Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Doufám, že ti co tu půjčku schválili, tak za ní i osobně ručí, protože obyvatelé Evropské unie žádnou zlodějskou bandu nepověřila tím, aby za ně brali nějakou půjčku. Doufám, že i ohlídáte co bude dárce s těmito penězi dělat a zda čistě náhodu nejsou hned přeposlány jinam. Mimochodem. Kolik peněz si z té částky nechají europoslanci jako úplatek?

  • Jsem velice zvědav,kde ta půjčka skončí ? Zřejmě jako obvykle v kapsách ukrajinských

   zbohatlíků.

   • Ukrajinští oligarchové se tetelí blahem a smějí se naivitě EU. A my to musíme trpět :(

    Kdyby existovala v EU demokracie, molhi by občané EU prosadit NE!

    Ovšem tato pseudototalita nás přivede k velkému krachu, který europolitiky nezruinuje, ale řadové občany ano. 

 • Bratranec našeho předsedy vlády - Tomáš Fiala, je vlastník TV stanic a
  většinový podílník řady bank na Ukrajině. 47 trestních řízení a kamarád
  Soroše. To je důvod, proč ČR posílá peníze na Ukrajinu. Naši důchodci
  mají mrzout, nemají na léky a na potraviny, aby se vláda P. Fialy měla
  dobře ?

 • Slušně se ptám, jsme v EU a nebo v blázinci? Nejspíš to druhé je správně! 

 • Prachy, půjčované na vysoký úrok, které budou splácet evropští daňoví poplatníci cpou do bezedné díry jedné z nejzkorumpovanějších zemí světa. To nevymyslíš. Kdo na Ukrajině je u zdroje, ten cpe ty prachy od hloupé Evropy i USA do pytlů a mizí pryč. Však už i v mainstreamu se objevil případ ženy nějakého ukrajinského úředníka, kterou na hranicích přistihli slovenští celníci s plným pytlem eur a dolarů. Všichni v EU, včetně naší vlády trubců se těší, že budeme Ukrajinu obnovovat. Jsem zvědav na ty kyselé ksichty v Bruselu i Fialova gangu, až bude většina Ukrajiny, ne-li celá součástí ruské federace. Stovky miliard půjčené na úrok fuč, obnova Ukrajiny v rukách Ruska a jeho spojenců. Jak to asi Brusel a vlády zemí EU vysvětlí veřejnosti?

  • Nejste daleko od pravdy. Na hranicích chytili manželku poslance, která měla plné kufry Eur.

 • kocourXL

  Půjčka 440 miliard pro Ukrajinu, žádný problém. Navýšíme o
  to státní rozpočet a svedeme to na Babiše.😀

 • Jsem rad za toto moudre rozhodnuti. Bude pekne videt nove mercedesy, audi, tesly atd. s ukrajinskou znackou v nasich ulicich ci jinych mestech evropy. Snizi se tak vekovy prumer vozidel u nas a i uhlikova stopa. Tesi me, ze mohu platit sousedovu pujcku.

  • Vedení EU vytváří nějaké hodnoty? Za co mají ty "odměny", ne platy? Rozhodují o penězích, které mají splácet  jiní. Drzost největšího kalibru. • Diwa

  Půjčit Ukrajině ? Co když Ukrajina válku nevyhraje ? Tohle jsou naprosto vyhozené peníze z našich kapes ! To že by měl každý stát nějakou formou pomoci je jasná věc, ale každý dle možností. Tohle už nejsou naše možnosti ! Krom toho, Ukrajina dostala a dostává dost ! Tohle je od EU naprostý skandál !!!

 • |Stačí si poslechnout někoho z těch "původních" zdejších UKáček. Chceš na Ukrajině peníze od státu? Jo. Ale musíš dát 300 a dostaneš 500. Takto se tam reálně  přerozdělují peníze EU. Zvrhlé plány bruselských imperialistů jen přiživuji nádherně živenou korupci. Jéé to nám tady za přijede nových Mercedesů a Audin s modrožlutou SPZ. A rozhodně se přidají další zdejší manipulátoři. ČT 1 převlečena za seriozní zpravodajce nám zas bude valit klíny do hlavy. A ze Strakovky zas bude zaznívat pozérství a plané žvásty. Jediné štěstí, že řada států EU už odmítá akceptovat křupanské chování našeho předsednictví.

 • Proč musí obyčejní lide platit za chyby ruské a ukrajinské vlády,  potažmo vlád usa a armád nato? Cožpak nemají tyto staty samy dost dluhů a krize. A to prosím po přijetí do EU budeme dotovat chudé členské státy. Dosud nás jakoby podporovaly bohatší země.  Píši jakoby, neboť naše vyklízení trhů, rozprodej továren, zničení zemědělské výroby a dovoz potravin atd. byly mnohem větší sumy, než jsme získali,  nehledě k tomu, že jsme také do fondu EU přispívali značnou sumou. 

  • mun.go

   "A to prosím po přijetí do EU budeme dotovat chudé členské státy."

   Už jsme v EU. Myslel jste určitě spíše to, že se ČR stane čistým plátcem a ne již příjemcem dotací a dávek z EU - to se opravdu očekává v příštím roce (2023).

 • Kdo se zaručí za to, že bude ta půjčka splacená?
  Zbídačená, původně rozkradená od Ukrajinských mafií a oligarchů a teď od Rusů rozbitá Ukrajina vůbec nepřemýšlí, že by mohla něco vracet. 

  To si dárci uvědomují? Ať nám nelžou a řeknou, že to jsou peníze v černé (žlutomodré) díře a že je už nikdy nikdo neuvidí. 

  • To je jak s těma darovanýma zbraněma, co se objevují k prodeji na burze vojenského materialu....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit