Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žalovat, trestat, zakazovat, přikazovat, to je pravá tvář EU zastupována několika jedinci s nemocnou psychikou a naprostou ztrátou sebereflexe. Naprostá beztrestnost jim to, bohužel, umožňuje. A kdo s tím souhlasí, tak právě ti jsou "ovce" a ne ti, kteří volí strany, které chtějí stejná práva, ne jenom povinnosti.
  • No to si ta EK dovoluje ale opravdu moc. Žalovat český slepičí dvoreček, že nedodržuje to, co se zavázal dodržovat.
  • Ať raději EK zajistí stejné platy když už jsme ta Unie
  • Diskriminace občana z jiné země. Pokud bude umět česky tak není důvod k diskriminaci daného občana ale pokud neumí česky ani dobrý den tak co by sním ten zaměstnavatel chtěl v té firmě asi tak dělat :D.
  • A měli bychom také zajistit i německé platy?
    A kde se může domoci podobných práv občan ČR?
    • 1. Ne. Německý plat dostanete jenom v Německu.
      2. V každé zemi EU, kromě ČR.
  • No, a co kdyby Česká republika zažalovala Evropskou komisi za omezování našich práv...
    • V čem spočívá to omezovaní vašich práv?
      Když ČR nemíní dodržovat smlouvy EU, které sama podepsala, tak tam neměla vstupovat.
      • Ano, neměla, za to by měl někdo pykat. Nikdo nedal na varování Klause, a teď takto to dopadá. Už nejsme suverénní Česká republika, pouze jedna ze "svazových". Ale to tady již bylo.
      • Kdo se nás ptal?Já volil proti EU a byl jsem přehlasován chátrou v čele s havloidem.
        • Nej sem na čro slyšel dobrou připomínku kdo po roce 89. schválil do funkci soudce kteří neodsoudili jedinèho komunistu no přeci Havel
  • Do pekla s celou EU.
  • Přijde mi z toho toto:
    1) likvidace národu jako je Čech = Evropan
    2) zaměstnání imigrantů př. dostane obč. v Německu tak může pracovat u nás je to totiž Evropan a vy na něj musíte mluvit jeho jazykem aby Vám mohl rozumět. On přece Česky vůbec mluvit nemusí.
    :-(
    • Mluvíš bludy.
    • To myslíte jako vážně, že by někdo s německým občanstvím jezdil pracovat do ČR? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit