Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Evropané se nezapomněli bránit. Evropanům je zakázáno se bránit. Když dostane cigán přes držku, je to rasismus, když nesouhlasím s povolování imigrace, je to rasismus. Na zbraň potřebuji zbrojní průkaz a přezkoušení co dva roky, imigrant atentátník si vezme zbraň a jde vystřílet moji rodinu.
  Jděte s těmi vašimi zákony do pr.ele. Kdo chce zabíjet, zbraň si najde. Zbrojní průkazy nemají logiku. Maxilně tak evidence zbraní, kdo kterou vlastní od kdy do kdy, ale jinak nic. Protože se mi třese ruka a netrefím potřebný počet do terče, nemohu mít pistoli, ale terorista může mít samopal, kterým i s třesoucí se rukou na smrt jdoucího pokropí hospodu s nic netušícími kamarády.
  Politikům v Evropě jde spíš o jejich pohodlí a bezpečnost, aby náhodou lidi nepovstali a nevzali svoje brokovnice, dříve vidle a biče, a nevystříleli je, dříve nevypráskali je.
 • Když na to upozorňovali naši populisté to bylo keců a teď se najdou mluví stejně?
  • josef.servit.9
   Ta paní to chce hodit na stát? Otravovala celé EÚ a nutila a zvala kdekoho! Fujtajfel.
  • Ale prd. Proti terorismu se moc bránit nedá, snad jedině lidskostí, které ovšem populisté nemají ani za mák.
   • Kam nás ta lidskost přivedla že? Ale jistě by jsi si rád vyměnil místo Rosťo s někým na vánočním trhu v Berlíně *3*
    • Řešení, které nabízejí populisté nás ovšem přivedou do většího průseru, kdy nějaký teroristický útok jako byl na vánočním trhu v Berlíně, nebo útok v Nice bude naprosto neškodný. V Maďarsku a Polsku je už na ten pr.ser dost zaděláno.
     • No a u nás ne? Já jen jak se pořád mele dokola že u nás nic nehrozí a pak budou koukat *1*
 • Obrana existuje byť už jen v dodržování stávajících zákonů i jiných pravidel., zvyků, tradic atd., které bohužel porušují., arogantně, drze i v principu ohýbají, či jinak "korektně" překrucují právě a hlavně "naši" zákonodárci- "politici"..a to bez jakéhokoliv mandátu a zcela proti zájmům většiny., právě ve prospěch "menšin", jejichž chování i jiné projevy., či porušování všeho možného.. impotentně přehlíží, omlouvá atd..Z historie je mnoho poučení od našich předků..a nejsou a ani to nikdy nebyly, zrovna "veselé a hezké příběhy "...Vše je jen otázkou vzrůstajícího tlaku, času i již klasické věty..Přijde den !
 • Západ není zvyklý se bránit, v celé historii jen napadal, vraždil a útočil.
 • Ovčáček na Hrááááááád
  YEAH !!!
 • Číst filozofické úvahy o tom, proč se co stalo, je opravdu lichovní, protože to všichni víme. Bohužel autor nepíše o tom, jak věci změnit, napravit, odstranit. Domnívám se, že se nic zásadního nezmění, pokud EU budou řídit dosavadní "veličiny" typu Merkelová, Hollande / snad už brzy skončí /, nebo Juncker a spol. Až chorobné dodržování norem pomoci politickým uprchlíkům, se kterými se současně rekreuje statisíce těch, co zde nemají co dělat, je ukázkou bezmoci a neschopnosti věci řešit současným vedením. A ukazuje se, že jejich řešení je prozatím pouze verbální, prostě kecají a nic nedělají. Vidím dvojí řešení. Nejprve pořádně uchránit hranice Schengenu a nepustit přes ní již ani nohu, a za druhé, okamžitý a nekompromisní návrat všech, odkud došli, bez ohledu, zda je vlastní země chce, nebo nechce. Vysadit a hotovo. Potom těm, co mají nárok na azyl bude poskytnutá dostatečně účinná pomoc a zbude i na ostatní občany, protože se přestanou beztrestně vyhazovat prostředky, jako teď na všechny, i ty, co nemají nárok a jsou zde jenom na dobrodružné rekreaci. Zatím ale nevidím ani nástin řešení problému, který sužuje Evropu a zdá se, že nepoleví a je nebezpečí, že ještě vzroste. Na úkor občanů EU a na vrub dosavadních vůdců, což by jim nemělo být zapomenuto.
 • obrana se nazývá izolace přehlížení a znepříjemňování života parazitům. Pořád jim dávání najevo že tady to pro ně bude peklo a ne pohodové parazitování na cizí zemi. Je čas ale už reálně začít.
 • Vždy v dějinách se mluvilo o lidech kteří vtáhli svůj národ do války. Nyní se bude mluvit a to hodně dlouho o lidech , kteří zničili civilizaci tím ,že infiltrovali do vyspělé společnosti fanatiky z rozvojových zemí.Evropa je taková Periho miska s velmi nakažlivou kultůrou a lék je vnedohlednu , co na to příroda? Doufám , že pud sebezáchovy bude silnější než lidský přístup sluníčkářů. *8*
 • Mohlo se předejít , netahat do Evropy špinavé muslimáky
 • Evropané se zapomněli bránit: 'Atentátům v Berlíně i v Nice šlo předejít'...

  Pobitvě je každý generál...

  Jinak - migranit se vůbec do Evropy neměli dostat..., že Merkelová...
  • víme sajmon, migranit
   • asi nový prvek v periodické tabulce...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit