Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hurrráááááá, ať žije EUsojuz, ať žije EUsojuz, ať žije EUsojuz, ať žije EUsojuz... *11*
    /skandovaně; pozn. aut./
    Tahle hnusárna vod soudruha Mario Draghi (* 3. září 1947 v Římě), který vod listopadu 2011 zastává funkci guvernéra Evropské centrální banky, především prospěje jeho předlužené Itálii, kde byli po léta zvyklí pravidelně devalvovat a vůbec si s ničím moc hlavu nelámali. Za zmrzlinu jste zaplatili pár tisíc šprdliků /Lir/ a nikomu to nepřišlo divné. V oběhu byly dvoje peníze, staré a nové, které se lišily tuším třemi nulami své hodnoty, všichni to vesele přepočítávali a byli happy a crazy. Největší nominální hodnotu měla bankovka 500000 lir. Šílené? .. Draghi a spol. pochopitelně velmi pomohou i Řecku, Portugalsku, Španělsku a Francii. Ano, všechny tyhle výtečníky svou prací a zodpovědným chováním živíme! .. Překvápko??!
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Tohle je reálný kurz koruny vůči euru: EUR 1 = Kč 13,8477153 (leden 2015) a ne ta hrůza, co vyhlašuje ČNB. Už jsem to sem asi dával, ale opakování, matka moudrosti. Výše kurzu je výsledkem výpočtu kombinací dle metodiky dnes již zesnulého Waltera Komárka a zdravého selského rozumu. Naivové, kteří věří tomu, že směnné kurzy vytváří jakýsi trh, nechť se prosím zdrží komentářů...
  • Děkuji vlivným rodinám, děkuji zrádným politiků, děkuji ČNB za to, že čechystán se řítí rychlostí světla do nenávratné likvidace.
    Jak kdo. Ten kdo ví proč se to děje už udělal opatření, na kterých neprodělá. Takhle se musí na ovce.
  • Jen aby je natiskli na jemným voňavým papíře, to by bylo dobrý taky můžou bejt trochu větší.. *3* *3* *3* *3* *3*
  • čapi tečka píše sprostě a nedají mu zákaz, já jsem nedávno nic sprostého nenapsal a dali mi zákaz prý pro nevhodné vyjadřování, nepochvaloval jsem tento politický systém a to je asi špatně, jo musíme si zvykat na demokradcii.
  • Mně je to jedno, na skývu chleba vždycky budu mít, jsem už starý, ta paní Gabriela Pecková s TOP-02 měla pravdu, staří už moc peněz nepotřebují.
    • Nesouhlasím...To, že je někdo starý, což je mimochodem velmi relativní pojem.., ještě neznamená, že mu má stačit už "jen ta skýva chleba" a že nemá právo na přiměřeně k věku i stavu na důstojný život i respekt, pokud pracoval a snažil se žít slušně. Každý jednou bude nějak starý a nikdo z nás neví hodiny ani dne co ho kdy čeká, ale člověk se nemá i tak nechat jen tak lehce "někým" oblbovat i srážet na kolena a ke všemu od někoho co žil či ještě i žije a profituje za jeho práci i peníze...
      • To říkala paní Mudr Gabriela Pecková s TOP-09 a ta ví co mluví.!!
        • Poslouchal jsem ji v TV, mluvila moc pěkně.
  • Vy se máte Eu ropani.

    U nás za vlády komunisty Putina zase vládne bída. Obchody jsou prázdné.
    Bojím se že se jako za Stalina zase začnou z ulic ztrácet děti psy a kočky.
    Pak aby měl člověk něco u známého sníst.

    Rubl už nepoužíváme jako platidlo ale jako toaletní papír.
  • Tak se sluním na Floridě a pozoruji burzovní nabídku!

    Zatímco pan Dolar připomíná statného mládého muže který se těší pevnému zdraví
    tak soudruh Rubl je jako stařec který na smrtelné posteli očekává brzký pohřeb. *1*
    • Neboj, Euro ho brzo dozene *1* *1* *1*
  • Preference KSČ - M také prudce klesají.

    Možná že její ovečky konečně dostávají rozum a zjištují že pouze 4 roky zajištují
    této rudé partě spokojené tloustnutí a bohatnutí v buržoazní PS: *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit