímečně pravdivý titulek na Tiscali. Ještě je k dispozici zkapalněný demokratický plyn, který Evropě zaoceánský spojenec nezištně nabízí.


  • Nás ekonomicky neničí Putin, ale západ, který nás nutí k sankcím proti Rusku, které Rusko ani moc nebolí. Takže to vypadá na záměr ekonomicky zničit východní Evropu, kde rostou nálady k výstupu EU. Brusel chce z nás udělat absolutně závislé na jeho libovůli a ještě si nás totálním zdecimováním pojistit, že nebudeme moct z toho žaláře národů už nikdy vystoupit, i kdyby se v budoucnu k vládě dostala nelokajská a rozumná vláda. Sranda ještě bude až skončí výjimka (v lednu 2023) ze sankcí na odběr ruské ropy z ropovodu Družba a náhrada neexistuje. Ty sankce jsou pro nás závazné. Tohle málokdo ví a vláda a mainstreamová média jsou potichu aby nevyplašila lidi před podzimními komunálními volbami.

  • Zjevně pouze Slovensko dokázalo situaci skutečně vyřešit, jak zásobami, tak především cenami pro spotřebitele. 

  • Gorobilypes

    To dává smysl 🤣🤣🤣

  • ja vôbec nekúrim, celý rok - za socializmu boli energie zadarmo, za kapitalsmu ....

    ale kapitalismus je lepší ....

  • Hlupáci v Bruselu i Praze chtějí abychom se všichni zapojili do bojů.Zejména tím že omezíme spotřebu plynu.A rusákovi poteče míň penízků. Problém je v tom, že nikomu se tady v EU zaručeně nechce takto bojovat.Za UKáčka zejména. Zvesela se všichni vykašlou na nějaké bojové šetření. Topím? Mám se fajn. V zimě je to normální.Za plyn si prostě zaplatím.Klidně i do Mosky.Děje se tak dlouhé roky.UKáčkám budu tak maximálně držet palce. Ale mrznout doma, jen abych "bojoval"? Hoši hoši, to asi solidárně nepůjde. Maximálně tak přispět na zpáteční jízdenky.

    • mun.go

      U6 jsme se zapojili - dodávkami zbraní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit